بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
یک انتقاد ... نویسنده مقاله 2World کی بود ؟
من دیروز که رفتم در مغازه یکی از دوستان مجله شما رو دیدم | خودم مجله خر نیستم | و همین طوری که داشتم صفحه ها رو ورق می زدم و مطالب تکراری می دیدم , چشم من به 2World خورد و دیدم که بازی رو با بازی قدرتمند Gothic III مقایسه کرده و به هر دو لطمه وارد کرده .... اینها به کنار ... کسی نیست که مطالب رو چک کنه ؟ اخه بازی نوساز 2World که اولین تجربه سازنده های المانی تازه کار است رو با بازی هم چون Gothic III که تنها 5 موتور گرافیکی برای طراحی کارکتر بازی ها استفاده کرده رو میار قراره میده ... | این از لحاظ گرافیکی | از لحاظ داستانی هم به هم هیچ ربطی نداشته ( جفنگ گفتم ها ) شخصیت پردازی در 2World بیشتر , شبیه به بازی Oblivion بود تا Gothic III . تا جایی که در گفتار کارکتر های فانتیزی از Oblivion کپی گرفته شده بود .

حالا حق رو به کی میدید ؟! تاریخ عرضه مشخص ندارید , مطالب دست و پا افتاده هستند , این دفعه هم که شاهکار کردید و به جای نقد های مفصل زده بودید تو خط Mini Review .

من از نقد 2World در یک صورت راضی هستم و ان که نویسنده نسخه بتای بازی گوتیک رو بازی کرده باشه wow

اگه دیده باشید بازی Gothic در همه جا رتبه نسبتا قابل قبولی گرفته بود !! | حتی در GS |

کی گفته Gothic III بازی قدرتمندیه؟
Gothic 3 انقدر باگ و مشکل داره که حتی برای 10 دقیقه هم نمیشه تحملش کرد ... حتی با اینهمه پچی که براش اومده

میانگین امتیازهای این بازی هم 65٪ هست که یه بازی ضعیف و با ارفاق متوسط محسوب میشه نه چیزی که شما ازش ساختی
توی امتیازاش حتی 2 و 3 هم دیده میشه !
شما به 2 میگی رتبه‌ی قابل قبول !؟
شما مطمئنی که خودت Gothic بازی کردی؟

Gothic 3 و Two Wolds‌جفتشون RPG هایی هستن که قرار بود بازی بزرگی بشن ولی شکست خوردن ... حتی Gothic خیلی بدتر از Two Worlds شکست خورد چون امید خیلی زیادی بهش بسته شده بود

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
آقا یکی به این بازی رایانه ی ها بگه به قول خودشون عمل کنن .
گفتن تو این شماره DVD میزارن ولی نامردا نزاشتن :mad::(

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
من اولین باری بود مجله رو می گرفتم واقعا برام جالب بود مخصوصا با سیدیش خیلی حال کردم

اگه در چاپ بعدی دی وی دی باشه که خیلی عالی ....

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
چرا دي وي دي بذارين...
الكي قيمت مجله بره بالا ...
چون تو يه ديويدي خب دمو هاي زيادي جا ميشه و فكر هم نكنم بيايد توش رو پر دمو كنيد.
البته نميدونم بازي توش ميريزن يا دمو ولي به هر حال ديگه كم كم قيمت اين مجله داره كمر شكن ميشه... :cheesygri
راستي سي دي اين دفعه بد نبود مخصوصا دمو هاي رزيدنت ايول و اون محصول جديده مايكروسافت به نام سورفيس ...
از اون نقد هايي هم كه در مورد اون بازي جديده نينتندو نوشتيد هم خوشم اومد ..
فقط اگه ميشه بعضي از دموها رو باكيفيت تر بزاريد كه ديگه عاليه..
راستي چرا اين دفعه تو اين سي دي خبري از حواشي نمايشگاه نبود؟
مصاحبه و گفتگو ها رو هم كمتر كنيد ..
كاش ميشد خود مجله هم با شخصيت هاي بزرگ دنياي بازي گفتگو ميكرد..
جايزه هم بذاريد بد نميشه.
اين هم چند تا پينهاد بود از من..........

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
چرا دي وي دي بذارين...
الكي قيمت مجله بره بالا ...
چون تو يه ديويدي خب دمو هاي زيادي جا ميشه و فكر هم نكنم بيايد توش رو پر دمو كنيد.
البته نميدونم بازي توش ميريزن يا دمو ولي به هر حال ديگه كم كم قيمت اين مجله داره كمر شكن ميشه... :cheesygri
راستي سي دي اين دفعه بد نبود مخصوصا دمو هاي رزيدنت ايول و اون محصول جديده مايكروسافت به نام سورفيس ...
از اون نقد هايي هم كه در مورد اون بازي جديده نينتندو نوشتيد هم خوشم اومد ..
فقط اگه ميشه بعضي از دموها رو باكيفيت تر بزاريد كه ديگه عاليه..
راستي چرا اين دفعه تو اين سي دي خبري از حواشي نمايشگاه نبود؟
مصاحبه و گفتگو ها رو هم كمتر كنيد ..
كاش ميشد خود مجله هم با شخصيت هاي بزرگ دنياي بازي گفتگو ميكرد..
جايزه هم بذاريد بد نميشه.
اين هم چند تا پينهاد بود از من..........
اول میگی DVD نزارید قیمت مجله بالا میره !
بعدش میگی دموها رو باكيفيت تر بزاري ! دوباره بعدش میگی خبري از حواشي نمايشگاه نبود ! خب همه ی اینها مستلزم DVD هست :laughing:

ali_gamer_2007

کاربر سایت
Aug 28, 2007
119
حداقل اگه مجله رو دیر میدید بیرون مثل مجله دیگه که اسمش رو نمیارم نام دو ماه رو برای شمارتون بنویسید و یک پوستر وسی دی اضافه کنید اونها تازه یک دی وی دی و یک پوستر و یکم به مطالب اضافه کردند قیمت هم ثابت نگه داشتند

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
کی گفته Gothic III بازی قدرتمندیه؟
Gothic 3 انقدر باگ و مشکل داره که حتی برای 10 دقیقه هم نمیشه تحملش کرد ... حتی با اینهمه پچی که براش اومده

میانگین امتیازهای این بازی هم 65٪ هست که یه بازی ضعیف و با ارفاق متوسط محسوب میشه نه چیزی که شما ازش ساختی
توی امتیازاش حتی 2 و 3 هم دیده میشه !
شما به 2 میگی رتبه‌ی قابل قبول !؟
شما مطمئنی که خودت Gothic بازی کردی؟

Gothic 3 و Two Wolds‌جفتشون RPG هایی هستن که قرار بود بازی بزرگی بشن ولی شکست خوردن ... حتی Gothic خیلی بدتر از Two Worlds شکست خورد چون امید خیلی زیادی بهش بسته شده بود

خوب بهزاد جان حق رو تا حدودی بهت میدم , به این دلایل که :
1-هر دو ساخته شده توسط شرکت های المانی هستند !!
2-گوتیکی که تو ایران امد نسخه ازمایشی بود و این باعث شده که کسی طرفش نره ! | اگه دیده باشی کرکش مشکل داشت و از اون نسخه ها بود که میدادن دست گیمرها تا بازی رو تست کنند , اما این شرکت های ایران که فقط به فکر درامد هستند , امدن و ... |
3-2World ساخته ای از هر دو عنوان , ابلیوین و گوتیک بود , که بیشتر شبیه به ابلیوین بو تا ... | به همین دلیل مقاسیه این دوتا اصلا درست نبود |
4-گوتیک 3 زو دادن توسط شرکتی که اصلا روی پروژه گوتیک کار نکرده بود | یعنی نسخه های قبلی رو نساخته بود |

حال این حرف رو جدی بهت می زنم و به جرآت بهت میگم , که تنها کسی هستم که تو ایران این دو عنوان رو بردم اخر !!

---------------------------------------------------------------------
خوب این هم تاریخ ریلیزهای بازی هست .... :
Flag of Europe October 13, 2006
Flag of Japan November 1, 2006
Flag of Australia November 2, 2006
Flag of Poland November 3, 2006
Flag of Canada November 20, 2006
Flag of the United States November 20, 2006
Flag of the Republic of China June 15, 2007

این هم امتیازی که گرفته :
Extreme-Players.de 9.3 (out of 10)
Eurogamer.de 9 (out of 10)
HonestGamers 9 (out of 10)
PC Games Online 8.8 (out of 10)
Computer and Videogames 8.5 (out of 10)
GameCaptain.de 8.3 (out of 10)
RPG Codex 8-8.5 (out of 10
Gameswelt 8.1 (out of 10)
Eurogamer.net 8 (out of 10)
GameSpot 8 (out of 10)

و این هم بگم که تنها سایتی که بازی رو کوچک نشان داد سایت IGN بود , که حتی من نقد اون سایت رو خوندم و فقط زده بود تو خط نشان دادن ضعف های بازی !!

یک نکته دیگه تو بازی رو با یک کارت که Ageia's PhysX physics رو ساپروت کنه مثل :7900 و 7950 بازی کن تا قدرت گرافیک رو بفهمی | قصد توهین ندارم | :biggrin1:

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
2-گوتیکی که تو ایران امد نسخه ازمایشی بود و این باعث شده که کسی طرفش نره ! | اگه دیده باشی کرکش مشکل داشت و از اون نسخه ها بود که میدادن دست گیمرها تا بازی رو تست کنند , اما این شرکت های ایران که فقط به فکر درامد هستند , امدن و ... |
3-2World ساخته ای از هر دو عنوان , ابلیوین و گوتیک بود , که بیشتر شبیه به ابلیوین بو تا ... | به همین دلیل مقاسیه این دوتا اصلا درست نبود |
4-گوتیک 3 زو دادن توسط شرکتی که اصلا روی پروژه گوتیک کار نکرده بود | یعنی نسخه های قبلی رو نساخته بود |

حال این حرف رو جدی بهت می زنم و به جرآت بهت میگم , که تنها کسی هستم که تو ایران این دو عنوان رو بردم اخر !!

GameSpot 8 (out of 10)

و این هم بگم که تنها سایتی که بازی رو کوچک نشان داد سایت IGN بود , که حتی من نقد اون سایت رو خوندم و فقط زده بود تو خط نشان دادن ضعف های بازی !!

یک نکته دیگه تو بازی رو با یک کارت که Ageia's PhysX physics رو ساپروت کنه مثل :7900 و 7950 بازی کن تا قدرت گرافیک رو بفهمی | قصد توهین ندارم | :biggrin1:
موضوع اينه كه گوتيك اصلا قدرت گرافيكي نداره كه حالا بخوايم با كارت‌هاي سري 7000 بازي كنيم. جزييات بسيار ضعيف اشياء، باگ‌هاي فوق‌العاده سنگين بازي رو نابود كرد، در ضمن جزييات بدن كاراكتر‌ها هم وحشتناك بود و كلي باگ داشت. فيزيك بسيار بدي هم داشت، كه البته باز هم پر باگ بود.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد

GameSpot 8 (out of 10)

من نمیدونم این امتیازا رو شما از کجا آوردی
Gamespot به این بازی 7.6 داده نه 8
Computer & Video Games هم تاجایی که میدونم اصلا ریویو نکرده
بقیه‌ی سایتها هم نصفیشون سایتها درپیت آلمانی هستن که اصلا جزو آمار حساب نمیشن

بعدشم جالبه که شما گشتی 4 تا امتیاز بالا از بازی پیدا کردی و گذاشتی

این لیست کامل امتیازهائیه که به بازی داده شده:

http://www.gamerankings.com/htmlpages4/920920.asp

و همونطور که میبینی امتیاز 2 و 3 و 4 و 5 به وفور توش دیده میشه

من واقعا نمیدونم شما به چه دلیلی سعی داری این بازی رو بزرگ کنی
Gothic 3 یه افتضاح کامل و یه شکست بزرگ بود FACT

در ضمن من اصلا در مورد نسخه‌ای که توی ایران اومده صحبت نکردم که شما میگی اون بتا بوده ... Gothic 3 حتی نسخه‌ی آمریکائیش که بیشتر از 1 ماه بعد ریلیز شد تا خرخره باگ داشت! ... وقتی که بازی ریلیز شد توی فرومهای Jowood سره همین باگا مدتها بحث و دعوا بود ... از Review هایی که سایتها برای بازی نوشتن هم کاملا مشخصه که حتی نسخه‌ی به قول شما اصلی هم پر از باگ بوده
این تاپیک هم جای بحث در این مورد نیست

عجب!

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
عكس روي جلد مجله خيلي ضايع هست و اصلا جالب نيست عكس روي جلد براي جلب توجه مشتري خيلي مهمه :cheesygri
كيفيت cd افتضاحه

از اين حرفاي من ناراحت نشيد مجلتون بين مجله هاي ديگه حرفه اولو مي زنه وما هم اين انتقاداتو فقط به خاطره پيشرفت مجله مي نويسيم :love:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام
محض اطلاع همگی

تاپیک پیشنهادات و انتقادات در مورد بازی رایانه همین بقله !

این تاپیک برای اینه که اعضا پیگیر انتشار شماره جدید باشن و اگر شماره جدید منتشر شد مسئولین بیان اطلاع بدن .

برای مطرح کردن پیشنهادات و انتقاداتتون بهتره به اون تاپیک برید .

با تشکر

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا
من نتونستم جلوي خودم رو بگيرم
و بلاخره خريدم:biggrin1:

واقعا اين مجله خيلي حالم رو گرفت اصلا باهاش حال نكردم
تمام دمو هاي بازي هم
كه مال 2 ماه پيش بود