بحث پیرامون مجله بازیرایانه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
مجله رو گرفتم و خوبه ولی انصافا 100صفحه و 4000تومن خیلی ضد حاله البته خب میشه تحملش کرد ولی چیزی که نمیشه تحمل کرد غر زدن های همیشگی سردبیر از وضع قیمت و بازار هست که تو همه شماره ها تقریبا تکرار میشه و ادم میخواد سرشو بکوبه به اولین دیوار در دسترس
یه چیزی بهش بگید تورو خدا

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
مجله رو گرفتم و خوبه ولی انصافا 100صفحه و 4000تومن خیلی ضد حاله البته خب میشه تحملش کرد ولی چیزی که نمیشه تحمل کرد غر زدن های همیشگی سردبیر از وضع قیمت و بازار هست که تو همه شماره ها تقریبا تکرار میشه و ادم میخواد سرشو بکوبه به اولین دیوار در دسترس

والا من از شماره 1 تا همين شماره 51 رو دارم و خواستيد عكس هم ميزارم . ولي ديگه خداييش دارم زده ميشم از مجله !! مطمئن باشيد بازينامه رو هم نميخرم ها ولي اگه اينجوري پيش بره بازي رايانه رو هم نميخرم !! نه خداييش دقت كنيد شماره e3 بعد از چند ماه اومده !!

كلا دارم بدجور زده ميشم !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

اين رو كاملا راست ميگي . هر شماره همينطوره . اخه چيز اموزشي هم نداره كه .همش نقد و ... هست 4000 تومان !!!!‌ اما يه مجله مثل رايانه خبر ، كيفيتش 10 برابر اين مجله هست و تازه Dvd ‌همراه با كلي نرم افزار داره + كلي اموزش و .... 3500 تومان !!

بهشون كه اعتراض ميكني ، اسم بازينما رو ميارن !!!! درصورتي كه بازينما هم بزرگتره و هم اينكه باكيفيت تره !!!‌ حالا نميدونم شايد صفحاتش هم بيشتر باشه !!!!
خلاصه ماهم مونديم ! حداقل اين مجله رو عرضي ترش كنن مثل بازينما يا اينكه تعداد صفحاتش رو اضافه كنن .

والا من از شماره 1 تا همين شماره 51 رو دارم و خواستيد عكس هم ميزارم . ولي ديگه خداييش دارم زده ميشم از مجله !! مطمئن باشيد بازينامه رو هم نميخرم ها ولي اگه اينجوري پيش بره بازي رايانه رو هم نميخرم !! نه خداييش دقت كنيد شماره e3 بعد از چند ماه اومده !!

كلا دارم بدجور زده ميشم !

كلا حق با توئه .

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من تقریبا یه سالی فکر کنم باشه که دیگه نمیخرم ولی تو همون دوره ای هم که میخریدم یادمه که سردبیر عزیز تو هر شماره داشتن از بازار و قیمت ها گله میکردن :d
پس هنوز ادامه داره ؟تبلیغات چقدره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر