بحث پیرامون مجله بازیرایانه

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
دوستان کیفیت مجله چرا انقدر اومده پایین؟ بخاطر مسئله دلار و گرونی این حرفاست؟ :(

بجز کاغذ چیز دیگه ایش تغییری نداشته که بگیم کاملا کیفیت اومده پایین (صرف نظر از یک خروار غلط های دیکته ای که هر سری هم فراوانه :|)
مجله خیلی نقدها و پیش نمایش های خوبی داره اکثرا و همیشه مجله مورد انتخاب من هستش. بیشتر به جای کاغذ، به حال تاخییر موقع عرضه مجله و ویراست ضعیف اون فکر می کنم! از حق نگذریم شماره 64 رو گل کاشتند. مقاله Spec Ops - پیش نمایش های خوب و بیشتر و ... کلا 64 بهترین شماره این چند وقته بوده به نظرم! نمی دونم فکر کنم شماره بعدی مال Gamescom باشه. اگر این مورد تایید بشه، شماره 65 واقعا برای من سوخته حساب میشه! البته اگر کنفرانس ها رو با کیفیتی که DVD ها تازگیا دارند بذارند خرید واجب میشه :d

Captain Black

کاربر سایت
Aug 29, 2013
19
نام
Bahram
بجز کاغذ چیز دیگه ایش تغییری نداشته که بگیم کاملا کیفیت اومده پایین (صرف نظر از یک خروار غلط های دیکته ای که هر سری هم فراوانه :|)
مجله خیلی نقدها و پیش نمایش های خوبی داره اکثرا و همیشه مجله مورد انتخاب من هستش. بیشتر به جای کاغذ، به حال تاخییر موقع عرضه مجله و ویراست ضعیف اون فکر می کنم! از حق نگذریم شماره 64 رو گل کاشتند. مقاله Spec Ops - پیش نمایش های خوب و بیشتر و ... کلا 64 بهترین شماره این چند وقته بوده به نظرم! نمی دونم فکر کنم شماره بعدی مال Gamescom باشه. اگر این مورد تایید بشه، شماره 65 واقعا برای من سوخته حساب میشه! البته اگر کنفرانس ها رو با کیفیتی که DVD ها تازگیا دارند بذارند خرید واجب میشه :d

با نظرت موافقم ! من از 64 خوشم اومد

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
در کل تو ایران مجله ای فنی تر و بهتر از بازیرایانه نداریم و همیشه روند مجله با توجه به مسایل موجود و ممیزی های مشخص برای مجله های چاپی روند خوبی رو داره طی میکنه.
نوع کاغذ هم بنظرم اصلن مهم و قابل بحجث نیست چون مهم محتوای مجله است.
الان اکثر کتابهای درست و حسابی هم روی کاغذهای کاهی میشه پیدا کرد ;)

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
بچه ها خبر ندارید شماره ی جدید مجله اومده یا نه ؟
فکر کنم قرار بود همین روزا معرفی شه امید
من که سر زدم این دو سه روزه خبری نبود.
سایت بازیرایانه خرابه نمیشه فهمید کی مجله میاد !
8-| Just Like Always

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
از ابتدای انتشار مجله خواننده ها همواره با دیر رسیدن و عدم اطلاع رسانی مسئولین مجله مشکل داشتن ...اساسا بازیرایانه روال خاصی برای انتشار نداره
من با نوع کاغذ و ...مشکلی ندارم .....یه مجله برای موفق بودن باید 3 فاکتور رو رعایت کنه
1- مطالب خوب و کاربردی
2- صفحه ارایی مناسب
3- انتشار منظم در موعد مقرر

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
از ابتدای انتشار مجله خواننده ها همواره با دیر رسیدن و عدم اطلاع رسانی مسئولین مجله مشکل داشتن ...اساسا بازیرایانه روال خاصی برای انتشار نداره
من با نوع کاغذ و ...مشکلی ندارم .....یه مجله برای موفق بودن باید 3 فاکتور رو رعایت کنه
1- مطالب خوب و کاربردی
2- صفحه ارایی مناسب
3- انتشار منظم در موعد مقرر

مورد 1 و 2 رو که داره بازی رایانه
فقط مورد 3 معمولا مشکل داره که البته یه مدت خوب شده بود ، واسه این شماره باز تاخیر زیاد شده

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
فقط مورد 3 معمولا مشکل داره که البته یه مدت خوب شده بود ، واسه این شماره باز تاخیر زیاد شده
این چند ماهه اخیر تاخیر ها بیشتر به خاطر این بود که می خواستیم مجله با کاغذی که همیشه چاپ می شد به دست خوانندگان برسه که متاسفانه این امر میسر نشد، وگرنه در تهیه مطالب و صفحه بندی هیچ تاخیری نداشتیم.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
این چند ماهه اخیر تاخیر ها بیشتر به خاطر این بود که می خواستیم مجله با کاغذی که همیشه چاپ می شد به دست خوانندگان برسه که متاسفانه این امر میسر نشد، وگرنه در تهیه مطالب و صفحه بندی هیچ تاخیری نداشتیم.

بله ، در جریان هستم
از شماره جدید خبری نیست؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
مثل اینکه بعد از یه مدتی که منظم بازی رایانه چاپ میشد بازم داریم به دورانی میرسیم که هر دو سه ماه یه بار مجله میاد بیرون .

خبری از شماره جدید نیست ؟

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
برای خود ما هم عجیبه. مجله باید 8 روز پیش چاپ میشد ؛ واقعا ایده ای ندارم چرا انقدر طول کشید. در هر صورت من فردا با دفتر تماس میگریم زمان عرضه شو همین جا میگم. ممنون از صبرتون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر