بحث پیرامون مجله بازیرایانه

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
دوستان هرکی گرفت بگه چه طور هست این شماره ؟
ارزش گرفتن داره یا مثل شماره قبل افتضاحه ؟

تا حالا کدوم شمارش ارزش خریدن نداشته !؟ :D ! شماره E3 بد بود !؟ :D اولین نفری هستید که این رو میشنوم ازتون :D !

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
دوست عزیز نظر شما محترمه ولی شماره قبلی خوب بود . ولی اگه منتظر نقد ها هستید خب این شماره رو قطعا بیشتر دوست خواهید داشت .
اقای طالبیان دستتون درد نکنه . به خاطر فورزا هم که شده اولین روز عرضه می گیرمش . :d

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
یه چیزی فقط بگم، مجله شنبه توی دکه ها هست. امروز توی نمایندگی ها موجود بود و برای مشترک ها هم فرستاده شده !

این هم یه عکس که فکر نکنید قضیه خالی بندیه:D

جلد هم انشاا... فردا !

محمد یک نمایندگی نزدیک آزادی باشه هم معرفی کنی ممنون میشم

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
جلد:

Bazirayaneh_1314183494_bazyrayaneh%2044.jpg

درباره نمایندگی ها متاسفانه اطلاعات خاصی ندارم و فقط میدونم براشون ارسال شده، ولی اگر تا شنبه صبر کنید میتونید از دکه ها مجله رو بخرید
درباره پیش نمایش هم اون عکسی که گذاشتم فقط مربوط به یکی از پیش نمایش ها بود. پیش نمایش Resistance 3 در این شماره هست، برای U3 و TLG هم شماره های آینده مطمئنا مطلب هست !

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
به چه عجب جلد بازی رایانه از قرمزی در اومد . بسیار عالی . صبر کردن مشکل هست . فقط یه چیزی الان ارسال شده یعنی احتمال داره که بعضی از نمایندگی ها فردا مجله رو بیارن ؟

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
تا حالا کدوم شمارش ارزش خریدن نداشته !؟ :D ! شماره E3 بد بود !؟ :D اولین نفری هستید که این رو میشنوم ازتون :D !

چون مطالب e3 خیلی مسخره بود ...... هر کی یه نظری داده بود .... وقتی سلیقه ها در مورد یه بازی میتونه اینقدر متفاوت باشه دیگه نباید تو مجله چاپ بشه چون فقط باعث سردرگمی میشه .....
اصلا من چرا باید پول بدم که نظر بعضی افراد درباره ی بازی هایی که هنوز نیومده و بدون تجربه اون بازی دارن نظر میدن بخونم .....
ولی انصافا در شماره های دیگه که خبری از e3 نیست نقد های فوق العاده ای خوندم و به همین دلیله که دارم هنوز مجله تهیه میکنم چون نقد ها جدا عالی هستن ....
در ضمن بنده اولین نفر نیستم خیلی های دیگه هم با من هم عقیده هستن حالا چون طرف این سایت و تاپیک نمیان دلیل نمیشه که بگیم هیچ کسی ناراضی نیست ......

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
به چه عجب جلد بازی رایانه از قرمزی در اومد . بسیار عالی . صبر کردن مشکل هست . فقط یه چیزی الان ارسال شده یعنی احتمال داره که بعضی از نمایندگی ها فردا مجله رو بیارن ؟
مجله دیروز برای نمایندگی ها فرستاده شده

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوستانی که مجله را تهیه کردن آیا در مورد FIFA 12 هم چیزی هست یا نه ممنون میشم جواب بدید
اصولا کسی تو این مجله به فیفا اهمیتی نمیده متاسفانه:| پیش نمایش که نداره ولی نقد یه صفحه ای خواهد داشت...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دروغ چرا الان چندین وقته DVD های مجله که نقش هویج رو بازی می کنن. میگیرم هم بیشتر به خاطر پوستره این شماره آخری که گرفتم پوستر اساسین بود و انگار بهم تیتاپ دادن.

نقد هارو اصن نمیخونم :D، پیش نمایش هم گاهی و بیشتر نوشته های یاشار رو میخونم.
حال نمیکنم خلاصه دیگه :D.
البته فکر کنم ایراد از من باشه چون نسبت به قدیم خیلی بهتر شده مجله :-?.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,140
نام
متوئیدی
جلد:

Bazirayaneh_1314183494_bazyrayaneh%2044.jpg

درباره نمایندگی ها متاسفانه اطلاعات خاصی ندارم و فقط میدونم براشون ارسال شده، ولی اگر تا شنبه صبر کنید میتونید از دکه ها مجله رو بخرید
درباره پیش نمایش هم اون عکسی که گذاشتم فقط مربوط به یکی از پیش نمایش ها بود. پیش نمایش Resistance 3 در این شماره هست، برای U3 و TLG هم شماره های آینده مطمئنا مطلب هست !

خداییش راست میگی قیمت مجله همونه که ایول دمتون گرم که بازم ثابت نگه داشتینش آخه جناب سردبیر قول گرون شدن داده بودن هر شماره منتظر قیمت گرونترم خداروشکر که یکی دیگه عقب افتاد.
جلد زیباست ...... تقلیدهایه نافرجام ؟؟؟؟ ایول.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر