بحث پیرامون مجله بازیرایانه

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
عوامل دست اندر کار چرا دیگه به تاپیک نمیان !؟

لااقل بیاید بگید این شماره تا دو سال دیگه منتشر خواهد شد ، که یه کم باز دلمون رو خوش کنیم!

Dvd چطُو شد ؟!

موفق باشیم

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
مجله تو همین مرداد میادش، یعنی بزودی! :-"

چون مجله تازه گرون شده و خیلی ها اعتراض کردن قرار شد یه چند شماره با قیمت 2800 مجله رو بدیم چون اگه Dvd می ذاشتیم می شد 3500 بنابراین Dvd رو تو پائیز همراه مجله می دیم.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
مجله تو همین مرداد میادش، یعنی بزودی! :-"

چون مجله تازه گرون شده و خیلی ها اعتراض کردن قرار شد یه چند شماره با قیمت 2800 مجله رو بدیم چون اگه Dvd می ذاشتیم می شد 3500 بنابراین Dvd رو تو پائیز همراه مجله می دیم.
می خواستم بپرسم یک DVD چقدر قیمت داره که می خواین 700 تومان بکشید روش ؟
نکنید از این کارا
GOOD LUCK

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
لزومی نداره قبل از انتشار هر شماره بیاین اینجا بنویسین " من میدونم مجله‌ای درکار نیست " ، " این شماره دیگه نمیاد " ، " پس چی شد " ، " میدونستم این‌بار هم مثل دفعه‌ی قبله " و ...

هر تغییری که توی زمان انتشار به وجود بیاد همینجا اعلام میشه و این صحبت‌های شما هم تاثیری توی تاریخ انتشار نداره

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
می خواستم بپرسم یک DVD چقدر قیمت داره که می خواین 700 تومان بکشید روش ؟
نکنید از این کارا
GOOD LUCK

مگه قرار DVD خام تحویل بدیم که اینطوری حساب کتاب می کنی؟
غیر از خود DVD هزینه چاپ و تکثیر DVD رو هم باید در نظر گرفت! ;)

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
مگه قرار DVD خام تحویل بدیم که اینطوری حساب کتاب می کنی؟
غیر از خود DVD هزینه چاپ و تکثیر DVD رو هم باید در نظر گرفت! ;)
من قیمت چاپ و تکثیر هم حساب کردم /:)
تازه اون شرکتی که براتون می زنه اگه همون قبلی باشه توی مجله ی شما تبلیغ داره و این هم بخشی از هزینه را جبران می کنه /:)
خوب به هر حال شاید دوست داشته باشین ضرر های دیر عرضه شدن مجله رو یکجوری جبران کنید
GOOD LUCK

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
بغیر از هزینه ی چاپ و تکثیر , هرینه ی دانلود Content هایی که شاهدش هستی هم روی قیمت DVD تاثیر داره...
CD یعنی حداکثر 700 مگابایت اطلاعاتی که میتونه شامل حدودا 40 تا تریلر با کیفیت پایین باشه ولی DVD به معنی تریلرها , بازیها , Trainer ها و Content های مختلفی هست که یا باید دانلود بشن و یا باید خریده بشن که روی قیمت تاثیر میگذارن.

متشکرم...Nemesis

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
مگه دانلود این چیز ها پولی هست ؟ همش داخل اینترنت به صورت رایگان موجود است
اگه بخوان از بیرون بخرن هر Dvd تریلر هزار تومان است :)
همین آقا بهزاد مدیر سایت دارن می فروشن
ترجمه ی آنها رو نیز خوده کیانوش 3 سوت انجام میده (یا هر کس دیگه)
فکر نمی کنم برای ترجمه کردن محتویات Disk متخصص استخدام کرده باشن
خلاصه عرضم این هست که حالا Dvd آمده جای Cd این باید دلیلش عرضه ی خدمات بهتر باشه
من خودم از طرفدار های خوب مجله هستم و دوست دارم مشکل دیر عرضه شدن مجله زود حل بشه که این هم جز با هزینه کردن و استخدام افراد متخصص امکان پذیر نیست
اگه یکم گران تر شدن مجله می تونه مشکلات مجله را تا حدی حل کنه من مشکلی از بابت پول دادن برای مجله ی که مورد علاقم ندارم
Good Luck

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
من قیمت چاپ و تکثیر هم حساب کردم /:)
تازه اون شرکتی که براتون می زنه اگه همون قبلی باشه توی مجله ی شما تبلیغ داره و این هم بخشی از هزینه را جبران می کنه /:)
خوب به هر حال شاید دوست داشته باشین ضرر های دیر عرضه شدن مجله رو یکجوری جبران کنید
GOOD LUCK

خوب پس اگه حساب کردی حتما این رو هم می دونی که هزینه چاپ CD و DVD میلیونی هستش و با 100 تومن یا 200 تومن آگهی جبران نمیشه. این رو برای ختم کلام گفتم لطفا بحثهای مالی رو مطرح نکنید، که از همه احاظ حق با بازی رایانه هستش :cheesygri

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
موضوع اینجاس که ما به حرف شما داریم 3-4 ماه میشنویم توی شماره ی آینده یک دی وی دی میگذارین ولی هر شماره هم توجیح میکنید......این دفعه هم که دیگه رفت تا مهر!!!!!مشکل فقط پولشه؟؟؟یعنی تا مهر وایسید مشکل رفع میشه؟؟؟خوب از همون اول میگفتید توی مهر مشکل حل میشه تا اینقدر توقع نره بالا

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
خوب پس اگه حساب کردی حتما این رو هم می دونی که هزینه چاپ CD و DVD میلیونی هستش و با 100 تومن یا 200 تومن آگهی جبران نمیشه. این رو برای ختم کلام گفتم لطفا بحثهای مالی رو مطرح نکنید، که از همه احاظ حق با بازی رایانه هستش :cheesygri
اصلا میلیونی هم نه میلیاردی
بالاخره می خواین بفروشین و براتون سود داره
روی CD چقدر سود می کردین ؟
روی DVD باید یکم بیشتر (اگه قرار باشه سود CD و DVD یکی باشه اصلا DVD می خواستید چی کار :laughing:) سود کنید
GOOD LUCK

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
موضوع اینجاس که ما به حرف شما داریم 3-4 ماه میشنویم توی شماره ی آینده یک دی وی دی میگذارین ولی هر شماره هم توجیح میکنید......این دفعه هم که دیگه رفت تا مهر!!!!!مشکل فقط پولشه؟؟؟یعنی تا مهر وایسید مشکل رفع میشه؟؟؟خوب از همون اول میگفتید توی مهر مشکل حل میشه تا اینقدر توقع نره بالا

اینکار ریسک زیادی رو میطلبه...گذاشتن CD کاری بود که ضررش بسیار کمتر از DVD میتونست باشه...به خواسته های افرادی که اینجا هستند هم نمیشه اکتفا کرد چونکه جامعه ی آماری که در این سایت وجود داره و ممکنه مجله رو بخونه حدود 200 نفر یا بیشتر ممکنه باشه ولی مجله در کل کشور عرضه میشه و اگه همه و یا بیشتر افراد با این کار موافقت نداشته باشند ضرر زیادی به بازیرایانه وارد میشه بخاطر اینکه ممکنه افرادی دیگه اونو نخرند.
در ضمن همونطوری هم که خودتون میدونید هنوز افراد زیادی در ایران هستند که از Compact Disk ROM استفاده میکنند و به دلایل مختلف اقدام به خرید یک DVD ROM به جای CD ROM نمیکنند که میتونه به علت ناآشنایی شون باشه...همین باعث میشه که فرد به خاطر نداشتن DVD از خریدن مجله صرف نظر کنه که به معنی ضرر و زیان و خسارت و ضربه و بدبختی و بیچارگی و آوارگی و گوشه گیری و معتادی و تزریقی و در آخر مرگ میشه !

متشکرم...Nemesis

آخرین ویرایش:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
Silenthill_ir جان همه چیز که سود و پول نیست خوب DVD یه ایده بهتر و برای کاملتر شدن محصول که مجله باشه هستش شما بدت می یاد به جای 10 12 تا تریلر بی کیفیت که خیلی هاش هم بیخود بودن با خرید مجله ای که حاوی DVD هستش یک عالمه تریلر با کیفیت HD اونم به روز رو ببینی و دیگه وقتی یه تریلر از یه بازی جدید می یاد توی اینترنت له له دیدنشو با کیفیت توپ نزنی (البته اینو رو برای کسانی گفتم که خطوط ADSL ندارن که تعدادشون کم هم نیست از جمله خودم البته دیدن تریلرهای به روز در DVD زمانی امکان پذیره که مجله سروقت عرضه بشه نه با تاخیر ! ) در مورد قیمت کاغذ هم من خودم توی عکاسی کار می کنم باور کنید قیمت کاغد گرون شده من اینو تایید می کنم و مجله واقعا مجبوره قیمتو ببره بالا ما الان کاغذی رو که مثلا تا دوماه پیش 1500 تومن میخریدیم حالا داریم می خریم 2500 (خدا شاهده) پس دیگه حق بدین که قیمت مجله بره بالا وقتی کاغذ گرون بشه هزینه چاپ و ایناهم میره بالا (منظورم چاپ روی CD و DVD هم بود ) ولی کلا اضافه شدن DVD مزیتهای خوبی داره و عیبهایی هم داره که اونم قیمت بالاتره ولی مزیتهاش بر عیبهاش کاملا برتری داره اینم نمیشه که DVD رو جدا کنن از مجله مثل بازینما چون واقعا خودش میشه یه مشکل چون باورتون میشه من تا حالا DVD بازنما رو ندیدم هرجا میرم فقط مجلو دارن و برای خرید DVD ش باید دوباره الاخون والاخون بشیم توی این شهر پر از دود . زیاد حرف زدم ببخشید . :cheesygri;)

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
به جای بحث سر DVD یا CD بهتره راجع به مطالب حرف بزنین:)
من همه مجله ها رو می خرم، یه سری مطلب های خوب تو بازی رایانه هست مثل موج نو و نقد ها و پیش نمایش هایی که تو صفحه های اول چاپ میشه که تو هیچ مجله دیگه ای نیست.
ولی باور کنید همیشه 20 صفحه آخر مجله خیلی چرته(ناراحت نشید)
در واقع مطالبش اصلا بدرد نمی خوره و نمی شه خوند
اگه یه فکری به حال اون 20-25 صفحه آخرشم بکنید خیلی توپ میشه:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر