بحث پیرامون مجله بازیرایانه

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
فعلا تا سایت باز میشه از ازادیه اینجا لذت ببر;)

همین الان پاشو برو تو بخش انتقادات و پیشنهادات مسخره بازی و پست های مسخره امیز و توهین امیز بده ببینم بحث ازادیه یا توقع بیجای کاربرا!!!!!!

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
از هر 10 پستم یازده تاش حذف میشه:)

کی بازی رایانه؟؟؟بازی رایانه کجاش ازاد نیسته اصن بازی رایانه فقط برای ازادیش خییییییلی معروفه:|;)
باز خوب مال تو رو حذف میکنن منو بن کردن:))
همین الان پاشو برو تو بخش انتقادات و پیشنهادات مسخره بازی و پست های مسخره امیز و توهین امیز بده ببینم بحث ازادیه یا توقع بیجای کاربرا!!!!!!

الان سایت خرابه.تا حالا دقت کردی بازی سنتر 10برابر و یا شاید بیشتر بزرگتر از بازی رایانست و تعداد ناظماش شاید به تعداد انگشتای دست برسن که اونم بیشترشون زیاد تو سایت نمیان یه چیزه دیگه هم هسته که تو بازی سنتر فقط ناظم هسته که میتونه یه بحث و ببنده و بن کنه و....و مقام کاربرا هم فقط مدیر گالری و خبرنگار هسته.ولی تو بازی رایانه گاردین-استف-مادریتور-ادمین هستن که هر کدوم یه سازی میزنن برا خودشون.
اگه باور نمیکنی تو همین تاپیک بگرد ببین چند نفر گفتن ما دیگه بازی رایانه نمیریم فقط بخاطر اون مدیریت عالیش خیلیاشونم تو که تو یاهو باهام دوستن و اینجا نیستن اونجا همینو میگفتن.

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
الان سایت خرابه.تا حالا دقت کردی بازی سنتر 10برابر و یا شاید بیشتر بزرگتر از بازی رایانست و تعداد ناظماش شاید به تعداد انگشتای دست برسن که اونم بیشترشون زیاد تو سایت نمیان یه چیزه دیگه هم هسته که تو بازی سنتر فقط ناظم هسته که میتونه یه بحث و ببنده و بن کنه و....و مقام کاربرا هم فقط مدیر گالری و خبرنگار هسته.ولی تو بازی رایانه گاردین-استف-مادریتور-ادمین هستن که هر کدوم یه سازی میزنن برا خودشون.
اگه باور نمیکنی تو همین تاپیک بگرد ببین چند نفر گفتن ما دیگه بازی رایانه نمیریم فقط بخاطر اون مدیریت عالیش خیلیاشونم تو که تو یاهو باهام دوستن و اینجا نیستن اونجا همینو میگفتن.

بازیسنتر قاعدتا باید بزرگتر باشه چون زودتر تاسیس شده و قاعدتا باید کسانی که توش میان هم بیشتر باشن.نمونش اعضای سایتش.همین مسئله در مورد مجله ی بازیرایانه هم صادقه پرتیراژ ترین مجله ی بازی ایرانی هستش.چون ما قبل باقی اومده و البته کیفیت مطالبش درست بودن.
ناظم می تونه بن کنه؟فکر کنم مدیران یا super modrators و adminstrator ها فقط بتونن بن کنن توی سایت بازیسنتر.به قابلیت هر گروه کاربری نگاه کنی متوجه میشه.تنها super mod ها admin ها به یکی از mod cp و Admin cp دسترسی دارن که برای بن کردن از این دو استفاده میشه.بنابرین کلا هر چیزی که میگی میره زیر سوال چون اطلاع زیادی نداریlol!
حرف خود بازیسنتر : (شاید من کم بیام توی سایت ولی مطمئنا هر سایتی که اول میرم نگاه کردن به ضوابط از جمله مهمترین کار هام هستش ) :
ناظمین انجمن قدرت اخراج کاربر را ندارند، ولی در سایر موارد از جمله توانایی اخطار یا تذکر دادن با مدیران انجمن یکسان بوده و کاربران موظف به پیروی از تذکر های آنها می باشند.
http://forum.bazicenter.com/thread3771/
مقام کاربرا هم فقط مدیر گالری و خبرنگار هسته.
متوجه نمی شم؟مقام کاربر ها مدیر گالری و خبرنگار هست دقیقا یعنی چی؟یعنی مثلا جناب کسری عزیز که از نویسندگان عالی هستن و الان مدیر اینجا هم هستش کاربر نیست؟حتی از اون ادمینا هم (به جزء ادمین اول سایت که موسس سایت هستش) همشون اول کاربر هستن بعد درجه میگیرن.اگر منظورت کاربران معمولی هست(یعنی مثلا طرف با مقاله زدن یا خبر زدن بشه مدیر ) باید بگم کسری عزیز هم با پارتی بازی که مدیر نشده.شایستگیش رو داشته.تواناییش رو داشته که مدیر شده(البته یه مثاله هااا نزنی تو سرم کسری جان:D)
نمی خوام بحث های قدیمی رو باز کنم ولی ولی ولی هر کسی که فکر می کرد با رفتنش و جدا شدنش و دروغ گفتن های مکرر پشت مدیران سایت بازیرایانه که یکیشون خود سهیل بود که پشت سرش انوع حرف ها زده شد که واقعا متاسفم برای خودم که جزء جامعه بازیبازان هستم که افرادی مثل اونا هم توش پیدا میشه می تونه باعث از هم پاشیدن سایت بازیرایانه بشه تنها یک خیال واحی می کرد.چون نتیجه ای که ما الان داریم میبینیم بر عکسه.هم مجله و هم سایت بازیرایانه(با توجه به تغییر سرور تا چند روز اینده برمیگرده) داره با قدرت ادامه میده.ولی در عوض اون های دیگه از هم پاشیدند و ..... .من واقعا حوصله ندارم درباره ی این افراد و این مسائل واقعا زشت و این کار های واقعا خارج از انصاف صحبتی بکنم.کار هایی که خواستن سر بازیرایانه بیارن ولی سر خودشون اوردن.ممنون میشم ازت و خواهشم می کنم که در این یک مسئله وارد نشی.:D
در هیچ سایتی هیچ کسی بدون دلیل بن نمیشه.شما بن شدی؟بیای دقیقا بگو در کجا و چرا چه پستی دادی!تا اون موقع خدمتت عرض کنم با توجه به ضوابط و قوانین سایت بن شدنت بر حق بوده یا نه.
استف-مادریتور-ادمین
استف ها که به واقع قدرت مدیران سایت رو دارن.بازیرایانه برای اینکه شانس بیشتری به تحریریش بده قابلیت های مدیریتی رو داده.تا الان هم (به جزء جدا شدن البته که اونم مشکل از جای دیگه بود) هر وقت ناهماهنگی در بین مدیران دیده شده رسیدگی کردن بهش مدیران سایت و کاملا درست و واضح جواب رو دادن.(حتی به برکنار شدن مدیر هم کشیده که مال خیلی وقت پیش هستش.)

بعدشم الان این پستی که من دادم مصداق دقیق اسپم هست چون اصلا به مجله ربطی نداره.فقط خواستم اینجا جواب داده باشم به عنوان پست اخر.بحث مختومست در این تاپیک خواستی در پروفایل بیا تا توضیحات لازم رو بدم.همونطور که صفحات قبل کسری ی عزیز گفت اینجا تاپیک مجله ی بازیرایانه هستش.نه وب سایت بازیرایانه.علت اینکه ما گزارش میدیم که مثلا سایت چی شده و ... هم سوالاتی هست که خود کاربرا اینجا می پیرسن و الا ما اصلا و ابدا قصد دادن اسپم رو نداریم.

ممنون.

آخرین ویرایش:

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
بازیسنتر قاعدتا باید بزرگتر باشه چون زودتر تاسیس شده و قاعدتا باید کسانی که توش میان هم بیشتر باشن.نمونش اعضای سایتش.همین مسئله در مورد مجله ی بازیرایانه هم صادقه پرتیراژ ترین مجله ی بازی ایرانی هستش.چون ما قبل باقی اومده و البته کیفیت مطالبش درست بودن.
ناظم می تونه بن کنه؟فکر کنم مدیران یا super modrators و adminstrator ها فقط بتونن بن کنن توی سایت بازیسنتر.به قابلیت هر گروه کاربری نگاه کنی متوجه میشه.تنها super mod ها admin ها به یکی از mod cp و Admin cp دسترسی دارن که برای بن کردن از این دو استفاده میشه.بنابرین کلا هر چیزی که میگی میره زیر سوال چون اطلاع زیادی نداریlol!
حرف خود بازیسنتر : (شاید من کم بیام توی سایت ولی مطمئنا هر سایتی که اول میرم نگاه کردن به ضوابط از جمله مهمترین کار هام هستش ) :

http://forum.bazicenter.com/thread3771/

متوجه نمی شم؟مقام کاربر ها مدیر گالری و خبرنگار هست دقیقا یعنی چی؟یعنی مثلا جناب کسری عزیز که از نویسندگان عالی هستن و الان مدیر اینجا هم هستش کاربر نیست؟حتی از اون ادمینا هم (به جزء ادمین اول سایت که موسس سایت هستش) همشون اول کاربر هستن بعد درجه میگیرن.اگر منظورت کاربران معمولی هست(یعنی مثلا طرف با مقاله زدن یا خبر زدن بشه مدیر ) باید بگم کسری عزیز هم با پارتی بازی که مدیر نشده.شایستگیش رو داشته.تواناییش رو داشته که مدیر شده(البته یه مثاله هااا نزنی تو سرم کسری جان:D)

نمی خوام بحث های قدیمی رو باز کنم ولی ولی ولی هر کسی که فکر می کرد با رفتنش و جدا شدنش و دروغ گفتن های مکرر پشت مدیران سایت بازیرایانه که یکیشون خود سهیل بود می تونه باعث از هم پاشیدن سایت بازیرایانه بشه تنها یک خیال واحی می کرد.چون نتیجه ای که ما الان داریم میبینیم بر عکسه.هم مجله و هم سایت بازیرایانه(با توجه به تغییر سرور تا چند روز اینده برمیگرده) داره با قدرت ادامه میده.ولی در عوض اون های دیگه از هم پاشیدند و ..... .من واقعا حوصله ندارم درباره ی این افراد و این مسائل واقعا زشت و این کار های واقعا خارج از انصاف صحبتی بکنم.کار هایی که خواستن سر بازیرایانه بیارن ولی سر خودشون اوردن.ممنون میشم ازت و خواهشم می کنم که در این یک مسئله وارد نشی.:D
در هیچ سایتی هیچ کسی بدون دلیل بن نمیشه.شما بن شدی؟بیای دقیقا بگو در کجا و چرا چه پستی دادی!تا اون موقع خدمتت عرض کنم با توجه به ضوابط و قوانین سایت بن شدنت بر حق بوده یا نه.

استف ها که به واقع قدرت مدیران سایت رو دارن.بازیرایانه برای اینکه شانس بیشتری به تحریریش بده قابلیت های مدیریتی رو داده.تا الان هم (به جزء جدا شدن البته که اونم مشکل از جای دیگه بود) هر وقت ناهماهنگی در بین مدیران دیده شده رسیدگی کردن بهش مدیران سایت و کاملا درست و واضح جواب رو دادن.(حتی به برکنار شدن مدیر هم کشیده که مال خیلی وقت پیش هستش.)

بعدشم الان این پستی که من دادم مصداق دقیق اسپم هست چون اصلا به مجله ربطی نداره.فقط خواستم اینجا جواب داده باشم به عنوان پست اخر.بحث مختومست در این تاپیک خواستی در پروفایل بیا تا توضیحات لازم رو بدم.همونطور که صفحات قبل کسری ی عزیز گفت اینجا تاپیک مجله ی بازیرایانه هستش.نه وب سایت بازیرایانه.علت اینکه ما گزارش میدیم که مثلا سایت چی شده و ... هم سوالاتی هست که خود کاربرا اینجا می پیرسن و الا ما اصلا و ابدا قصد دادن اسپم رو نداریم.

ممنون.

من هم تو بازی رایانه بودم هم تو بازی سنترم چیزایی که اونجا گفتم و بهم اخطار دادن و اینجا هم گفتم و هیچکس چیزی نگفته!البته ایناییم که میگم گفتم چیزایه بدی نبودن که نمیدونم چرا تو بازی رایانه اینجورین!!خیلی چیزام هستن که اینجا مجازن و ولی تو بازی رایانه ممنوع هستن!!!!!!جناب این چیزاییم که گفتی چیزی رو عوض نمیکنه من منظورم از کسایی که میتونن بن کنن این بود که بازیسنتر توش فقط ناظم و مدیر میتونه با کاربر برخورد کنه که اونا هم من تا حالا ندیدم بجز چند بار که واقعا حق طرف بوده باهاش برخورد کرده باشن و بقیه مقاما مثه مدیر گالری و خبرنگار سایت و ...حق برخورد ندارن ولی بازی رایانه برعکس و همونجور که تو پست قبلم گفتم هر کسی هر سازی دلش میخواد میزنه!گاردین میاد گیر میده از اونور استف میاد یه چیزی میگه بعدش مادریتور میاد و......اقا واقع بین باش از نظر شما که استفی بازی رایانه خیلی عالیه و توپ ولی همه کاربرایه فعال بازی رایانه که من باهاشون حرف زدم بطور مستقیم به خودم گفتن که بازی رایانه از نظر مدیریتی خیییییلی بده!(البته من بطور مودبانشو گفتم چون همه از کادر مدیریتی متنفرن)پس بهتره خودتونو گول نزنین باورت میشه همین الان چنتا از کاربرای بازی رایانه بهم گفتن بیخیال دیگه ادامه نده البته یه چیزایه دیگم گفتن که اگه ندونین بهتره خودمم میترسم بن شم :) البته بازی رایانه سایتش که هرچیش باشه مجلش خوبه اینم بخاطر اینکه اسپم حساب نشه مجله کی میاد؟لطفا وقتی پخش شد یه خبری بدین.ممنون

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
.اقا واقع بین باش از نظر شما که استفی بازی رایانه خیلی عالیه و توپ ولی همه کاربرایه فعال بازی رایانه که من باهاشون حرف زدم بطور مستقیم به خودم گفتن که بازی رایانه از نظر مدیریتی خیییییلی بده!(البته من بطور مودبانشو گفتم چون همه از کادر مدیریتی متنفرن)پس بهتره خودتونو گول نزنین باورت میشه همین الان چنتا از کاربرای بازی رایانه بهم گفتن بیخیال دیگه ادامه نده البته یه چیزایه دیگم گفتن که اگه ندونین بهتره خودمم میترسم بن شم :) البته بازی رایانه سایتش که هرچیش باشه مجلش خوبه اینم بخاطر اینکه اسپم حساب نشه مجله کی میاد؟لطفا وقتی پخش شد یه خبری بدین.ممنون
خود من یک زمانی کاربر معمولی بازیرایانه بودم.از همون اول که تحریریه نبودم.تمامی کسانی که الان تحریریه هستن همشون اول کاربر معمولی بودن.فعالیت کردن.چون علاقه مند بودن.فکر کردی برای یکی مثل من فرق می کرد کجا برم فعالیت کنم؟اتفاقا در اون دوران جدایی هم مدیر اونجا بدم و ناظم بازیرایانه ولی تصمیم گرفتم تو بازیرایانه بمونم چون می دونستم جای پیشرفت خیلی زیاد وجود داره و مدیرانشم خیلی چیزا ازشون اموختم.یه زمانی من نمی تونستم امار بازی ها و کنسول ها رو تحلیل کنم و پیش بینی کنم موفقیت یا عدم موفقیت کنسول ها رو ولی با دوستی با یکی از ادمین ها توانایی این کارو پیدا کردم(توانایی که تقریبا یا هیچکی نداره یا فقط ادعای اون کارو داره و حرفاش رو با امار و ارقام می سنجیم میبینیم همش دروغ بوده:D.اون شخص هم همونی هست که 5-6 سال پیش تنها کسی بود که می گفت wii بهترین کنسول نسل میشه از نظر فروش که الانم همه بهش رسیدن!).ناظمین سایت هم هستن که وظیفشون رسیدگی به بخش های مختلف هست.عین ناظمین انجمن که هر کدوم وظیفه ی مدیریت هر بخش رو برعهده داره.در مورد اون کاربرا هم حدس هایی می زنم کی باشن(به هر حال 5 سال تو اینترنت بودن و ادمین و مدیر بودن توی سایت های مختلف اعم از بازی تا سایت های ورزشی و .... باعث شده یه سری مسائل دستم بیاد).اون افراد هم همشون به یک علتی یا باهاشون برخورد شده توی بازیرایانه(اسپم , توهین , تمسخر و ... .) یا اینکه کلا ساز مخالف دارن.ممنونم که دیگه هم ادامه نمی دی:D

مجله هم احتمالا همین هفته ی اینده عرضه میشه به بازار.البته امیدوارم:D

انشالله که سایت هم تا چند روز دیگه درست شه و بیاد بالا و در اونجا یه سری مسائلی رو بگیم.از جمله علت قطعی و ... .:D

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
مجله رو که گفتم..به احتمال زیاد هفته دیگه.
یعنی الان از منم که استف بازی رایانه هستم متنفرند کاربرا؟؟ 8-|

نمی خوام بحث های قدیمی رو باز کنم ولی ولی ولی هر کسی که فکر می کرد با رفتنش و جدا شدنش و دروغ گفتن های مکرر پشت مدیران سایت بازیرایانه که یکیشون خود سهیل بود که پشت سرش انوع حرف ها زده شد که واقعا متاسفم برای خودم که جزء جامعه بازیبازان هستم که افرادی مثل اونا هم توش پیدا میشه می تونه باعث از هم پاشیدن سایت بازیرایانه بشه تنها یک خیال واحی می کرد.چون نتیجه ای که ما الان داریم میبینیم بر عکسه.هم مجله و هم سایت بازیرایانه(با توجه به تغییر سرور تا چند روز اینده برمیگرده) داره با قدرت ادامه میده.ولی در عوض اون های دیگه از هم پاشیدند و ..... .من واقعا حوصله ندارم درباره ی این افراد و این مسائل واقعا زشت و این کار های واقعا خارج از انصاف صحبتی بکنم.کار هایی که خواستن سر بازیرایانه بیارن ولی سر خودشون اوردن.ممنون میشم ازت و خواهشم می کنم که در این یک مسئله وارد نشی.:D

یادش بخیر...اعتراف هم میکنم...وضع بازی رایانه بعد از اون دعوا خیلی بد شد..ولی خب دست به دست هم دادیم..تلاش کردیم..الان خیلی بهتر شده وضعش :) یادش بخیر...E3 بود...از بس خبر نوشته بودم نوک انگشتام بی حس شده بود :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
فعلا" كه اونجا سايتش تركيده :| خيلي وقتم هست :|

من كاري ندارم دوستان بازي رايانه اولين فروم بوده و هنوز هم دوستش دارم اما كارهايي كرد كه به ضرر خودش شد
تعريف نباشه من از شما دوستان توي BR قديمي ترم و يادمه كه چه كساني بودند و رفتند ! يه سري از مقاله هاي تخصصي شون بتركون بود ! يه سري از بچه ها سر دعواهايي الكي رفتند و هي بازي رايانه اب رفت

تلاش هاي شما عزيزان رو هم منكر نميشم شماها هم كارتون خوب بوده اما اون جو دوستانه قديمي از بين رفت البته تا حدودي ولي كم هم نبوده
اگر لازم باشه بيشتر مدرك و حرف و ... ميارم اما خوب جاش نيست

فعلا" بي خيالش ببينيم اين مشكلت سروري بالاخره تموم ميشه يا نه :|

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
مهدی (؟:D) من کاری به این مسئله ندارم که جو دوستانه از بین رفته یکم یا دو کم یا اصلا نسبتا زیاد بحث این هستش که اینطوری که اینا میگن نیست.یه جور میگن ازادی نیست انگار همه تو بازیرایانه برده هستن و نمی تونن نظرشون رو بدن(البته نظر!با اسپم , توهین , مسخره بازی زمین تا اسمون فرق داره.).شاید یه مدت این یه مقدار کمرنگ شده بود ولی اینطوری که اینا میگن نیست.غل و زنجیر که نبستیم به کاربرا.:D

به قول خودتم فعلا بیاد بالا انشالله با هم دوباره سایت رو درستش می کنیم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر