بحث پیرامون مجله بازیرایانه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم مجله را گرفتم .
این شماره پر از نقد بازی هست که واقعا عالی بودند . پوستر هم اسکایریم هست که نکته جالب اینه که دو رو هستش ولی تو سرمقاله نوشته فقط این شماره دو رو هست .

فقط یه نکته عجیب ، چرا امتیازه بازی Rage را 12 دادین ؟ . یعنی حقش 12 هست ؟

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
منم امروز مجلرو گرفتم از دستش ندید چون یه عالمه نقد خوب از بازیای بزرگ مثل GEAR3, U3,COD:MW3,FMS4 و... داره. پیشنمایش ME3,U:GA هم خیلی خوبه و عظیم در کل خرید این شماره از واجباته البته تریلرا زیاد جالب نیستن در ضمن نقد SKYRIM هم تو این شماره نبود پوستر SKYRIM هم رو مجله ی من موجود نبود. جدا از اینا یه تشکر ویژه ام باید از اعضای مجله کرد که قیمت افزایش پیدا نکرده این کارشون عالیه

LEBRON JAMES

کاربر سایت
Aug 29, 2010
131
نام
LEBRON JAMES
دوستان همونطور که احتمالا تا به حال دیدید توی مجله تبلیغ مجله رسمی الکترونیکی بازی رایانه به نام GameLand هم هست که میتونید توی همین بخش دریافت کنید اون رو. شماره 12 هم به تازگی اومده.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خب مجله مثل همیشه خوب و با کیفیت هست فقط انتظار داشتم نقدر اسکایریم رو هم ببینم تو مجله که خب حتما صلاح دیدن که تو این شماره نباشه....درکل ممنونم و خسته نباشید میگم پوستر رو هم خوب کار کردید...
موفق باشید

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
اول از همه بخاطر پیش نمایش عالی Mass Effect 3 تشکر میکنم ازتون .

یک مشکلی این وسط واسم پیش اومده و اونم اینه که مجله من پوستر نداره . پلمپ بود ولی توش پوستر نبود .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
من یه چیزی باید بگم شاید به مزاق بعضیها خوش نیاد شایدم پستم پاک بشه ولی میگم.
من 2دوماهه پشت درستم رو دارغ کردم که هیچ مجله گیمی در ایران نخرم.از آخرین بازی که خریدم و نقدهاش بیخود و بی سروتهشونو دیدم انقدر بدم اومد که حاضرم پولمو تو جوب آب بریزم ولی پای اینچیزا ندم.چندتا فن میشینن واسه خودشون نقد میکنن فکرم میکنن خیلی درست نوشتن.جالبتر اینکه در مورد اخود بازی هم اطلاعات غلط میدن.

به هرحال بدجور اعصابم از این مجله ها خورده.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
من فک کنم دکه های شهر ما (اهواز) شما رو تحریم کردن.من برا مجله باید پاشم برم مرکز شهر که = 3 ساعت وقت + 6 تومن پول تاکسی + 4 تومن پول مجله + 2 تومن فلافل
تازه مواقعی که میرم و ندارن هم حساب نکردم.اگه ادرس دکه هایی که مجله رو دارن بگید ممنون میشم.

من یه چیزی باید بگم شاید به مزاق بعضیها خوش نیاد شایدم پستم پاک بشه ولی میگم.
من 2دوماهه پشت درستم رو دارغ کردم که هیچ مجله گیمی در ایران نخرم.از آخرین بازی که خریدم و نقدهاش بیخود و بی سروتهشونو دیدم انقدر بدم اومد که حاضرم پولمو تو جوب آب بریزم ولی پای اینچیزا ندم.چندتا فن میشینن واسه خودشون نقد میکنن فکرم میکنن خیلی درست نوشتن.جالبتر اینکه در مورد اخود بازی هم اطلاعات غلط میدن.

به هرحال بدجور اعصابم از این مجله ها خورده.
کاری به نقد ندارم
اما اطلاعات که میگی اکثر اعضای تحریریه این مجله سطح بالای تو گیم دارن.همه هم پر سابقه.از سال 2006 مجله رو میخرم که اینو میگم.خیلی هاشون هم یه مدت تو همین سایت تحریریه بودن.
حالا نمی دونم شما چطور میگی اطلاعاتشون غلطه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر