بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من نمیدونم چجور شده که گیرز رو عکس روی جلد کردید در حالی که تو این چند ساله پشت سر هم این بازی رو کوبیدید و دم از تکراری بودن و گنجشکو رنگ کردن زدید در هر حال من تو کرج هستم و امروز رفتم و دیدم بازینما اومده و اونو تهیه کردم اما بازیرایانه هنوز نیومده بود
شما ظاهرا منظورت نقد گیرز 2 هستش:D
فک کنم نمره 18 بهش داده بودن که خیلی خوب بود! ایراداتشم انصافا خوب بود دیگه! گفته بود باس پایانی یک جوک است و یه چیز دیگه:D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
من نمیدونم چجور شده که گیرز رو عکس روی جلد کردید در حالی که تو این چند ساله پشت سر هم این بازی رو کوبیدید و دم از تکراری بودن و گنجشکو رنگ کردن زدید در هر حال من تو کرج هستم و امروز رفتم و دیدم بازینما اومده و اونو تهیه کردم اما بازیرایانه هنوز نیومده بود
سلام

اين چيزي که شما مي فرماييد مربوط به بعضي از دوستان تحريريه ميشه و مطمئنا نظر مجله نيست. Geow 1‌ رو مطمئن نيستم ولي شماره دوم هم روي جلد رفته بود و پيش نمايش و نقد هايي هم که براي اين سري تا حالا به چاپ رسيده جزو نمونه هاي کامل و خوب مجله بوده.

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
من یه چیزی راجبه دو مجله بگم دیگه مقایسه نمیکنم:D
بازینما از نظر من میاد قصه مینویسه! مثلا: اتزیو سوار اسب شد از روی زمین گلی رد شد از اسب پیاده شد از پله بالا رفت!
2 صفحه به اون گندگیو عکس پورتال 2 گذاشته بود! در صورتی که میتونست پوسترش کنه اونو!
مطالبش چرندیات و توهم توش زیاده!( دقیقا همین علتشه که نمیخرمش!)
بازیرایانه :
مطالب قدیمین! درسته پیشنمایش محور هستید اما اگه میخواید این کارو کنید لا اقل یا به موقع بدین(که دلیلشو خودتون 100 دفه گفتید) یا پیشنمایشایی رو بذارید که مثلا بازی قرار 4 ماه دیگه بیاد!
کیفیت همه چی خوبه فقط ت شما 41 یکم مطالب کوتاه بود! وگرنه من مشکلی ندیدم!
درضمن این مجله با تاخیراش برا کسایی که نمیتونن اینترنت برن یا سرعتشون پایینه خیلی خوبه چون :
اخبار قدیمو جدید و چیزایی که تو فروما نمیذارن رو داره!
کاور کردن نمایشگاه که خودش خیلی خوبه! چون من نتونستم e3 nintendo و sony و ubi رو ببینم! فقط مایکرو رو دیدم:D
منتقداش فن نیستند و بی طرفند! دروغ نمینوییسن! وسط نقد مطلبو ول نمیکنن(اشاره به شخص خاصی ندارم)
کلا به قول همه برو بچ :
viva la rayaneh :D
آقا خواهشا اینجا مقایسه نکنید شر میشه ! :d
داداش این تیکه ها رو یادت رفت :
2 صفحه ی کامل تاریخ عرضه ی 4 تا بازی رو شرح می دن دیگه ندیده بودیم تاریخ عرضه رو کسی شرح بده ! =)) نهایتش دو کلمه یکی روز و یکی ماه... :-/ اونم در حد یه پاراگراف نه دو صفحه به اون بزرگی ! :|
4 صفحه معرفی اسباب بازی چه ربطی به نشریه تخصصی ـه بازی داره حداقل بیا و یه تاریخچه بنویس از دوک ملّت اطلاعاتشون ببرن بالا !
حالا واسه من به موقع چاپ میشه و تاخیر نداره بابا دستمریزاد !

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
شما ظاهرا منظورت نقد گیرز 2 هستش:biggrin1:
فک کنم نمره 18 بهش داده بودن که خیلی خوب بود! ایراداتشم انصافا خوب بود دیگه! گفته بود باس پایانی یک
جوک است و یه چیز دیگه:biggrin1:
شما کافیه برید به شماره ی E3 سال قبل یا E3 2008 مراجعه کنید تا ببیند من چی میگم یا انتخاب های بازی برتر سال 2008 که حتی اسمی هم از گیرز تو هیچ زمینه ای برده نشد نه تو بهترین بازیای سال 360 جایی داشت نه تو قسمت برترین گرافیک در حالی که همراه متال گیر بهترین گرافیک سال بود

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شما کافیه برید به شماره ی E3 سال قبل یا E3 2008 مراجعه کنید تا ببیند من چی میگم یا انتخاب های بازی برتر سال 2008 که حتی اسمی هم از گیرز تو هیچ زمینه ای برده نشد نه تو بهترین بازیای سال 360 جایی داشت نه تو قسمت برترین گرافیک در حالی که همراه متال گیر بهترین گرافیک سال بود
از اون نظر بله دیده بودم حتی dark void هم بود توش !
اما اون ماله 3-4 سال پیشه الان 2011 ـه:D
مهم اینه که منتقد ها منصف هستند و چرتو پرت هم نمینویسند!
آقا خواهشا اینجا مقایسه نکنید شر میشه ! :d
:D :D متن تو اسپویلر هم دیدم بله موافقم!

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اون ليست هارو که قبلا چاپ ميشد يا بهترين بازي هاي سال رو يه نفر انتخاب ميکرد، که ديگه امسال همچين اتفاقاي نيوفتاد و نخواهد افتاد

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
خب من از تهرانپارس گرفتم و در کل خوب بود . اما نقد آنچارتد و گیرز 3 ، خیلی برام جالب بود .
در مقاله گیرز به معنای واقعی تکراری بود هیچ چیز جدیدی نسبط به شماره ی قبلی نداشت . گرافیکش هم که فقط چند تا رنگ بهش اضافه شده بود ولی انچارتد بسیار عالی . حرفی هم از عدم پیشرفت و بهبود انچنانی گرافیکی و مخصوصا گیم پلی آنچارتد ، به غیر از متن یاشار ، نبود . البته نظر تحریریه محترم ولی این سومین باره که گیرز رو دارید می کوبید . امیدوارم که در نقد گیرز حداقل شاهد این اتفاق نباشیم .
اما خب آدم باید نقاط مثبت رو هم بگه . خیلی خوشحال شدم که ریمن اون جایگاه رو بدست آورد . دمتون گرم .

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خب من از تهرانپارس گرفتم و در کل خوب بود . اما نقد آنچارتد و گیرز 3 ، خیلی برام جالب بود .
در مقاله گیرز به معنای واقعی تکراری بود هیچ چیز جدیدی نسبط به شماره ی قبلی نداشت . گرافیکش هم که فقط چند تا رنگ بهش اضافه شده بود ولی انچارتد بسیار عالی . حرفی هم از عدم پیشرفت و بهبود انچنانی گرافیکی و مخصوصا گیم پلی آنچارتد ، به غیر از متن یاشار ، نبود . البته نظر تحریریه محترم ولی این سومین باره که گیرز رو دارید می کوبید . امیدوارم که در نقد گیرز حداقل شاهد این اتفاق نباشیم .
اما خب آدم باید نقاط مثبت رو هم بگه . خیلی خوشحال شدم که ریمن اون جایگاه رو بدست آورد . دمتون گرم .
پس شما راضی بودی؟
همین کافیه! تمومه من فردا باید برم اینو بخرم:D

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,206
نام
محمد
گیرز تا حالا حداقل 4با رو جلد اومده در حالی که خیلی از بازیای محبوب یبار هم نیومده

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,136
نام
متوئیدی
دوستان کسی از شهرستان گرفته مجله رو من الان سه روزه که با دهن روزه میرم کل مطبوعاتی ها رو میگردم اما نیست که نیست !!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من اینبار بازینما و بازیرایانه رو باهم گرفتم تازه فهمیدم که بازیرایانه اگر با 10سال تاخیرهم بیاد ارزش صبرکردن داره!
مطالب خوبه خصوصا درمورد E3 از شهریارهم انتظارها بالاتر ازاین حرفهاست:d
ازمحمد طالبیان عزیز هم بابت زحماتش تشکر میکنم:x
موفق باشید

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
من اینبار بازینما و بازیرایانه رو باهم گرفتم تازه فهمیدم که بازیرایانه اگر با 10سال تاخیرهم بیاد ارزش صبرکردن داره!
مطالب خوبه خصوصا درمورد E3 از شهریارهم انتظارها بالاتر ازاین حرفهاست:d
ازمحمد طالبیان عزیز هم بابت زحماتش تشکر میکنم:x
موفق باشید

آره معراج با این شماره نشون دادن که حتی مجله از ویژه نامه E3 بازی نما که چند وقت پیش اومده بود خیلی سر تره حتی اگه تاخیر داشته باشه میچسبه به آدم :d
در کل ممنون:x

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
بازینما که کلا چیززای عجیب غریبی توش نوشته میشه مثالشم میتونه همون مقایسه ی کال با بتلفیلد باشه که اصلا حرفه ای نوشته نشده بود بگذریم این شماره ی بازیرایانه تقریبا کیفیت خوبی داشت ولی بازم بعضی از مطالب بیش از حد سلیقه ای بود و بدون توجه به کیفیت بازیها نمونشم نظرات منتقدان در مورد گیرز هست که یکی از منتقدا بهش 12 داده بود یا اون یکی که گفته بود دیگه این سری قابلیت ادامه دادن نداره من نمیدونم اینا چه پدر کشتگی با گیرز دارن البته تو e3 2008 دقیقا همینجوری بازیرو کوبیدن ولی همونطور که دیدید بازی ترکوند و هم گرافیکش جزو سه تا بازی برتر سال بود و هم خودش که عالی عمل کرد

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,136
نام
متوئیدی
دوستان کسی از شهرستان گرفته مجله رو من الان سه روزه که با دهن روزه میرم کل مطبوعاتی ها رو میگردم اما نیست که نیست !!

ایول امروز بالاخره گرفتمش و باید بگم با دیدن far cry 3 در رده پنجم که به اشتباه ششم چاپ شده بود اون رفت و آمدها رو فراموش کردم.

ببینم تابحال برات مفهوم دیوونگی رو گفتم ؟؟؟ آره گفته بودم ولی نگفته بودم شایدم تو نفهمیدی !!!!

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
همه چیز مجله خیلی خوب بود جز طرح روی جلد که واقعا از مضخرف ترین طرح هایی بوده که تا حالا دیدم میتونست خیلی بهتر باشه اما محتویات مجله عالی بود ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر