بحث پیرامون مجله بازیرایانه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دیروز نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران بودم که تو غرفه بازی رایانه دیدم جلد شماره بعدی رو هم رونمایی کردن و بتلفیلد 4 هست . گفتن هفته دیگه هم میاد بیرون . دیدم اینجا کسی اطلاع رسانی نکرده گفتم من خبر بدم .
ه

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
اقا این بازی رایانم برا خودش ماجرایی داره :)) شماره جدید پخش شده بعدش تو خود سایت هنوز اعلام نشده :D
گفتم بیام اطلاع رسانی کنم برین بگیرین :D
پوستر این شماره بتمن.

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
اقا این بازی رایانم برا خودش ماجرایی داره :)) شماره جدید پخش شده بعدش تو خود سایت هنوز اعلام نشده :D
گفتم بیام اطلاع رسانی کنم برین بگیرین :D
پوستر این شماره بتمن.

بنده تو بازی رایانه مسئول برگزاری مسابقات هستم ... که یکی از مسابقات هم میزبان شدیم اینجا :http://forum.bazicenter.com/thread80843/

این شماره چون آقای عبدللهی برای نمایشگاه به آلمان رفته اند کمی در سایت وقفه به وجود آمده است .

- - -ویرایش - - -

آقا یه سوال نسخه الکترونیکی مجله هم هست یا فقط باید خریداری بشه ؟

فقط باید خریداری بشه

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
آقا یه سوال نسخه الکترونیکی مجله هم هست یا فقط باید خریداری بشه ؟
متسفانه تو ایران قوانین کپی برای مجله اجرا میشه(کلن برا خرید بازی اجرا نمیشه کاش برا بازی نما :پی هم اجرا میشد:پی :D )

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
خیلی جالبه ، شماره 63 مجله تو مشهد از سه کیوسک مختلف پرسیدم ، که هر سه تا کاور پلاستیکی مجله باز شده بود و با چسب دوباره چسبیده شده بود ، انگار یه نفر قبلا خریده و باز کرده ، دوباره گذاشته تو کاورش و چسب زده ! بالاخره یدونه خریدم :|
متاسفانه بعضی صفحات مجله واسه من تکراری بود و بعضی صفحات کلا وجود نداشت :(
از صفحه اول (سخت سردبیر) تا صفحه 32 درست بود ، دوباره همین صفحات تکرار شده و بعد از صفحه 66 تا صفحه آخر درست هست!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خیلی جالبه ، شماره 63 مجله تو مشهد از سه کیوسک مختلف پرسیدم ، که هر سه تا کاور پلاستیکی مجله باز شده بود و با چسب دوباره چسبیده شده بود ، انگار یه نفر قبلا خریده و باز کرده ، دوباره گذاشته تو کاورش و چسب زده ! بالاخره یدونه خریدم :|
از صفحه اول (سخت سردبیر) تا صفحه 32 درست بود ، دوباره همین صفحات تکرار شده و بعد از صفحه 66 تا صفحه آخر درست هست!

مطالب بتلفیلد 4 و Spec Ops وجوذ داشت ؟

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
کجای مشهد دقیقا داره ؟ منظورم فقط دکه ها دارن ؟ اگه فقط دکه ها دارن یه چند تا ادرس میدی ؟
مجلش ارزش خرید داره ؟ :d

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
مطالب بتلفیلد 4 و Spec Ops وجوذ داشت ؟

نه کسری جان ، کلا صفحات 33 تا 65 رو نداره
اینا رو داشت فقط :
call of duty ghosts
killer is dead
xcom
the last of us
چکار کنم؟

کجای مشهد دقیقا داره ؟ منظورم فقط دکه ها دارن ؟ اگه فقط دکه ها دارن یه چند تا ادرس میدی ؟
مجلش ارزش خرید داره ؟ :d

تنها مجله ای که من میخرم همین مجله هست ، قطعا ارزش خرید داره!
تقریبا تمام کیوسک های مطبوعاتی معتبر سطح شهر دارن
4 راه مخابرات قاسم آباد
سه راه آب و برق ، اول دانشجو
بلوار سجاد ، بین بیستون و خیام

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
نه کسری جان ، کلا صفحات 33 تا 65 رو نداره
اینا رو داشت فقط :
call of duty ghosts
killer is dead
xcom
the last of us
چکار کنم؟
البته من با 64 قاطی کردم. فعلا که اقای عبدالهی مسافرت هستند اما من هماهنگ می کنم بعد از برگشتشون همین شماره رو براتون کنار بذارند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر