بحث پیرامون مجله بازیرایانه

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
شماره جدید رو گرفتم. پوستر برای بازی Dead Space 3 هست ! :( اون 2صفحه کاربران هم نیست!

نقد DMC و هوای مرده 3 هم هست.

اون دو صفحه کاربران که مشخص بود نمیتونه باشه چون سایت خراب بود
احتمالا میره واسه شماره بعدی
...
Dead Space 3 که خوبه واسه پوستر :x ، پوسترش قشنگه؟

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
اون دو صفحه کاربران که مشخص بود نمیتونه باشه چون سایت خراب بود
احتمالا میره واسه شماره بعدی
...
Dead Space 3 که خوبه واسه پوستر :x ، پوسترش قشنگه؟

این هم یه چند تا عکس از این شماره و پوسترش :

1-پوستر :
01599725027349057673.jpg

2-جلد پشت و رو :
10926207057933929935.jpg

3-نقد هوای مرده 3 :
80261404359933145991.jpg

4-نقد DMC :
17943561764327235670.jpg

5-پیش نمایش خدای جنگ عروج :
92095500554736165314.jpg

شرمنده بخاطر کیفیت پایین عکس ها .با Huawei G300 گرفته شده.:">

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
مچله رو گرفتم و اجمالی یه نگاهی بهش انداختم
مثل همیشه پر بار و حرفه ای بود
ولی دی وی دی هر شماره داره مزخرف تر میشه
این چه تریلرهایی که گذاشتین توی دی وی دی؟
خداییش اینا رو از کجا پیدا کردین؟ آقا اگر نمیزارن تریلر بازیهای خوب رو بزارین، کلا دی وی دی رو جذف کنید. و به جاش یا قیمت رو کاهش بدید یا تعداد صعجات مجله رو افزایش بدید
بهتر از اینه که یه مشت اراجیف و چرت و پرت بریزید تو دی وی دی تون و بدین دست مردم
-------------------
خدا رو شکر اینجا میشه راحت حرف زد. مدیریت مفتضح سایت بازیرایانه که یه کاری کرده که آدم مجبور میشه از یه سایت دیگه برای انتقاد یا پیشنهاد در مورد مجله استفاده کنه
من جزو کسانی بودم که در همین تاپیک از سایت بازیرایانه دفاع میکردم ولی چند وقت پیش سرم به سنگ خورد....

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
خداییش اینا رو از کجا پیدا کردین؟ آقا اگر نمیزارن تریلر بازیهای خوب رو بزارین، کلا دی وی دی رو جذف کنید. و به جاش یا قیمت رو کاهش بدید یا تعداد صعجات مجله رو افزایش بدید
بهتر از اینه که یه مشت اراجیف و چرت و پرت بریزید تو دی وی دی تون و بدین دست مردم
-------------------
خدا رو شکر اینجا میشه راحت حرف زد. مدیریت مفتضح سایت بازیرایانه که یه کاری کرده که آدم مجبور میشه از یه سایت دیگه برای انتقاد یا پیشنهاد در مورد مجله استفاده کنه
من جزو کسانی بودم که در همین تاپیک از سایت بازیرایانه دفاع میکردم ولی چند وقت پیش سرم به سنگ خورد....

مدیریت افتضاح و صد البته بسیار بی ادب و بی شخصیت سایت بازی رایانه ، مدتهاست که کاربران سایت رو میپرونه ! من فکر کردم عوض شدن ! ولی با این پست شما مثل اینکه هنوز همون ادمین های بیشخصیت وبی فرهنگ ، بازی رایانه رومیچرخونن ! کسایی که تاب و تحمل یه انتقاد کوچیک رو ندارن ، . واقعا متاسفم برای چنینی مجله ای . یه نگاهیی هم به امار میزان فعالیت توفرومشون بندازی میتونی به وضوح کاهش فعالیت ها رو ببینی .

============================

حتی چند نفر از نویسندگان مجله هم تو بازی سنتر فعالیت میکنن و به خاطر این همه عقده ای بازی ادمین های اون فروم اصلا اونجا نمیرن . اگه بگردی میتونی پیداشون کنی .

یه بار ازشون انتقاد کردم تو همون فروم ، با لحن بسیارز بسیار زشتی جواب دادن که قید فعالیت تو اون فروم روزدم و اومدم بازیسنتر . حتی یکی از دوستان اونقدر شاکای شد که همون پست پاسخی اونادمین روتو همین صفحات گذاشته بود . جالبش این بود که من بن کردن ، تا نتونم جوابشون رو بدم ! یعنی فحاشی میکنن ، بنت هم میکنن که نتونی جواب بدی وفکر میکن پیروز شدن !!!!!!!!!!!!!

===========================
باز صد رحمت به مدیریت بازی سنتر . ادمینهای اینجا خیلی بهترن و انتقاد پذیرن . نمونه اش هم بحث چندوقت پیش تایپیک حذف بازارچه ! بین ادمین ها و کاربران .

آخرین ویرایش:

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
-------------------
بله بله منم اینجا #6561 با یکی از مدیران سایتشون در مورد چرت بودن مدیریت سایتشون زیاد بحث کردم ولی متاسفانه قبول نمیکنه حالا خوبه بیاد ببینه که فقط من نیستم که این حرف رو میزنم:|

مدیریت افتضاح و صد البته بسیار بی ادب و بی شخصیت سایت بازی رایانه ، مدتهاست که کاربران سایت رو میپرونه ! من فکر کردم عوض شدن ! ولی با این پست شما مثل اینکه هنوز همون ادمین های بیشخصیت وبی فرهنگ ، بازی رایانه رومیچرخونن ! کسایی که تاب و تحمل یه انتقاد کوچیک رو ندارن ، . واقعا متاسفم برای چنینی مجله ای . یه نگاهیی هم به امار میزان فعالیت توفرومشون بندازی میتونی به وضوح کاهش فعالیت ها رو ببینی .

حتی چند نفر از نویسندگان مجله هم تو بازی سنتر فعالیت میکنن و به خاطر این همه عقده ای بازی ادمین های اون فروم اصلا اونجا نمیرن . اگه بگردی میتونی پیداشون کنی .

یه بار ازشون انتقاد کردم تو همون فروم ، با لحن بسیارز بسیار زشتی جواب دادن که قید فعالیت تو اون فروم روزدم و اومدم بازیسنتر . حتی یکی از دوستان اونقدر شاکای شد که همون پست پاسخی اونادمین روتو همین صفحات گذاشته بود . جالبش این بود که من بن کردن ، تا نتونم جوابشون رو بدم ! یعنی فحاشی میکنن ، بنت هم میکنن که نتونی جواب بدی وفکر میکن پیروز شدن !!!!!!!!!!!!!

===========================
باز صد رحمت به مدیریت بازی سنتر . ادمینهای اینجا خیلی بهترن و انتقاد پذیرن . نمونه اش هم بحث چندوقت پیش تایپیک حذف بازارچه ! بین ادمین ها و کاربران .

همینجور که تو جواب اون دوست بالایی گفتم کلا جنبه انتقاد ندارن :|
ولی خوبه اون جناب مدیر (----moh----) بیا اینارو ببینه.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
دوستان این بازی های دی وی دی ها چرا این جوریه !؟
روی هر کردم که کلیک میکنی یه همچین چیزی میاد ! http://upload.tehran98.com/img1/o4h1lh2ln1061dlcfd4v.png
باید بازی ها رو دانلود کنی !؟ یا از تو خود دی وی دی نصب کنی !؟
من یه نمه گیج شدم ! یه نفر لطفا توضیح بده ! سریع اگه بشه !

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
این هم یه چند تا عکس از این شماره و پوسترش :

1-پوستر :
01599725027349057673.jpg

2-جلد پشت و رو :
10926207057933929935.jpg

3-نقد هوای مرده 3 :
80261404359933145991.jpg

4-نقد DMC :
17943561764327235670.jpg

5-پیش نمایش خدای جنگ عروج :
92095500554736165314.jpg

شرمنده بخاطر کیفیت پایین عکس ها .با Huawei G300 گرفته شده.:">
رفیق بی زحمت یه جای دیگه آپ بنما

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان این بازی های دی وی دی ها چرا این جوریه !؟
روی هر کردم که کلیک میکنی یه همچین چیزی میاد ! http://upload.tehran98.com/img1/o4h1lh2ln1061dlcfd4v.png
باید بازی ها رو دانلود کنی !؟ یا از تو خود دی وی دی نصب کنی !؟
من یه نمه گیج شدم ! یه نفر لطفا توضیح بده ! سریع اگه بشه !

خیر ، خیلی راحت میتونین بازیها رو کپی کنید و از روی هارد خودتون نصب کنید
دیسک را در My Computer باز کنید (کلیک راست کنید و گزینه Open را انتخاب کنید) ، در فولدر Data/Game میتونین بازی مورد نظر رو کپی و نصب کنید
همچنین این توضیح رو بدم که بازیهای PSN/PS3 چون به صورت PKG هستند در Root دیسک قرار دارن و میتونین از طریق دیسک در PS3 اقدام به نصب کنید
موفق باشید

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
ماشاله چه سرعت عملی پیدا کردید ، هنوز شماره قبلی رو نخونده بودم که امروز دیدم شماره جدید ( با عکس روی جلد گیرز ) اومده روی کیوسک .

دمتون گرم .

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
شماره ی 59 رو گرفتم واقعا نقدا خوب شده یعنی تقریبا همزمان با انتشار بازیا و منتشر شدن نمره ی منتقدای خارجی نقدای بازیرایانه منتشر میشه و این خیلی عالیه تو این 5 یا 6 سال این اتفاق نیفتاده بود که خوب الان افتاده و نقدا و پیش نمایشا کاملا بروزن تو این شماره نقد MGR : R و Gears of war Judgment نوشته شده که خیلی عالیه مخصوصا نقد Gears of war Judgment خیلی جالب بود چون هنوز نمره ها و نقدای خارجی بازیم نیومده و یجورایی بازیرایانه داره از سایتای خارجیم نقداشو زودتر منتشر میکنه:d
کلا شماره ی خوبی بود
به گیرز چند داده؟!
yahoo_23.gif
16

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر