بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
کلا بازیرایانه بدترین مجله بازی موجود است.
انسانهای موفق همیشه دشمن زیاد دارن...الان خیلی ها به گیم اسپات و IGN و مجلات معتبر فحش میدن....بازیرایانه هم از این قاعده مستثنی نیست! من جای شما بودم سعی میکردم تو دکه روزنامه فروشی اصلا بهش نگاه نکنم تا بعد مجبور نشم بیام تو تاپیکش و اینطوری نظر بدم:)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من در مورد شماره بهمن ماهش نظرم این است که بخش های Preview بسیار خوب بود که به نظرم ترجمه بود از مجله گیم informer .اما در مورد Review ها در تمام نقد ها با تبر افتادن به جون بازی و فقط بازی ها را می کوبند که دلیلش را نمی دونم و نسخه جدید را هم که هنوز نخوندم اما به نظرم به خاطر همون مطالب که در Preview قرار دادن ارزش این مجله را بالا می بره و امید وارم که برای نقد بازی ها و Review ها احساسات نویسنده و کینه داشتن و دلایل جانبی را کنار بزارن و صادقانه تر نظر بدن چون اینطور نوشتن دو حالت بیشتر در ذهن خواننده به وجود نمیاره 1.یا هدف خراب کرد بازی است و تبلیغ چیز دیگر 2.اصلا کسی که نقد را نوشته Gamer نیست.
امید وارم که در شماره بعدی بهتر از قبل بشه.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
انسانهای موفق همیشه دشمن زیاد دارن...الان خیلی ها به گیم اسپات و IGN و مجلات معتبر فحش میدن....بازیرایانه هم از این قاعده مستثنی نیست! من جای شما بودم سعی میکردم تو دکه روزنامه فروشی اصلا بهش نگاه نکنم تا بعد مجبور نشم بیام تو تاپیکش و اینطوری نظر بدم:)

به نظر شما بازیرانه از بازینما یا دنیای بازی ( با اون نقدهای حرفه ای رسولی ) بهتره ؟
من همه مجلات رو میخونم و حتی Gamespot و IGN رو. کاری به اون دوتا ندارم ولی از نظر کلی مجله بازیرایانه در پایین ترین سطح نسبت به بقیه قرار داره.
تو شماره بهمنش اینقدر غلط املایی داشت که نگو.
لطفا اینقدر چشم بسته به قضیه نگاه نکنید و جبهه نگیرید

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
به نظر شما بازیرانه از بازینما یا دنیای بازی ( با اون نقدهای حرفه ای رسولی ) بهتره ؟
من همه مجلات رو میخونم و حتی Gamespot و IGN رو. کاری به اون دوتا ندارم ولی از نظر کلی مجله بازیرایانه در پایین ترین سطح نسبت به بقیه قرار داره.
تو شماره بهمنش اینقدر غلط املایی داشت که نگو.
لطفا اینقدر چشم بسته به قضیه نگاه نکنید و جبهه نگیرید
من بازینما رو هم خوندم یه عده از بچه ها دور هم جمع شدن و منویات شخصیشون رو به مجله تبدیل کردن! به هرحال سلیقه ای هست از نظر شما بازیرایانه ضعیفه از نظر من اونیکی مجله اصلا نشریه نیست! بالاخره هرکس یه سلیقه ای داره

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
من در مورد شماره بهمن ماهش نظرم این است که بخش های Preview بسیار خوب بود که به نظرم ترجمه بود از مجله گیم informer .اما در مورد Review ها در تمام نقد ها با تبر افتادن به جون بازی و فقط بازی ها را می کوبند که دلیلش را نمی دونم و نسخه جدید را هم که هنوز نخوندم اما به نظرم به خاطر همون مطالب که در Preview قرار دادن ارزش این مجله را بالا می بره و امید وارم که برای نقد بازی ها و Review ها احساسات نویسنده و کینه داشتن و دلایل جانبی را کنار بزارن و صادقانه تر نظر بدن چون اینطور نوشتن دو حالت بیشتر در ذهن خواننده به وجود نمیاره 1.یا هدف خراب کرد بازی است و تبلیغ چیز دیگر 2.اصلا کسی که نقد را نوشته Gamer نیست.
امید وارم که در شماره بعدی بهتر از قبل بشه.

من خیلی وقت هست که اینجا پست نمیدم و فقط بعضی اوقات جلد مجله رو قرار میدم ولی اصولا آدم یه حرف هایی اینجا میشنوه که مطمئنا درصد زیادیش به خاطر فشار وارده به خاطر عرضه منظم مجله هست، حرف هایی که واقعا نمیشه بی تفاوت از کنارشون گذشت.
دوست عزیز خوشحال میشم شما حرف هایی که زدی و با دلیل و مدرک ثابت کنی. کدوم یکی از پیش نمایش های شماره قبل ترجمه از Gameinformer بوده ؟ دقیق بگید و مدرک هم فراموش نشه !
اما در مورد نقد ها، بازی های زیر توی شماره 48 نقد شدن که در اصل شماره یکی مونده به آخر محسوب میشه.
Shank 2:
امتیاز مجله : 16 از 20 یا 8 از 10
میانگین بازی: 7.8 از 10
Flatout 3:
امتیاز مجله : 8 از 20 یا 4 از 10
میانگین بازی: 2.6 از 10
To the Moon:
امتیاز مجله: 15 از 20 یا 7.5 از 10
میانگین بازی: 8 از 10
Stronghold 3:
امتیاز مجله : 11 از 20 یا 5.5 از 10
میانگین بازی: 4.6 از 10
Trine 2:
امتیاز مجله : 17 از 20 یا 8.5 از 10
میانگین بازی: 8.4 از 10
Dead Mountaineers Hotel:
امتیاز مجله : 4 از 20 یا 2 از 10
میانگین بازی: نداره چون تعداد بازی به قدری داغون بوده که تعداد نقد هاش به 5 تا هم نرسیده
Afterfall:
امتیاز مجله: 10 از 20 یا 5 از 10
میانگین بازی: 4.5 از 10
Dungeon Defenders:
امتیاز مجله : 15 از 20 یا 7.5 از 10
میانگین بازی: 8.3 از 10
Neverdead:
امتیاز مجله: 11 از 20 یا 5.5 از 10
میانگین بازی: 4.8 از 10
Bleach:
امتیاز مجله: 12 از 20 یا 6 از 10
میانگین بازی: 6.2 از 10
Final Fantasy XIII-2:
امتیاز مجله : 16 از 20 یا 8 از 10
میانگین بازی: 7.9 از 10

من همه اینا رو نوشتم تا به شما و امثال شما یادآوری کنم که به جای اینکه اینجا بیایید و از رو هوا حرف بزنید برید به فکر کارای دیگه ای باشید، شاید نتیجه بهتری بگیرید.

قبل از عید شماره مخصوص نوروز ندارید ؟
مهدی جان صفحه قبل تصویر جلد رو قرار دادم، مجله هم دیروز توی دکه ها پخش شده !

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
یارو از انگلیسی جر هلو و بای چیزی نمیدونه دم از خوندن مقاله های GI میزنه.
ای کسی که میای انگ ترجمه میزنی بیا ثابت کن ما هم مجله رو بایکوت کنیم بره.

پ.ن.یه انتقاد جزئی : پیلیز اون تبلیغ خمیر دندون رو بردارین خیلی ضایس

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من خیلی وقت هست که اینجا پست نمیدم و فقط بعضی اوقات جلد مجله رو قرار میدم ولی اصولا آدم یه حرف هایی اینجا میشنوه که مطمئنا درصد زیادیش به خاطر فشار وارده به خاطر عرضه منظم مجله هست، حرف هایی که واقعا نمیشه بی تفاوت از کنارشون گذشت.
دوست عزیز خوشحال میشم شما حرف هایی که زدی و با دلیل و مدرک ثابت کنی. کدوم یکی از پیش نمایش های شماره قبل ترجمه از Gameinformer بوده ؟ دقیق بگید و مدرک هم فراموش نشه !
ببین دوست عزیز چرا ناراحت می شی من قصد ندارم که مجله شما سطحش را بیارم پایین و قصدم از این نظرات کمک به بالارفتن سطح مجله شما بوده من درمورد مجله Game informer عذر خواهی می کنم اما شما نمی توانید بگید که متن Preview شما از جایی ترجمه نشده به دلیل اینکه متن و نوع نگارش ها این را کاملا نشان می ده و من در مورد مجله دی ماه(47) شما نظر دادم چون دیر به دستم رسید فکر کردم ماله بهمن ماه بود و از این بابت هم اشتباه کردم و باز معذرت خواهی می کنم.شما در یک حالت می توانی بگی متن Preview ماله خوده ماست که به طور مستقیام با کمپانی بازی و سازندهاش در تماس باشی که این هم عملا غیر ممکن است.اما درمورد Review ها که نوشته شده از حرفم بر نمی گردم تمام نویسنده ها به غیر از "کسری کریمی" که مقداری متنش نرم تر و مودبانه تر است بقیه دوستان به شدت Game را به باد انتقاد می گیرن و تمام ضربه ها و جنبه های منفی را پررنگ نشان می دن اما درمورد نکته های مثبت حرفی زده نمیشه ،انگار یکسری آدم بیکار نشستن این عنوان را ساختن دادن ولی اما زمانی که صحبت از بازی ایرانی بشه (البته من دراین مورد از مجله شما چیزی نخوندام) دیگر باگ در این عناوین حرفی برگفتن نداره،بهترین گرافیگ بهترین صدا گذاری اصلا صدای کاراکترها بهتر ازنسخه اصل قرار داده شده موتور بازی را یک نابقه ایرانی نوشته و ......... چون محصول کشور ایران است.شاید هم سیاست مجله شما است.و بهتر بگم اکثر بچه ها که مجله را می گیرن چند تا مطلب دست پا شکسته می خونند به به و چه چهشون هم بالاست چند تا عکس هم می بینند کلی براشون لذت بخش است. اما من کل مجله شما را خوندم (از نظر طرح بندی و قرار دادن تصاویر داخل مجله بشدت کار حرفه است)نه فقط عنوان های را که بازی می کنم ویا می شناسم در مورد کارا دیگه هم که فرمودید چشم حتما،مطمئنا من به نصیحت شما گوش می دم و به کارا دیگه هم می رسم .

---------- نوشته در 06:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:38 PM ارسال شده بود ----------

یارو از انگلیسی جر هلو و بای چیزی نمیدونه دم از خوندن مقاله های GI میزنه.
ای کسی که میای انگ ترجمه میزنی بیا ثابت کن ما هم مجله رو بایکوت کنیم بره.

پ.ن.یه انتقاد جزئی : پیلیز اون تبلیغ خمیر دندون رو بردارین خیلی ضایس

اولا که مودب باش یارو خودت هستی درثانی من کلا بی سواد اصلا نمی دونم GI چی هست خوش ب حال تو که خونتون دم در دفتر مجله GI است.درثانی مگه ترجمه متن نوشتن بده که اینطوری ترش کردی اگر به جای اینکه عکس مجله را ببینی و مجله را ورق بزنی، چهار تا مطلبی که توش بود را می خوندی متوجه می شدی که نوع نگارش و نوشتن متن ترجمه شده با متنی که نویسنده خودش بنویسه چقدر فرق داره.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خطاب به آقا فربد عزیز :
فقط درمورد اون یه تیکه که فرموده غیر ممکنه با کمپانی ارتباط برقرار بشه
دوست عزیز امیدوارم نوشتمو به صورتی نخونی که فکر کنی تند جوابتو دادم
ببین عزیز من اول اینکه چرا ممکن نیست؟ شما بیا دلایلتو اینجا بذار تا شاید منو قانع بکنی! چهارتا بچه که راجع به playstation 12 حرف میزنند و بازیاشو میکنن و الانم دارن gta 25 رو بازی میکنن که تو اون مجله کار نمیکنن( برای اون مجله خدمت نمیکنن:D) حالا من منظور شما رو اینطوری فهمیدم اگه اشتباه متوجه شدم بگو.
------------------
دوستان مجله تو کرج عرضه شده؟
از زحمات تمام اعضای بازیرایانه تشکر میکنم بخاطر مجله شیک و فوق العاده ـشون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر