بحث پیرامون مجله بازیرایانه

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام

به نظر من نقد TR : Anniversary و TQ : Immortal Throne توی یک صفحه واقعا ستم بود ! :biggrin1: بازی به اون پرطرفداری مثل توم ریدر خیلی کمشه یک صفحه .
مکمل تایتان کوئست هم که از خود ِ بازی اصلی ( که توی 4 صفحه نقد شده بود ) امکانات و جذابیت های بسیار بیشتر و باحال تری داره . با این حال توی 1 صفحه نقد شده . :confused:

نقد ِ S.T.A.L.K.E.R. هم توی 2 صفحه خیلی کم بود . این بازی با اون همه سر و صدا و 6 سال کار ، جا داشت لااقل توی 3 صفحه نقد بشه .

توی پیشنماها هم Theseis بیشتر حقش بود . لااقل 2 صفحه.

توی این چندتا مقاله ای که گفتم (مخصوصا دو تا اولی ) تلاش نویسنده برای سریع تموم کردن مقاله و جمع و جور کردن بحث ها واقعا بیداد میکرد. :)

در عوض نقد SC : Conviction و Bio Shock واقعا جالب و مفصل بود . :love:

در کل به نظر من خوب بود ولی کاشکی اون چند تا مقاله ای که گفتم مفصل بود .

---------------------
در مورد CD :

واقعا چرا اینجوری می کنید ؟ نصف تریلر ها از وسط بریده شدن و تا میخواد به جاهای قشنگش برسه میبینیم بقیه ش رو بریدن. :mad:
اینکارو شماره قبل هم کرده بودین ولی من فکر کردم اشتباهی شده .

تروخدا نکنید از این کارا

با تشکر

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
ببخشید خیلی خیلی شرمنده
ولی این شهریار ازهاریان فر از کجا پیداش شد؟:mad:

اون از نقد SC: Double Agent که یه ساعت راجع به داستان حرف زده یادش رفته از گرافیک و افت فریم و باگ های بازی توضیح بده!!

اینم از Virtua Tennis 3 !! فکر کنم موقع نقد تو حال خودش نبوده:laughing:
بازیی که سر تفاوت گرافیکش بین ps3 و x360 جنجال به پا کرده بود به گرافیکش داده 5 از 20!!!!
اینجارو باش:
"Virtua Tennis 3 مهیج ترین بازی ورزشی سال است که با در نظر گرفتن پتانسیل های مثبت ورزش تنیس و رعایت کوچکترین نکات، توانسته از طرف مجلات و سایتهای معتبر بالاترین امتیازات را به خود اختصاص دهد" بعد بهش داده 5.7 از 10!!!

بعدش یعنی افرادی که میرن 8 تومن پول این بازی رو میدن از دسته کودکان حساب میشن؟؟

یه قسمت جالب دیگه هم تو این نقد هست!!

""Virtua Tennis 3 مهیج ترین بازی ورزشی سال است " - "این بازی توان رقابت در بین بازی های هم رده و هم سبک خود را ندارد"

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
ببخشید خیلی خیلی شرمنده

اون از نقد SC: Double Agent که یه ساعت راجع به داستان حرف زده یادش رفته از گرافیک و افت فریم و باگ های بازی توضیح بده!!

بازیی که سر تفاوت گرافیکش بین ps3 و x360 جنجال به پا کرده بود به گرافیکش داده 5 از 20!!!!
اینجارو باش:
"Virtua Tennis 3 مهیج ترین بازی ورزشی سال است که با در نظر گرفتن پتانسیل های مثبت ورزش تنیس و رعایت کوچکترین نکات، توانسته از طرف مجلات و سایتهای معتبر بالاترین امتیازات را به خود اختصاص دهد" بعد بهش داده 5.7 از 10!!!

""Virtua Tennis 3 مهیج ترین بازی ورزشی سال است " - "این بازی توان رقابت در بین بازی های هم رده و هم سبک خود را ندارد"

این مقاله مال شماره جدیده؟
واقعا این چیزهایی که داری میگی خیلی خیلی تعجب آوره. من هنوز مجله رو ندیدم و نمیدونم جریان از چه قراره.
به هر حال خود شهریار اینجا عضو هست و حتما میاد اینجا و توضیح میده.

ویرایش: من الان سؤال کردم و بهم گفتن که اون نوشته های کناری و امتیاز ها اصلا عوض نشدن و در واقع برای این بازی نیستن. یعنی اون امتیاز ها و نوشته های کنار صفحه مال این بازی نیست !!!
علتش هم گفته شده که عجله ای بودن تمام کارهای ماست که سعی می کنیم مجله رو به موقع بدیم بیرون.

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
ببخشید خیلی خیلی شرمنده

اینجارو باش:

واقعا من هم تعجب کردم تو نقد بعضی جاها نوشته بود بازی خوبه بعضی جاها هم نوشته بود بده اون امتیاز مزخرف رو هم داده بود آدم به بعضی از چیزا شک میکنه!!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
لووول ! من اومدم عکسی که از مجله گرفتم رو آپلود کنم که اشتباهی زدم و اونی که کوچیک کرده بودم رو آپ کردم ! شرمنده !
راستی چه خبر از حمید ؟!
298.gif

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
درسته امتيازي كه به Virtua Tennis 3 داده بوديد واقعا مسخره بود !
به گرافيك شاد كه نميگن كودكانه !‌حالا بيا به اين داداش من بگو بازيرايانه اشتباه كرده
اين بازي قشنگه :-"

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا چرا ملت اينقدر دزدن
من امروز رفتم خريدم وسط راه ديدم مجله پلاستيكش سرش چسب خورده چسب رو باز كردم ديدم يك گوشه از پرسش بازه .يه تعجب كردم اما بي خيال شدم چون همه چي توش بود وقتي رسيدم خونه تمام شماره پسورد و يوزر كارت رو بر داشتن .من از سر چهارراه ولي عصر نرسيده به پاساژ رضا خريدم .خداييش كارت 1 ساعته ارزش بدبختي تو اون دنيا رو نداره .

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
ببخشید خیلی خیلی شرمنده
ولی این شهریار ازهاریان فر از کجا پیداش شد؟:

از يه جايي همين طرفا
اون از نقد SC: Double Agent که یه ساعت راجع به داستان حرف زده یادش رفته از گرافیک و افت فریم و باگ های بازی توضیح بده!![/QUOTE]

شما دموي بازي رو تست كرديد كه مي‌گيد افت فريم داره؟ در ضمن داستان اين نسخه كاملا متفاوت است و به علت تغيير گيم‌پلي مجبور شدم داستان رو كامل توضيح بدم.

[/QUOTE] اینم از Virtua Tennis 3 !! فکر کنم موقع نقد تو حال خودش نبوده:laughing:
اینجارو باش:

من نقد بازي رو در سه صفحه نوشته بودم كه همش قيچي شد و امتيازات اون مربوط به بازي ديگري بود كه ما از مجله حذف كرديم ولي متاسفانه يادشون رفته بود امتيازات اون بازي رو پاك كنن در نتيجه امتيازات جا به جا شد.

اون تيكه‌ي كودكان هم باز با مقاله‌ي ديگه‌اي قاطي شده بود و اون وضع پيش اومد

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با درود خدمت بربچ عزیز
شماره جدید بدستم رسید. خیلی خوب بود. بعلت انتشار چند ماه 1 بار :mad: خبرهای بیات شده و یه سریش باد کرده بود:biggrin1: مثل همیشه مجله سرشار از مطالب عالی، غنی و پربار بود:love: چند تا باگ:biggrin1: کوچیک داشت که چون میدونم چقدر فشار روتون هست از گفتنش صرف نظر میکنم;) فقط مونده بود تو CD تبلیغات بزنید که زدید :confused: :eek: :mad: :mad: :mad: کم مونده دیگه وسط تریلرها تبلیغات زیر نویس بزارید:biggrin1: این تنها راه پیش برد مجله ست، از این بابت شکایتی ندارم;). میبینم که بعد از 2 سال بلاخره یکی حرم ما رو گوش کردن و زیرنویس تریلرها رو درست کرد:cool: ممنون.
جناب اقای وحید عبدالهی عزیز
ضمن خسته نباشید باید بگم قربان شما دیبگه نباید از تورم شاکی باشید. 1000 ماشالا 25 صفحه کامل در خود مجله + 20 در دفترچه دوز و کلک و چندتا دونه خورده ریز تبلیغات دارید. اگر مشکل مالی وجود داره بخاطر دیر چاپ شدن مجله ست. اگه درست به موقع چاپ بشه خود بخود مشکل حل میشه:p
هر ماه یک بار = در امد بیشتر از تبلیغات​
بحث جایگذین کردن DVD هم داغه داغه:biggrin1: . در صورتی که تریلرهای باکیفیت و بیشتری نسبت به CD های موجود بزارید، بنده به DVD رای میدم.
در مورد شماره ویژه E3 هم که اشاره کردید. خواهشا هر چقدر که میشه به تعداد صفحه های مجله اضافه کنید ( مثلا 200 صفحه که شامل مطالب و تبلیغات باشه ). اگر راه داشته باشه کل رخدادهای تصویری E3 مثل کنفرانس، تیزر، تریلر، مصاحبه و.... تو 2تا DVD بزنید.
از نظر مشکل فروش و افزایش قیمت ش هیچ جای نگرانی نیست. میشه تو همین سایت به نظر سنجی راه انداخت ولی اول باید حدود قیمت تائین بشه. مجله ای که منبع خبری و مرجع حساب میشه، ویژه نامش باید ویژه باشه دیگه :biggrin1: :love:.
من حاضرم برای ویژه نامه 200 صفحه ای + 2 عدد DVD ده هزار تومن بدم ( فکر کنم منصفانه باشه :cheesygri ).

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
آقاي شهريار ازهاريان فر نويسنده باسابقه اي هستند و قبلا" در كاربر قابليتهاي خودشان در نويسندگي رو نشان داده اند.مطمئن بودم كه اشكال از تداخل مطالب است وگرنه اين اشتباهات كار تازه كارها هم نمي تواند باشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر