بحث پیرامون مجله بازیرایانه

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اسم مجله رو بزارن فرودگاه هواپیمایی ایران بهتره انقدر تاخیر داره که اصلا حال نمیده بگیرم بخونم
من به این طور پست ها میگم اسپم. چرا میگم اسپم چون شماره قبلی دقیقا 1 ماه پیش اومد و واقعا نمی دونم مثلا مجله تا 10 روز دیگه بیاد چه تاخیر خاصی داشته ؟ توی 5 شماره اخیر فقظ فقط یک بار مجله دیرتر از زمان مشخص شده اش اومد.

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
من به این طور پست ها میگم اسپم. چرا میگم اسپم چون شماره قبلی دقیقا 1 ماه پیش اومد و واقعا نمی دونم مثلا مجله تا 10 روز دیگه بیاد چه تاخیر خاصی داشته ؟ توی 5 شماره اخیر فقظ فقط یک بار مجله دیرتر از زمان مشخص شده اش اومد.

خدا رو شکر ولی بازم برای شما هم اسپم عزیز !!!! بعد از دوسال تاخیرهای سر سام آور انگار مجلشون درست شد ما که خوشحال شدیم بریم اگه راست گفته باشی بخریم !

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
والا ما از شماره 1 اين مجله خريديدم و تك تك تاخير هاش رو هم رو هم ديديم ولي مهم اينه كه اخر سر يه چيزي ميدن دستتون كه ارزش خوندن و انتظار رو داشته باشه !! حالا هي بيايد بگيد تاخير !!

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
درست من خودم جز مشتریشم هیچ وقت دوست ندارم که دیر بیاید اینا همش انتقاد جهت درست شدنش اگه این مجله رو دوست نداشتم هیچ وقت اون قسمتهایی که بالای 10-12 روز تا اون نمایشگاهای که تو ماه دوم تابستان برگزار میشد نقدش تو آذر ماه میومد روووووووووو هیچ وقت نمیخریدم ! به جز اینه حقیق اینکه واقعا تاخییر داره اما من یه 5-6 ماه نتونستم بخرم چون دانشگاهم اونجا گیر نمیاد یه جا پرته حالا که شما میگی قبول لیستش رو برا من بزار ببینم راست میگید منم برم بخرم اما به هر حال تاخیرش خیلی ها رو نامید کرد اما همیشه مطالبش جزاب بود

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
درست من خودم جز مشتریشم هیچ وقت دوست ندارم که دیر بیاید اینا همش انتقاد جهت درست شدنش اگه این مجله رو دوست نداشتم هیچ وقت اون قسمتهایی که بالای 10-12 روز تا اون نمایشگاهای که تو ماه دوم تابستان برگزار میشد نقدش تو آذر ماه میومد روووووووووو هیچ وقت نمیخریدم ! به جز اینه حقیق اینکه واقعا تاخییر داره اما من یه 5-6 ماه نتونستم بخرم چون دانشگاهم اونجا گیر نمیاد یه جا پرته حالا که شما میگی قبول لیستش رو برا من بزار ببینم راست میگید منم برم بخرم اما به هر حال تاخیرش خیلی ها رو نامید کرد اما همیشه مطالبش جزاب بود
برادر اینجا مدرسه نیست که طرف یه حرفی زد برگردی بگی مدرک رو کن ببینم راست می گی یا نه!؟
چه لزومی داره که دروغ گفته بشه؟

تا اونجا هم که میدونم امروز مجله رفته برای چاپ و از اینجا به بعد به عهده چاپخونه هست که چقدر به تعهداتش عمل کنه.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
تا شماره ی جدید نیومده بهتره تا اینو بگم ، الان خیلی وقته که می خوام اینو بگم که به عنوان کسی که از 21 تقریبا تموم شماره هاشو گرفتم فکر کنم حق داشته باشم یه نقد کوچیک بکنم : صفحه بندی جدید متاسفانه افتضاحه !!!
البته جدید که چه عرض کنم ولی هنوز هم که هنوزه نمی فهمم چرا اون صفحه بندی رو حذف کردید . یکی از بزرگ ترین مشکلات این صفحه بندی جدید در نقد بازی هست که تیکه تیکه هست . اولا اعصاب کسی که می خونه رو به هم می ریزه ثانیا اون حالت مقاله مانند رو از بین برده . توی قالب قبلی نویسنده ها کلی شوخی می کردن و می تونستن در یک مقاله حس خودشون رو بروز بدن ولی الان با تیکه تیکه شدن نقد ها این حس از بین رفته و مشخصه که نویسنده ها هم دل خوشی ندارن ، حداقل من که این طور فکر می کنم .
شما رو به خدا این فرمت رو بزارید کنار و برگردید به ریشه هاتون ! شما که خودتون به همه ایراد می گیرید که از اصل فلان سری دور شده این دنباله ، خب حالا به نظر من بازی رایانه با این فرمت از سبک فوق العاده قدیمی دور شده . امیدوارم که به گوش سر دبیر و مدیر مسئول برسونید .
در کل ولی با جمله بندی ها حال کردید ؟! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر