بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
خسته نباشن واقعا اول میگن این هفته بعد میره هفته دیگه هفته دیگه پلاستیک کم میارن میره هفته دیگه بعدش اتیکت کم میارن یه هفته دیگه کارت اینترنت تموم شده میره یه هفته دیگه ......:-"

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
کی گفته چون برای 5 ماه پیشه بدرد نمیخوره ؟
بالاخره یک مجله ی ایرانی در سطح جهان مطرح شده . . .

حتما بذارینش . . . ;)

دیگه این چی چیه که براتون نمیفرستن ؟ :eek:

بابا مطرح تو دنیا دیگه کدومه؟
عمرا اگه بذارن

می گم چرا دمو های تو سی دی رو WMV نمیذارین؟
بازی کام هم همین کارو می کنه خیلی خوبه
GOOD LUCK

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
قرار بود شبکه گیگا رو برامون بفرستن که متاسفانه تا الان خبری نشده، اگه دستمون رسید حتما تو سی دی قرار می دیمش.

بفرسته؟;)
من فکر کردم دارینش:) این طور که بوش میاد عمرا یه روزی واستون بفرستن حالا ببینید من کی گفتم;)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
من با اینا چیزا کاری ندارم تو شماره بعد باید دموی گیگا باشه وگرنه گلستان را به اتش میکشانم

منم باهات هستم رفیق ! البته من در این مورد خاص با شمشیر کار میکنم (به دلایلی که گفتم)
10.gif

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
درود
سحر جان ( خاله سحر ) :love: یک لطفی بکنید در حق تمام بچه های بازی سنتر و مشتریان مجله . به جناب سردبیر از طرف بنده (( فریدون رفیعی )) بگید : آقا بجای Oblivion بازی کردن بیا چند صفحه از این تاپیک رو بخون . هم فاله هم تماشا . { عضو شدنش هم پیش کش . ;)
{{<< ناراحت نشی از من . طرف صحبتم شخص سردبیر و مدیر مسئوله مجله ست >> }}

فقط بلده شعار بده . راستی سحر جان دوستان یه 9999999999 باری گفتن ، من هم از طرف خودم میگم . پوستر مجله به طرز وحشتناکی بی کیفیت بود . خوب مگه مجبورتون کردن که از FF XII بزارید . رفتن عکس کاور بازی رو چند برابر کردن و چاپش کردن . از رو دیوار هم میشه فهمید که با تمام پوستر هاتون فرق داره . درضمن " نمیدنم چطور روشون میشه مجله ای رو بدن بیرون که مطالبش مال 4 5 ماه پیشه " به ما که ضرر نمیرسه دیگرون سودش رو میبرین × منظورم همکاران شما در سایر مجلات بود ×
پیروز و موفق و گیمر باشید :love:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
جناب سردبیر به این تاپیک سر می زنن و اگه چیزی باشه به من می گن که در جواب بچه ها بگم، شما خیالتون راحت باشه :biggrin1:

شما که هم زنگ می زنی هم پست می دی هم یقه مارو می چسبی! آخه چی از جون بازی رایانه می خوای! :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

trancearena

کاربر سایت
Dec 1, 2006
366
این شماره جدیدش که خیلی درب و داقون بود بیشتر صفحه هاش یا به هم چسبیده بود یا کنده شده بود طوری که الان بیشتر شبیه شده به روزنامه تا مجله :neutral: مطالبش هم که...
در ضمن یکم روی پوستر سلیقه به خرج بدین فکر میکنم عکسای خیلی قشنگ و با کیفیت تری از بازی توی این کره خاکی باشه

موفق باشید

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
جناب سردبیر به این تاپیک سر می زنن و اگه چیزی باشه به من می گن که در جواب بچه ها بگم، شما خیالتون راحت باشه

بله کاملا درسته ! :)

راستی این جریان گیگا چی شد ؟

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
من يه سؤال دارم
آقا پس اين گيگا چي شدش
بابا چه قدر مردمو ميزاريد سركار؟.؟.؟... :cheesygri
بچه ها به ملت بگيد بريزن اينجا و درخواست گيگا كنن تا توي شماره بدي حتماً بزارن ....
البته حتماً ام كه ميزارن ....

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
از یه چیزی که خیلی خندم گرفت تو صفحه 95 یه مصاحبه با یه بدن ساز کرده بودن:biggrin1: با با این مجله بدن سازی یا بازی؟معلومه که فقط می خواهید یه جوری صفحه ها رو پرکنید.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
از یه چیزی که خیلی خندم گرفت تو صفحه 95 یه مصاحبه با یه بدن ساز کرده بودن:biggrin1: با با این مجله بدن سازی یا بازی؟معلومه که فقط می خواهید یه جوری صفحه ها رو پرکنید.
آره این چی بود اگه از نظر شما جالبه اصلا از نظر ما ها جالب نیست تورو خدا به این پوستر رسیدگی کنید :gathering: :sniper: وگرنه با بروبچ بازی سنتر میریزیم تو دفتر :groupwave:

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
آره ديگه كم كم ميرن توي توپخونه با اون پير مرده كه ميشينه اونجا شربت خاك شير ميفروشه هم مصاحبه ميكنن !!
تازه كجاشو ديديد؟.؟.؟.
قراره توش ژانگولر بازيو آموزش حركات موزونم بزارن .... :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر