بحث پیرامون مجله بازیرایانه

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
اون شماره رو حتما با DVD بدید بیرون
به نظر من بهئ جای اینکه تو اون DVD بازی بزارید تمامشو با تریلر ها و گزارش هائی که خودتون تهیه کردید پر کنید
بازی رو میشه خرید:p
نظر باقی دوستان چیه؟

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
اون شماره رو حتما با DVD بدید بیرون
به نظر من بهئ جای اینکه تو اون DVD بازی بزارید تمامشو با تریلر ها و گزارش هائی که خودتون تهیه کردید پر کنید
بازی رو میشه خرید:p
نظر باقی دوستان چیه؟
منم نظرم همین هست
اون شماره باید همراه با DVD باشه
تا 2 ماه دیگه که اون شماره هم بیاد فرصت جایگزین کردن DVD هست
GOOD LUCK

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
منظور شما اینه که این شماره که مربوط به E3 میشه با DVD منتشر نمیشه؟؟؟:confused:
چند سال باید منتظر بمونیم تا یه DVD به جای CD جایگزین بشه؟:-":-":((

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
به خاطر اینکه تاپیک تا حدودی منحرف شد، پست 2 صفحه‌ی قبل رو دوباره اینجا می‌نویسم تا دوستانی که ندیدن ببینن:

با سلام

همونطور که در جریان هستید نمایشگاه Leipzig Games Convention از اول شهریور ماه در شهر لایپزیگ آلمان برگزار خواهد شد

مجله‌ی بازی‌رایانه به عنوان اولین رسانه‌ی فارسی زبان در مورد بازیهای کامپیوتری مجوز حضور رسمی در این نمایشگاه را بدست آورده است

بدین معنا که برخلاف سال گذشته که بازی‌رایانه فقط به‌عنوان بازدید کننده در نمایشگاه حضور داشت، امسال اجازه‌ی بازدید از تمامی کنفرانس‌ها،
نمایش‌های پشت درهای بسته و همچنین مصاحبه‌ی اختصاصی با سازندگان مختلف را خواهد داشت
و اگر اتفاق پیش‌بینی نشده‌ای نیفتد، بازی‌رایانه از اول تا چهارم شهریور ماه در لایپزیگ آلمان خواهد بود

در همین راستا از تمامی شما دوستان عزیز تقاضا داریم نظرات و سوالات خود را همینجا عنوان کنید
تا بازي‌رايانه بر اساس آن‌ها مصاحبه‌ها و گزارش‌های خود را تنظيم كند

با تشکر
بازی‌رایانه​

لطفا از سازندگان RE5 بپرسید چرا عرضه بازی رو اینقدر عقب انداختن( یعنی تو مدت نزدیک به دو سال بعد از عرضه RE4 هیچ کاری بر روی RE5 انجام ندادن)

از مسئولان EA Sports هم بپرسید که چرا با وجود ساخت بازیهای مختلف ورزشی تا به حال به سمت ساخت بازی والیبال(سالنی) روی نیاورده ان

در آخر هم بگم که عرضه شماره مربوط به E3 خیلی داره طولانی میشه
امیدوارم زودتر DVD رو جایگزین CD هم بکنین

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
jeld%20bazi%2017_resize.jpg

لینک عکس

شماره 17، به زودی منتشر میشه
یکم دیگه هم تحمل کنید :cheesygri

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
داره gc برگزار میشه تازه شما e3:blushing:

اولا که هنوز 1 هفته تا GC مونده

ثانیا پوشش یه نمایشگاه عظیم مثل E3 خاله‌بازی نیست که 2 روز بعد از تموم شدن E3 همه‌ی کاراش انجام بشه و مجله بیاد بیرون

هیچ‌کدوم از مجله‌های بزرگ دنیا هم به این سرعتی که شما فکر می‌کنی نمایشگاهی رو پوشش نمی‌دن

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
من قبول دارم بهزاد جان ولی شما نگاه کن مجله ای بعضا 1/5 یک بار میاد ....اینو صراحتا قبول دارم که مجله بازیرایانه حرفه ای ترین بهترین مجله ی بازی ایران هست و بهترین نویسنده ها و منتقد های گیم در این مجله کار میکنن ولی بهزاد جان این مشکل تاخیر کی میخواد بر بطرف شه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر