بحث پیرامون مجله بازیرایانه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
یه بار دیگه هم گفتم . . . بازی رایانه نرفته با اون یارو مصاحبه کنه تا یارو ترغیب شه . . . ;)
این یارو بوده گه زنگ ده به بازی رایانه و سفارش آگهی داده . . .

خب بازی رایانه نباید قبول میکرد درسته که موقعیت خوبیه ولی چون به مجله ربطی نداره نباید تبلیغ رو قبول میکرد شرط میبندم یارو هم خالی میبسته که طرفدار بازیه:)

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
خب بازی رایانه نباید قبول میکرد درسته که موقعیت خوبیه ولی چون به مجله ربطی نداره نباید تبلیغ رو قبول میکرد شرط میبندم یارو هم خالی میبسته که طرفدار بازیه:)
بابا شما چرا به این یارو بدن سازه گیر دادین خب تبلیغ که نباید حتما ربط داشته باشه...تبلیغ تبلیغه!! هر کی هر جا بخواد میتونه تبلیغ کنه اجازه هم مانعی نداره بهش بدن حالا چرا به اون بدبخت گیر دادین!!؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
بابا شما چرا به این یارو بدن سازه گیر دادین خب تبلیغ که نباید حتما ربط داشته باشه...تبلیغ تبلیغه!! هر کی هر جا بخواد میتونه تبلیغ کنه اجازه هم مانعی نداره بهش بدن حالا چرا به اون بدبخت گیر دادین!!؟
تبلیغ تبلیغه ولی باید در جای درستش تبلیغ بشه:)

x_omid_360

کاربر سایت
Feb 2, 2006
448
نام
امید
حالا این بحث ها رو بی خیال فقط یه در خواست دارم اینکه دموهای درست حسابی بیشتری توی Cd بذارید فکر کنم Defjam و آخرین دموی متال گیر بعد از E3 مناسب باشن

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
ای بابا خب بدن سازی هم خوبه دیگه...بچه ها صب تا شب بازی می کنن ورزش نمی کنن باید برن بدن سازی تا فعالیت کنن اینم ربطش! حالا بیخیال

ایول ربط ! :biggrin1:
ایول ارتباط ! :biggrin1:
ایول سیم رابط ! :biggrin1:

سحر خانوم میشه ربط سیب زمینی و باتری ِ موبایل رو هم بگید ؟ :)

خب بازی رایانه نباید قبول میکرد درسته که موقعیت خوبیه ولی چون به مجله ربطی نداره نباید تبلیغ رو قبول میکرد شرط میبندم یارو هم خالی میبسته که طرفدار بازیه

اینو که من هم مطمئنم که یارو برای تبلیغ گفته طرفدار بازیه و هیچی از بازی سرش نمیشه.

/ :(

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
ایول ربط ! :biggrin1:
ایول ارتباط ! :biggrin1:
ایول سیم رابط ! :biggrin1:

سحر خانوم میشه ربط سیب زمینی و باتری ِ موبایل رو هم بگید ؟ :)

اینو که من هم مطمئنم که یارو برای تبلیغ گفته طرفدار بازیه و هیچی از بازی سرش نمیشه.

/ :(
وحید جان اون پست سحر خانوم نبود مال من بود اگر ربط اون دوتا رو هم میخوای بیا بیرون سایت بهت میگم!

---------------------

پس این شماره ی کی میاد روزنامه فروشیها؟ سه شنبه میاد دیگه؟:biggrin1:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
وحید جان اون پست سحر خانوم نبود مال من بود اگر ربط اون دوتا رو هم میخوای بیا بیرون سایت بهت میگم!

خوب آواتاراتون شبیه همه اشتباه کردم ! :blushing:

بچه ها دلتون رو خوش نکنین به هفته بعد
یعنی زیاد مطمئن نباشین
چون تاسوعا و عاشورا هستش
دلیل نمیشه که چون تاسوعا و عاشورائه مجله نیاد

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
آقا می گم چهارشنبه پنجشنبه رو تعطیل می کنن ؟
اگه بکنن که بد می شه
یعنی این هفته که هیچی هفته بعد هم شاید نیاد
چقدر صبر کنیم ؟
منتظرای بازی رایانه از منتظرای امام زمان (ع) بیشتر شده (شوخی)
Good Luck

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
فکر کنم این شماره بهمن تو اسفند بیاد مثل شماره قبل بعد میگن دنبال یه صحافی خوب بودیم بعد ما میگیریم دباره میبینیم فرطو فورط ورقه ها از هم کنده میشه مطالبشم که دوباره قدیمی از آب در میاد؛ (تا اینجا حدسو گمان بود) یه پیشنهاد مجله رو به سالنامه تبدیل کنید هم ما راحت میشیم هم شما:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر