بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
این دفعه خوب بود مطالب . مرسی فقط عکس روی جلد خیلی عکس Cheap و بی کلاسی بود به نظر من . این عکس به درد مجله کراتین خورا و هیکل گلدونی ها میخورد نه مجله بازی :D

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
دوستان تا مجله کار روی GamesCom رو شروع نکرده من پیشنهاد می دم که برای DVD امسالتون لطفا کمی بیشتر خود نمایشگاه رو نشون بدید . مثل سال اولی که رفته بودید . فکر کنم گیم کانونشن 2008 بود . مثلا غرفه ی اکتی ماکرو و ... رو نشون دادید و کمی هم در موردش صحبت کردید . البته سال قبل هم بود ولی با میکس سریع تصاویر چیز زیادی پیدا نبود . لطفا مثل سال 2009 هم خود آقای عبدالهی و یک نفر دیگه قبل از مصاحبه کمی در مورد بازی صحبت کنن و بازی رو بررسی کنن این طوری واقعا خیلی جالب تر از سال 2010 بود که فقط آقا وحید بودند و یکی دو جمله می گفتن .
لطفا از تجربه ی شخصی بازی ها توسط آقا وحید هم ویدئو گرفته بشه و تایمش رو هم اگه میشه بیشتر کنید ! :d

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
شماره جدید منتشر شده و میتونید مجله رو از نمایندگی ها تهیه کنید. عکس روی جلد هم بتمن هست که تا امروز فردا براتون اینجا قرار میدم

موفق باشید

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
شماره جدید منتشر شده و میتونید مجله رو از نمایندگی ها تهیه کنید. عکس روی جلد هم بتمن هست که تا امروز فردا براتون اینجا قرار میدم

موفق باشید
شماره ی E3 که تازه اومده ! :d ............................ دارین شوخی می کنین ؟؟! :d

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
یعنی من برم فردا دیگه روی دکه ها هست دیگه . ببینیم و تعریف کنیم ! >:d<
ولی خوشم اومد این بار سرعت عمل به خرج دادید . فقط برای GC هم همین طور سریع شماره بدین بیرون دیگه عالی میشه .

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یه چیزی فقط بگم، مجله شنبه توی دکه ها هست. امروز توی نمایندگی ها موجود بود و برای مشترک ها هم فرستاده شده !

این هم یه عکس که فکر نکنید قضیه خالی بندیه:D

جلد هم انشاا... فردا !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر