بحث پیرامون مجله بازیرایانه

ببخشید میشه بپرسم از خرداد ماه تا حالا چند تا مجله دیگه از بازی رایانه اومده؟

صفر تا :laughing::biggrin1::-"

تير

مرداد

شهريور

يعني الان بايد سه شماره ميومد ولي ...:-" هيچي نيومده :-"قول دادن به هول قوه ي اللهي تو سال 86 يه شماره ديگه هم بدن , احتمالا اواخر سال شماره بعد از خرداد مياد:-" فقط خودتون تصور كنيد EGM يكي دو هفته قبل از رسيدن ماه بعد , شماره بعد رو چاپ ميكنه ميده دست گيمرها :love: يعني اگه EGM توو ايران بود 20 خرداد شماره تير ماه رو ميداد:love: ولي در اصل بازي سنتر شماره تير ماه رو كي داره ميده ؟؟؟؟؟ شهريور ماه:eek: يعني سه ماه ديركرد در عرضه ي يك ماهنامه:-" جدا جاي تشكر و قدر داني داره:laughing::love:
اينم ياد آوري كنم هااا من از فن بوي هاي بازي رايانه ام به جز بازي رايانه و كليك چيز ديگه اي نمي خرم:love: ولي جدا اين ديركرد هاي بازي رايانه داره گيمر هارو بدجوري عصباني ميكنه:mad: ديگه كفرمونو در آوردن:crying1: اي كاش يه بار هم كه شده به مخاطباشون فقط يه ذره احترام بزارن آقا بيان بگن بازي رايانه فصل نامه است :( به خدااااااااا الان دقيقن فصل نامه شد ديگه , اگه تو شماره بعد اعلام كنن فصل نامه است جدا يه هديه بزرگ به مخاطباشون دادن :love: :( حدا اقل اينجوري مطمعنيم كه هر سه ماه يه بار مياد , ديگه اينقدر واسش منتظر واينميسيم ببينيم اومد نيومد كي مياد چرا امروز نيومد:mad: , آخر هر فصل ميريم مجله رو ميخريم ميخونيم خيلي راحت:(

آخرین ویرایش:
شش سال بعد...
آقا این مجله نیومد؟!!!!!!!:-"

نه عزيز چرا عجله داري تو؟:mad: هنوز كه خيلي زوده:-"

مسعولين مجله شما راحت باشيد :-" اين مخاطبا مشكل دارن فك ميكنن ماه نامه هر ما يك بار چاپ ميشه:laughing: اطلاعات عمومي شون ضعيفه ديگه:laughing:

بابا ماهنامه هر چهار ماه يك بار چاپ ميشه , مگه تا حالا ماه نامه ي ديگه اي نديديد؟:eek::-" جداً مخاطب هاي مجله خيلي پر توقع هستن/:)

از بس رفتیم جلوی دکه روزنامه فروشی سراغ مجله رو گرفتیم قیافمون برای صاحب دکه تکراری ش
حالا باز این که خوبه من هر روز میرم ببینم آورده
106.gif
یا نه اول که میرم یارو دکه ایه میگه بازی رایانه می خوای ؟ هنوز نیومده
105.gif

دیروز زنگ زدم دفتر مجله منشیه
280.gif
گفت : چاپ شده
169.gif
اما هنوز برای هیچ جا ازسال نشده اگه باور ندارین من خودم الان دارم مجله ی جدید رو میخونم عکس رو جلدشم عکس killzone هست
1.gif
5.gif

آخه اینو که همه میدونن چون تو سایتشم بعد از 2 ماه فعلا عکس رو جلد رو گزاشتن که بگن ما مجله رو آماده کردیم
271.gif

بچه ها متاسفم برای خودمون که برای یه مجله باید چقدر التماس کنیم که بابا لااقل اگه نمیتونید
سر وقت مجله رو چاپ کنید قول الکی ندید (ماه نامه):eek:

بچه ها ميشه اگه يكي خريد بياد اينجا اعلام كنه تا ما ديگه اينقدر به ملاقات كيوسكيه شرفياب نشيم:-" همين روزاست كه باهامون دست به يقه بشه/:):-" بچه ها يادتون نره ها مرسي اگه مجله رو گير آورديد به ما هم يه ندا بديد تا خانواده اي را از نگراني برهانيد:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or