بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
خدایی قالب قبلی مجله قشنگ بود چرا عوضش کردید؟
مطالبم که بیات نیست
من 2 شماره مجلرو نگرفتم چون کسی دل خوشی ازش نداشت ولی این شماره واجبل خریده

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز شماره جدید را که روی کیوسک ها دیدم واقعا تعجب کردم .
بعد از دو سه سالی که این مجله را میخرم این دفعه اوله که تو فاصله یک ماه از شماره قبلی شماره جدید اومده .
یه نگاه کوتاه هم به مجله انداختم و نسبتا راضی کننده هست .
پوستر deus ex هست و پیش نمایش های خوبی هم داره .

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
خیلی خب من هم گرفتم . بی خودی نمی خوام شلوغش کنم چون یه سری از نقد ها دیگه زمانشون گذشته ولی از نظر کلی به نظرم با بهترین بازی رایانه ی این یکی دو سال طرف هستیم .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سر وقت چاپ شدن بازیرایانه اتفاق خیلی خوبیه و امیدوارم ادامه داشته باشه.....از دوستانی که تو این مجله زحمت میکشن تشکر میکنم
موفق باشید

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
منم دیروز مجلرو گرفتم و باید بگم با اینکه از سر موقع منتشر شدنش بسیار خوشحالم و امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه اما خوب مشخصه که این زود منتشر شدن حداقل تو این شماره تاثیراتی داشته که چندان برای خود من جالب نبود اولیش میتونه طراحی نه چندان جالب صفحه ها تو بخش خواهد آمد یا بعضا نقدا باشه که واقعا منو ناراحت کرد چون بزرگترین نکته ی مثبت مجله حداقل تو تمام شماره ها از اول تا الان از نظر من همین طراحی صفحه هاست که متاسفانه تو این شماره به هیچ وجه با سلیقه صورت نگرفته و شاهد تلف شدن و به اصطلاح پر شدن بی مورد صفحه ها هستیم مثالشم میتونه خواهد آمد بتمن یا فورتزا باشه که با یه سری عکس بسیار بزرگ و بی مورد پر شده که تا بحال نمونشو تو این مجله ندیده بودم البته تو نقد ها هم از نظر صفحه پردازی ضعف هایی هست نمونشم نقد ویچر2 که به هیچ وجه صفحه پردازی خوبی نداره به امید رفع این مشکل در شماره ی بعدی در مورد بخش خواهد آمدا باید گفت گفت که طبق معمول گل کاشتن و مطالب بسیار خوبی رو شاهد هستیم که به خاطر بیات نبودن مطالب و اینکه هیچ کدوم از بازیا تا الان عرضه نشدن لذتشون چند برابر شده اما بخش نقدا هم چنان بزرگترین ایراد مجلست که حسابی حس خوندن مجلرو به خاطر یکپارچه نبودن مطالب از آدم میگیره این ایراد یکپارچه نبودن مطالب از وقتی که تصمیم گرفتن تو این بخش تغییرات کلی ایجاد کنن با مجله همراهه و امیدوارم حل شه چون سردبیر مجله قولشو داده بود اما نکته ی دیگه نمره ی بازیاست که بعضا نمرات زیادی به بعضی از بازیا داده میشه که قبلا این ایراد کم تر تو مجله مشاهده میشد اما درکل ارزش این شماره بسیار بالاست و من بعد از چند شماره که حسابی از مجله نا امید شده بودم تو این شماره بازم احساس امیدواری پیدا کردم و امیدوار شدم تا شاید بازی رایانه دوباره بتونه کیفیت استثنایی قبل رو بدست بیاره

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من امروز مجله رو گرفتم و هنوز چیز خاصی نخوندم ولی به نظر میاد جزو بهترین شماره های این چند وقت باشه ! اول از همه اینکه واقعآ خوش موقع اومد و امیدوارم اتفاقی این طوری نشده باشه و این روند ادامه پیدا کنه ! :D بعد هم کلی پیش نمایش از بازیهای بزرگ و نقدها هم همین طور و در کنارش مقاله هایی که خیلی دوست دارم مثل تقلیدها و DOOM ! :D

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
منم مجله رو دیروز خریدم و از پیشنمایش های حرفه ای و عالی و کاملش و به موقعش لذت بردم
مقاله هاشم به نظرم باید جالب باشند هنوز وقت نکردم کامل بخونم
سر موقع اومدنشم خیلی خوشحالم کرد و امیدوارم اول هر ماه بتونیم یه شماره از مجله رو بخونیم
نقد ها هم کوتاه بود و خلاصه و امتیاز های عجیب و غریبم زیاد داشت این بخشم متوسط رو به بالا

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اين امتياز هاي عجيب و غريب و من چند جا ديگه هم شنيدم. ميشه بيشتر توضيح بديد که کدوم بازي هارو ميگيد؟

فقط اينو بگم که امتياز مير مهنا 10 از 20 بوده که به خاطر اشکالي که توي صفحه بندي به وجود اومده 12 چاپ شده

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من امروز مجله رو گرفتم و هنوز چیز خاصی نخوندم ولی به نظر میاد جزو بهترین شماره های این چند وقت باشه ! اول از همه اینکه واقعآ خوش موقع اومد و امیدوارم اتفاقی این طوری نشده باشه و این روند ادامه پیدا کنه ! :D بعد هم کلی پیش نمایش از بازیهای بزرگ و نقدها هم همین طور و در کنارش مقاله هایی که خیلی دوست دارم مثل تقلیدها و DOOM ! :D

سلام .
اریا راست میگه . خیلی به موقع اومد این شماره . و من هم امید وارم که این روند همیشه همینطوری ادامه داشته باشه .
پیش نمایش ها که خوبه و نقد ها هم با اینکه خیلی دیره اما بدک نیست .

اما مقالات این شماره واقعا عالیه . یعنی ضعف تمام نقد های تاریخ گذشته رو جبرران میکنه . مقالات واقعا عالیه و دستتون درد نکنه .

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام . با عرض خسته نباشید این دفعه مجله خیلی عالی شده بود . اول از همه سر وقت اومدنش خیلی خوب بود . ثانیا کیفیت دموهای دی وی دی خیلی خوب بود و به چند تیزر عادی و بی کیفیت بسنده نشده بود . این خیلی خوبه که هردفعه چندتا تریلر از بازی های مشهور و با کیفیت داشته باشیم . مقاله ها هم داره بهتر میشه . جلد مجله هم که بهتر شده
در کل این شماره خیلی بهتر بود
خسته نباشید :)

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
نقد Dirt 3 ناقص چاپ شده بود یا کلا همین بود ؟؟؟ یه همچین محتوای مطلبی در حد بازی رایانه نیست و بیشتر آدم رو یاد دنیای بازی میندازه !
اگه هم فلان منتقد وقت نداره می تونه به یکی دیگه محوّل کنه نه این که این جوری مطلبو ماسمالی کنه ! )x

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
نقد Dirt 3 ناقص چاپ شده بود یا کلا همین بود ؟؟؟ یه همچین محتوای مطلبی در حد بازی رایانه نیست و بیشتر آدم رو یاد دنیای بازی میندازه !
اگه هم فلان منتقد وقت نداره می تونه به یکی دیگه محوّل کنه نه این که این جوری مطلبو ماسمالی کنه ! )x
اره نقد dirt اصلا جالب نبود اما بقیه ی نقد ها مخصوصا the witcher 2 عالی بودن

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
مطالب مجله این ماه خیلی خوبه
امیدوارم تاریخ انتشارشم رعایت کنن که ایشالله بره برای تیم ملی !! :d

راستی یه سوتی خیلی بد از قسمت سیستم ماه پیدا کردم :
تو اول مقاله نوشته شرط اول اجرای بازی ها در رزولیشن 1920*1080 هست بعد نمایشگری که برای سیستم 1 معرفی کرده اخر رزولیشنش 1366*768 هست :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر