بحث پیرامون مجله بازیرایانه

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
صد صفحه کردین تازه قیمت رو هم میخواین بالا ببرین؟!! بابا ولمون کن)x
نخیر جانم ، 100 صفحه شده که قیمت بالا نره.
چرا همش 100 صفحه؟ قبلا 130 صفحه اینا بود بازیرایانه...چی شده کسری؟:d اگر بحث کاغذه که خب بگید مدیر مسئول محترم یه ته ریش بزاره و چند باری تو صحبتهاش از سال حمایت از کار و سرمایه ایرانی و تولید ملی استفاده کنه حل میشه مشکل:d
خودشون نشریه داخلی دارند به ما چیزی نمی رسه :D

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
نه یعنی واقعا خجالت نمی کشن...؟ اقای بهزاد میر مظفری که انقدر خوب مقدمه شروع می کنی و درس اخلاق می دی شما به چه دلیلی به خودت اجازه می دی همه چی همه کس "جمع" ببندی؟ می دونی جمع بستن یعنی چی ؟ شما دوست دارید نقدتون خوندنی تر بشه لازم نیست این کارها کن ! زشت نیست واقعا چرا می گی مغز بازیبازان هنوز به پوره ای درهم و برق دار تبدیل نشده است؟ چرا می خوای "جک" بگی دوست داری جمع ببندی؟ می تونی مغز خودتون پوره در نظر بگیرید که تامل و درنگ داخلش جایی نداره ! قبول که بازیهای بر پایه سرعت ( در تمامی موارد) در این نسل زیاد شدن اما کاملا به بیراهه رفتید. کم هم نیستند بازی های که نیازمند تفکر صبر و حوصله و تاکتیک هستند . حرف زدن مهم نیست چه جوری حرف زدن مهم این همه داستان سرایی برای چی دیگه؟این پارادوکس ها برای چی ؟ مغزهای پوره ای امروز یعنی چی یعنی کی ؟ کهنه بازیبازها یعنی کی یعنی چی؟ ( "ما کهنه بازی باز ها" نکنه خواننده های مجله هستند و "بازیبازان" در پاراگراف سوم مقدمه ، دیگر افراد هستن؟) چرا انقدر مبهم هستید ؟( یک حسی می گه کهنه بازیبازها انقدر گستاخ نیستند که مغزهای امروز پوره ای بدونند و حرفاشون انقدر نسنجیبده بزنند) .یکم روی جملتون تامل کنید .به در گفتی گه دیوار بشنوه؟ برای نقد هاتون ارزش احترام قاعل بودم . می تونستی خطاب مغز پوره ای حذف کنی به ادامه مطلب بپردازی شخصا ممکن به خیلی ها بر بخوره که کسی براشون صفت سازی(!) کنه. هستند کسانی که روی وقت و زمانی که روی بازیها می زارن ارزش قاعل هستن و براشون بازی کردن به جهت سرگرمی و لذت، مهم هست .احترام هم براشون مهم . چرا طعنه زدن و پیچیده بودن و ایراد گیری بی جهت انقدر باب میل شده اخیرا......؟
مکس پین سه هم بخش چند نفره داشت که کلا انگار اون گزینه رو در منو بازی، منتقد مورد نظر ندیدن !
شب خوش

آخرین ویرایش:

freeones

کاربر سایت
Mar 29, 2008
21
سلام به دوستان محترم
نمیدونم جاش هست یا نه, بهرحال خواستم بپرسم از کجا میتونم شماره 45 بازی رایانه رو تهیه کنم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
من فکر میکنم این مجله باید سایتش رو یه سروسامون درست حسابی بده بعد فکر میکنم که صفحات مجله یکنواخت شدن ! امیدوارم فکری در این مورد بشه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر