بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همه چیز مجله خیلی خوب بود جز طرح روی جلد که واقعا از مضخرف ترین طرح هایی بوده که تا حالا دیدم میتونست خیلی بهتر باشه اما محتویات مجله عالی بود ...
از افتضاحه قبلی ( INFAMUSE 2 ) که خیلی بهتره! من نمیدونم بعضی ها از گیرز بدشون میاد چرا بهش گیر میدن؟ بهترین بازی جهانه!
این شماره میتونم بگم بینظیر بود فقط به گیرز گیر الکی داده بودن! و متلک تو قسمت آنچارتد 3 به گیرز انداخته بودن :)

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
این شماره میتونم بگم بینظیر بود فقط به گیرز گیر الکی داده بودن! و متلک تو قسمت آنچارتد 3 به گیرز انداخته بودن :)
آق شروین اسم اون عبارت { مسخره دونستن مقایسه ی گرافیک رقبا با U3 } رو باید گذاشت تعلّق خاطر بی چون و چرای آقا بهزاد به پلتفرم های سونی و بس !
گرچه به شخصه برنده ی رقابت U3 vs Gears3 رو عنوان ناتی داگ می دونم ولی این نکته رو هیچ کس نمی تونه انکار کنه که امسال فرق داره با سال 2009 ، ناتی داگ اگه هم بتونه { به احتمال زیاد } عنوان بهترین گرافیک رو به دست بیاره به سادگی ـه سال 2009 نیست چون امسال باید با غولی به اسم Gears3 رقابت کنه حالا Crysis2-Rage به کنار !
در کل این صحبت در شان یه منتقد حرفه ای نبود !

آخرین ویرایش:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
از افتضاحه قبلی ( INFAMUSE 2 ) که خیلی بهتره! من نمیدونم بعضی ها از گیرز بدشون میاد چرا بهش گیر میدن؟ بهترین بازی جهانه!

چه ربطی داره ؟ من اصلا کاری با Geow ندارم که خوبه یا بده یا اصلا چرا طرح روی جلد Geow هست !

من دارم نوع طراحی و شکل ظاهری رو میگم ....

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام
این مطالبی که میگم نظر شخصیه :

به نظرم سطح مجله خیلی اومده پایین ( در مقابل رقیبش )
طراحی روی جلد افتضاح بود حتی اسم بازی رایانه به درستی معلوم نیست و رفته پشت سر مارکوس
تاخیر تاخیر تاخیر

در کل اگه اینجوری پیش بره من که فک نکنم دیگه بخرمش

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
سلام

طراحی روی جلد افتضاح بود حتی اسم بازی رایانه به درستی معلوم نیست و رفته پشت سر مارکوس
تاخیر تاخیر تاخیر

فقط به خاطر طرح رو جلد ؟؟! :d

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
فقط به خاطر طرح رو جلد ؟؟! :d
نه دیگه گفتم که با مطالبش حال نکردم
تاخیر هم داره
طرح روی جلد که ظاهره زیاد مهم نیست ( البته از همچین مجله ای انتظار بیشتری میره )

در کل دوسش دارم امیدوارم همه مسائلی که هست حل بشه ( مخصوصا تاخیر )

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام

تاخیر تاخیر تاخیر

کدوم مطلب مجله رقیب بهتر از بازی رایانه س؟
preview baman با battlefield vs mw3?
همه چون رو تاخیر مجله حساس شدن دیگه همه چیزو می برن زیر سوال

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
مقاله مقایسه بتلفیلد3 با mw3 تو بازینما رو خوندم جدا از افتضاح بودن و مبتدی بودن منتقدین اون مجله نثری که برای نوشتن بکار میبرن خیلی سطح پایینه! واقعا ادبیات بهتری میشه استفاده کرد....مثلا تو یه قسمت ازهمون مقاله مقایسه(که نویسنده خیلی تاکید داشته بی طرفه!!)تو یه قسمت نوشته بود امیدوارم بخش مولتیه مدرن وارفر3 طوری باشه که حرفه ای ها رو ارضا کنه و طوری نباشه که نوب و غیرنوب بتونن توش جولان بدن!! خب واقعا اگر نقد نوشتن یعنی این من هم میتونم براحتی هر بازی رو نقد کنم! سطح بازیرایانه و نقدهاش با بازینما اصلا قابل قیاس نیست این رو که خودم به چشم دیدم تو این شماره....نثر سخیف جانبداری تابلو و بعد ازهمه بدتر وانمود کردن به بیطرفی.....هرکس هم که میاد اینجا به تاخیرهای بازیرایانه بند میکنه که بنظرم انتقاد وارده به بازیرایانه ولی همونطور که تو صفحه قبل گفتم با شش ماه تاخیرهم ارزش خریدن داره چون عملا هیچ مجله دیگه ای تو کشورنیست که بتونه همچین کیفیتی رو ارائه کنه.... درمورد گیرز هم اگر رو جلد نبود و پیش نمایشش تو مجله نبود الان یه عده اینجا سینه میدریدن و یقه چاک میدادن که وا مصیبتا گیرز کجاست مارکوس چرا نیست!!!

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
مقاله مقایسه بتلفیلد3 با mw3 تو بازینما رو خوندم جدا از افتضاح بودن و مبتدی بودن منتقدین اون مجله نثری که برای نوشتن بکار میبرن خیلی سطح پایینه! واقعا ادبیات بهتری میشه استفاده کرد....مثلا تو یه قسمت ازهمون مقاله مقایسه(که نویسنده خیلی تاکید داشته بی طرفه!!)تو یه قسمت نوشته بود امیدوارم بخش مولتیه مدرن وارفر3 طوری باشه که حرفه ای ها رو ارضا کنه و طوری نباشه که نوب و غیرنوب بتونن توش جولان بدن!! خب واقعا اگر نقد نوشتن یعنی این من هم میتونم براحتی هر بازی رو نقد کنم! سطح بازیرایانه و نقدهاش با بازینما اصلا قابل قیاس نیست این رو که خودم به چشم دیدم تو این شماره....نثر سخیف جانبداری تابلو و بعد ازهمه بدتر وانمود کردن به بیطرفی.....هرکس هم که میاد اینجا به تاخیرهای بازیرایانه بند میکنه که بنظرم انتقاد وارده به بازیرایانه ولی همونطور که تو صفحه قبل گفتم با شش ماه تاخیرهم ارزش خریدن داره چون عملا هیچ مجله دیگه ای تو کشورنیست که بتونه همچین کیفیتی رو ارائه کنه.... درمورد گیرز هم اگر رو جلد نبود و پیش نمایشش تو مجله نبود الان یه عده اینجا سینه میدریدن و یقه چاک میدادن که وا مصیبتا گیرز کجاست مارکوس چرا نیست!!!

حرف حساب جواب نداره .....
مقایسه این 2بازی که افتضاح بود..... تو همه بخش ها فقط از BF تعریف شده بود و mw کوچیک شده بود ..... اصلا نمیشه گفت مقایسه بوده بیشتر شبیه حرف های دل یک fanboy bf3 بود ..... خیلی مسخره بود ..... کلا ارزش این شماره با همین مقایسه زیر سوال میره .....
چه قدر هم نویسنده زور زده بود که بگه من بی طرفم .... یکی نیست بگه خوب به جای خراب کردن خودت با این مقایسه مسخره از اول بگو من طرفدار bf هستم تا دیگه خودتو اینفدر کوچیک نکنی.....

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
متاسفانه من هنوز این شماره از مجلرو نگرفتم مقایسرو باید بخونم بعد نظر بدم ( شماره e3 ش رو هم نگرفتم :)) )

راستی 2 تا ایراد دیگه هم یادم اومد بزارید بگم نمونه تو دلم :d
1. چرا بعضی موقع ها مجله تبلیغاته نامربوط به بازی داره ؟؟ مثلا همین شماره اخرین صفحه تبلیغ خمیر دندونه !!! یا قبلا یادم میاد یه بار در یکی از صفحه های وسط مجله تبلیغ یه وکیل !!!! بود ( خوب من اصلا اینو دوست ندارم )
2. این بار dvd مجله من خراب بود . و این اولین بار نبود که خرابه قشنگ از 10 تا مجله که میگیرم 5 تاش dvd خرابه :d

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
1. چرا بعضی موقع ها مجله تبلیغاته نامربوط به بازی داره ؟؟ مثلا همین شماره اخرین صفحه تبلیغ خمیر دندونه !!! یا قبلا یادم میاد یه بار در یکی از صفحه های وسط مجله تبلیغ یه وکیل !!!! بود ( خوب من اصلا اینو دوست ندارم )
من توی چند سالی که اینجا میام تا حالا ایراد بنی اسرائیلی تر از ندیدم. می ترسم پس فردا به اسم و تیپ نویسنده ها هم گیر بدید !!!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من توی چند سالی که اینجا میام تا حالا ایراد بنی اسرائیلی تر از ندیدم. می ترسم پس فردا به اسم و تیپ نویسنده ها هم گیر بدید !!!
ازخودت شروع میکنیم کسری:d
اقا این چه بازیهای جلفیه شما دوست داری؟! اسلای هم شد بازی؟ شما اصلا چرا اسمت کسری است؟ چرا هیربد نیست؟:d
شما چرا شلوار جین میپوشی؟ ببین نویسندگان مجله وزین رقیب همه با شلوار خمره ای میرن سر کار و نقدهاشون رو موقع پیتزا خوردن مینویسن:d

• Like
Reactions: 619

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
واقعا این شماره خیلی خوب بود.با اینکه دیر بود واسه حرف زدن در مورد E3 اما چیزی که من رو ترغیب میکرد همه مجله رو بخونم قلم بی نظیر اعضای تحریریه بازیرایانه بود.واقعا توی بازیرایانه بیشتر دوستان زیبا مینویسن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر