بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
نوشته شده توسط solid2snake:
من يه سوال دارم چرا بازيرايانه مشكل مجوزشو حل نميكنه تا ما خيالمون از هر جهت راحت بشه
سلام...
تا الان حدود 4 سال هست که مجله برای دریافت مجوز مستقل در نوبت هست ولی به لطف بعضی آقایان هنوز بخش و یا کتگوری ای برای نشریاتی که راجع به بازی هستند ایجاد نشده به همین خاطر مشکل مجوز همچنان پا برجاست و فکر هم نکنم که به این زودی ها حل بشه!!!(بگذریم که بعضی ها در کمتر از 2 هفته مجوز میگیرن) :(
بالاخره اینجا ایران هست و مثل همیشه از تمام کشورهای دنیا عقب هستیم و به هیچ عنوان هم حق پیشرفت نداریم. مقصر تمام این قضایا هم کسانی هستند حدودا 27 سال پیش یه غلطی کردن و ما رو هم عین چی تو بدبختی و گرفتاری انداختن :evil: !!!
واقعا عجب مملکت گل و بلبلی که هنوز بازی و گیم رو به رسمیت نمیشناسن!!! ماشالله دارن پیشرفت هم میکنن و بر ضد گیم برنامه تلویزیونی و تبلیغات هم به راه میندازن! :mad:
به هر حال فعلا به هیچ کدام از مجلات بازی مجوز نمیدن! (حتی خشکه و ... هم جواب نمیده) :idea:
ضمنا شماره جدید مجله طی امروز و فردا در کیوسک های تهران و نمایندگی های شهرستان قابل تهیه است.
برای شماره بعد هم سعی داریم حتی زودتر از موعد مقرر مجله را منتشر کنیم تا روی یک روال مشخص بیفتیم.

موفق باشید.
بای...

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام حميد جون

خوشحال شدم كه دوباره شما رو زيارت ميكنم

ميشه يه خورده در مورد مجله اطلاعات بدي پوستر چي هستش توي سي ديش چي زديد
اگه ميشه
چون بدجوري تو كف مجله موندم نميتونم صبر كنم

با اروزي موفقيت براي تمام اهاي بازي رايانه

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
نوشته شده توسط Police _ 110:
سلام حميد جون

خوشحال شدم كه دوباره شما رو زيارت ميكنم

ميشه يه خورده در مورد مجله اطلاعات بدي پوستر چي هستش توي سي ديش چي زديد
اگه ميشه
چون بدجوري تو كف مجله موندم نميتونم صبر كنم

با اروزي موفقيت براي تمام اهاي بازي رايانه
سلام ...
گفتم اومدی دستگیرم کنی ها :cheesygri
پوستر که فقط یه چیز بیشتر نمیتونه باشه ;) اون هم Prince Of Persia :T2T هست. این POP3 بد جوری همه رو جو گیر کرده بالاخره هر چی نباشه شاهزاده ایرانه دیگه :idea:

توی CD هم دقیقا نمیدونم یعنی کامل نمیدونم ولی فکر کنم چند تا تریلر خیلی جالب و تاپ داشته باشه. راستشو بخواید خودم هنوز مجله رو ندارم یعنی وقت نکردم برم بگیرم به محض اینکه گرفتم فهرست مطالب و محتویات CD رو میذارم.

خیلی متشکر که به ما لطف داری.

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
نوشته شده توسط Restricted Area:
سلام...
تا الان حدود 4 سال هست که مجله برای دریافت مجوز مستقل در نوبت هست ولی به لطف بعضی آقایان هنوز بخش و یا کتگوری ای برای نشریاتی که راجع به بازی هستند ایجاد نشده به همین خاطر مشکل مجوز همچنان پا برجاست و فکر هم نکنم که به این زودی ها حل بشه!!!(بگذریم که بعضی ها در کمتر از 2 هفته مجوز میگیرن) :(
بالاخره اینجا ایران هست و مثل همیشه از تمام کشورهای دنیا عقب هستیم و به هیچ عنوان هم حق پیشرفت نداریم. مقصر تمام این قضایا هم کسانی هستند حدودا 27 سال پیش یه غلطی کردن و ما رو هم عین چی تو بدبختی و گرفتاری انداختن :evil: !!!
واقعا عجب مملکت گل و بلبلی که هنوز بازی و گیم رو به رسمیت نمیشناسن!!! ماشالله دارن پیشرفت هم میکنن و بر ضد گیم برنامه تلویزیونی و تبلیغات هم به راه میندازن! :mad:
به هر حال فعلا به هیچ کدام از مجلات بازی مجوز نمیدن! (حتی خشکه و ... هم جواب نمیده) :idea:
ضمنا شماره جدید مجله طی امروز و فردا در کیوسک های تهران و نمایندگی های شهرستان قابل تهیه است.
برای شماره بعد هم سعی داریم حتی زودتر از موعد مقرر مجله را منتشر کنیم تا روی یک روال مشخص بیفتیم.

موفق باشید.
بای...
ممنون از توجهت با حرفات كاملا موافقم اميدوارم مشكل مجوز مجله براي هميشه حل بشه البته من درد اين مسوولين محترم رو ميدونم چيه ..............

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
بچه ها ببخشيد كه يه ارسال ديگه ميدم چون گزينه ويرايش من تو پست قبلي نيست تا تو همون پست اين سوالم رو بپرسم تو شماره اول بازيرايانه دوره جديد نوشته بود كه شركت اسكوار در حال ساختن بازي parasit eve 3 است ولي من هر چي تو اينترنت و سيتهاي مختلف گشتم نتونستم چيزي پيدا كنم اگه كسي اطلاعي داره به من بگه ممنون ميشم

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
Restricted Areaجان
من(یا به طور کلی ما)
به جز متاسف بودن وحسرت خوردن(به خاطر چنین مشکلات حیرت انگیزی)
و تشکر برای تمام زحماتی که بچه های بازی رایانه می کشن،
و آرزوی موفقیت برای بر و بچ مجله هیچ کار دیگری نمی تونیم انجام بدیم.
پس موفق باشید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
سلام حمید جون بی وفا دیگه دوستم نداری
37.gif
دیگه سر نمیزنی من تابستون بهت عادت کرده بودم یه روز باهات چت نمیکردم میمردم چی شده اخه که نمیای بگی درس دارم که میزنم تو سرت که بلند نشی
39.gif
ولی سعی کن بیشتر بیای
دستت درد نکنه که اومدی خبر ها رو گفتی
ممنون
بای
72.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر