بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
گفتم که نمایشگاه از اول تا چهارم شهریوره و احتمالا 2-3 روز قبل بازی‌رایانه وارد لایپزیگ خواهد شد

من خبر ندارم کیا قراره برن ولی خود آقای عبدلهی (سردبیر) حتما میرن
آقای عبدالهی به زبان انگلیسی تسلط دارن ؟
GOOD LUCK

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
برای Gc فقط آقای عبداللهی میرن. متاسفانه من به دلیل مشغله زیادی که داشتم و دارم نمیتونم به این سفر برم. بهرحال تا فرصت هست بهتره نظرات و پیشنهاداتتون رو بگید تا در صورت امکان بتونیم ازشون استفاده کنیم.

ضمنا در مورد شماره جدید هم یه توضیحی بدم.
شماره جدید بازی رایانه با تاخیر دو هفته ای خواهد آمد (شماره قبلی 8-9 تیر اومده بود) و دلیل این تاخیر هم این بود که توی این شماره تصمیم گرفتیم نمایشگاه E3 رو به طور کامل پوشش بدیم. یعنی گزارش کنفرانس ها، اخبار کامل E3 و بررسی حدود 40 بازی برگزیده E3 رو خواهیم داشت.
با توجه به اینکه پوشش نمایشگاه های مختلف رو از 2 سال و خورده ای پیش (به پیشنهاد من) برای اولین بار توی ایران شروع کردیم و حالا می بینیم که دیگه هر مجله و روزنامه و نشریه ای، صفحاتی رو به این نمایشگاه ها اختصاص میده و توی این کار هم مثل خیلی کار های دیگه به طرز نه چندان جالبی از بازی رایانه الگو برداری میکنه، تصمیم گرفتیم باز هم با شیوه و ایده جدیدی کارمون رو از بقیه متمایز کنیم (هر چند که قدر زر زرگر شناسد و اونهایی که اینکاره باشن خودشون تفاوت های موجود رو احساس می کنن) پس توی این شماره پوشش E3 رو به یک سبک جدید خواهید دید.
تمام تلاشمون اینه که این شماره تا 25 مرداد روی کیوسک باشه.

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
دمتون گرم خیلی باحالید:laughing:
حتما از مسولان سونی راجع به psp2 بپرسید
با مسولان مایکروسافت هم حتما مصاحبه کنید.
راجع به کاهش قیمت و بازی های اختصاصی و... حتما بپرسید
دوستمونم راست میگه اون شماره رو حتما با DVD بدید که مصاحبه های خودتونم اون تو باشه
من از حالا منتظرم
دارم از خوشحالی منفجر میشم:sick:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
تنها چیزی که من و خیلی از گیمر های نیاز داریم یه گزارش کامل از برنامه های اینده Ps3 است
خواهش میکنیم حتما در صورت امکان با مسئولین سونی مصاحبه داشته باشید.( ایا خبری از God Of War 3 هست یانه؟)

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا واقعا دمتون گرم کارتون خیلی درسته ها اگه بتونین یه گزارش اختصاصی تهیه کنین خیلی عالیه (اگه میشه تعداد صفحات مجله رو یخورده بیشتر هم بکنید بد نیست ) لطفا اگه مسئولین Epic و یا Remedy رو دیدین یه گزارشی هم درباره بازیهای آینده این دو شرکت یعنی Gears Of War 2 و Alan Wake تهیه کنید اگه میشه توی این شماره که میخواین از نمایشگاه گزارش تهیه کنید DVD رو جایگزین کنید تا ما بتونیم حتی تریلرهای اختصاصی هم از نمایشگاه توسط شما با کیفیت خوب داشته باشیم ممنون . امیدوارم که شما را در نمایشگاه های مهم دیگه هم ببینیم و از این حرکتها زیاد شاهد باشیم . با تشکر ;)

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
اقا کیانوش من کار شما رو خیلی قبول دارم و حرف شما درباره بازی ها برام حقه امیدوارم به این وعده که مجله بستو پنجم منتشر میشه عمل کنید.
بعد هم شماره های ویژه شما مربوط به نمایشگاه های معتبر همیشه عالی ترین بوده حالا که میگید قراره بهتر بشه دیگه چه شود
من هم با بیشتر دوستان درباره عرضه DVD همراه مجله موافقم
به امید موفقیتتون:love:

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
دوستان عزیز شما می تونید تمام پرسش های خودتون را به شرکت ها ایمل کنید ... و جواب را خودتون بدست بیاورید .

مثل من که تو بعضی از مسائل شک دارم , از خودشون می پرسم !!

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
کاربر Ientenx

با اینکه پستتون رو پاک کردین اما لازم میدونم به بعضی از صحبتها جواب بدم تا فکر نکنین خبریه!

این اصل پست شما که در جواب پست کیانوش توی صفحه‌ی قبلی بوده:

دوست گرامی می تونید کمتر حرف بی محتوا بزنید !!
2 سال پیش مجله شما یکی از بی محتوا ترین مجله ها بود ( مطالب مفید یوخ ) و پوشش کامل E3 خودش به تنهایی 10 مجله میشه !! بعد از نظر الگو برداری که من خبری ندارم :confused: ولی تا جایی که یادم داخل بازیکده یک سری از دوستان بودن که کار کاور E3 رو انجام می دادن ( حدودا 3 سال پیش ) و اون زمان هنوز مجله شما به بیرون نشر پیدا نکرده بود .

بع اگه این پست شما رو 3-4 تا حرفه ای بخونن از خنده روده بور میشن ( من که شدم rofl ):laughing:
-----

2 سال پیش مجله شما یکی از بی محتوا ترین مجله ها بود
چه 6 سال پیش (که نه سایتی به نام بازیکده وجود خارجی داشت و نه شما چیز زیادی از گیم می‌دونستی)، چه 2 سال پیش و چه در حال حاضر، مجله‌ی بازی‌رایانه از نظر محتوا و کیفیت مطالب بهترین مجله‌ی بازی توی ایران بوده و هست -- FACT

و پوشش کامل[FONT=&quot] E3 خودش به تنهایی 10 مجله میشه[/FONT]
شما بهتره اول مفهوم پوشش رو یاد بگیری و بعد در مورد حجمش نظر بدی !
10 مجله :laughing:

بعد از نظر الگو برداری که من خبری ندارم
اگه خبری ندارین پس بهتره نظری هم ندین!

ولی تا جایی که یادم داخل بازیکده یک سری از دوستان بودن که کار کاور[FONT="] E3 رو انجام می دادن ( حدودا 3 سال پیش ) و اون زمان هنوز مجله شما به بیرون نشر پیدا نکرده بود [/FONT]
[FONT=&quot]
ترجمه کردن اخبار E3‌ و نوشتنش توی سایت‌های مختلف چیزی نیست که بازیکده ابداعش کرده باشه و قبل از بازیکده هم توی خیلی از سایت‌ها انجام می‌شده. منظور ایشون توی مجلات بود نه تو سایت‌ها.

ضمنا جهت اطلاعتون بازی‌رایانه اولین بار سال 80 منتشر شد. همون موقعی که نه سایتی به نام بازیکده وجود خارجی داشت و نه شما چیز زیادی از گیم می‌دونستی

[/FONT]
بع اگه این پست شما رو 3-4 تا حرفه ای بخونن از خنده روده بور میشن
عجب

:arrowd:

دوستان عزیز شما می تونید تمام پرسش های خودتون را به شرکت ها ایمل کنید ... و جواب را خودتون بدست بیاورید .

مثل من که تو بعضی از مسائل شک دارم , از خودشون می پرسم !!
:laughing::laughing::laughing:
به این کار ادامه بدین حتما شکتون رو توی همه‌ی مسائل برطرف خواهند کرد :laughing:

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
شاید من نمی خواستم کسی این پست ور بخونن !!
حالا که اینطور شد :

این رو بهت بگم که من بازی کردن رو از سال 1377 شروع کردم , زمانی که Ps1 به تازگی امده بود , در مورد پوشش مطمئن باش از تو بهتر این موضوع رو درک میکنم به این دلیل که من یک تحلیلگر و عضو چندتا تحریه هستم , و از شما تا حالا چیزی ندیدم و فکر نکم تا حالا مطلبی گذاشته باشید ؟ ( پس گیر الکی نده ) ....

و زمانی که یکی از دوستان گفتن این طرف همون K_k بازیکده است , من تصمیم گرفتم کدورتی بین ما پیش نیاد ( که شما درستش کردید )

بعد تا حالا چند شماره از این باززی رایانه بیرون امده ؟ خوب 40 در نظر بگیریم ... می گیم هم 30تاش دو ماه یکبار امده که این میشه 60 ماه + 10 ماه = 70ماه که سر جمع =یک چیزی حدود 5.5 میشه ( که غیر این صورت هست و هنوز به شماره 40 نرسیدن ) پس نگو که از 80

من نگفتم اراد حقی و تیمش این کار رو ابداع کردن , میگم کار کانی هم ( اگه اشتباه نکردم باشم ) نیست , که اقا کیانوش میان میگن که ما ...

----
بعد هم اشکال کلی مجله اشون اینه ... ( زمان مشخص برای امدن داخل بازار را ندارن ) که باعث میشه مطالب مجله اشون قدیمی شن بعدی هم این که سایت اصلی مجله رو که 1 سال هک شده رو هنوز تصمیم بر برگردوندنش ندارن !!

| بعد مطمئن باش که شما هم 6 سال پیش نبودید , یا اگر هم بودید در باقی سایت ها ایجاد اختلال می کردید ( این همه میدونن ) |

یک پست کاملا خلاف دادم !! = منتظر بن شدن هستم = ;) ( چون از حقم دفاع کردم )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر