بحث پیرامون مجله بازیرایانه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,799
نام
امین
خب مصاحبش در مورد چی بود؟
یه بدنساز چی میتونه در مورد بازی بگه؟:)

اصلا انتظار نداشتم بازی رایانه از این کارها بکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
خب مصاحبش در مورد چی بود؟
یه بدنساز چی میتونه در مورد بازی بگه؟:)

اصلا انتظار نداشتم بازی رایانه از این کارها بکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!
متن مصاحبه اين بودش:
450xtae.jpg

من درست حسابي نديده بودم ولي الان كه دقت كردم، ميبينم اينكه پايين تبليغ باشگاه بدنسازي!! عكس تيكن رو انداختن واقعاً خيلي ضايعست

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
راستی من میخواستم به این هم اشاره بکنم . . . ولی یادم رفت . . .

خیلی خندیدم وقتی دیدم تبلیغ باشگاه بدنسازی توی بازی رایانه هست !
58.gif

با خودم گفتم ربط نداره . . . دو روز دیگه تبلیغ ماکارونی میذارن . . . :)

ولی یه کم که فکر کردم توی دلم تحسینشون کردم که در جذب تبلیغات اینقدر موفق عمل میکنن که حتی میتونن یک باشگاه بدنسازی رو جذب کنن.
74.gif

چیزی که مسلّمه اینه که بازی رایانه نرفته التماس طرف رو بکنه که بیاد تو مجله تبلیغ کنه . . . بلکه بدنسازه بوده که جذب این مجله شده و برای سفارش آگهی تماس گرفته . . . ;)

که این در نوع خودش یک موفقیت محسوب میشه و جای تحسین داره . . .
74.gif

پ.ن. ولی هیچی مصاحبه ی گیگا نمیشه ! :)

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
راستی من میخواستم به این هم اشاره بکنم . . . ولی یادم رفت . . .

خیلی خندیدم وقتی دیدم تبلیغ باشگاه بدنسازی توی بازی رایانه هست !
58.gif

با خودم گفتم ربط نداره . . . دو روز دیگه تبلیغ ماکارونی میذارن . . . :)

ولی یه کم که فکر کردم توی دلم تحسینشون کردم که در جذب تبلیغات اینقدر موفق عمل میکنن که حتی میتونن یک باشگاه بدنسازی رو جذب کنن.
74.gif

چیزی که مسلّمه اینه که بازی رایانه نرفته التماس طرف رو بکنه که بیاد تو مجله تبلیغ کنه . . . بلکه بدنسازه بوده که جذب این مجله شده و برای سفارش آگهی تماس گرفته . . . ;)

که این در نوع خودش یک موفقیت محسوب میشه و جای تحسین داره . . .
74.gif

پ.ن. ولی هیچی مصاحبه ی گیگا نمیشه ! :)

اصلا چه ربطی داشت به تحسین حرف ما اینکه تبلیغ اشکال نداره ولی اون مصاحبه تابلو که برای پر کردن صفحه وترغیب یارو به دادن تبلیغ تو مجله است اگه به مصاحبه دقت کنی از یارو در مورد مسابقات دوحه قطر پرسیده که من نمیدونم به بازی چه ربطی داره مثلا یارو برنامه نویس موتور بازی!!!!از حرفاش تابلو که تاحالا میکرو هم بازی نکرده.مثلا یگانه بیاد تیلیغ بده یه مصاحبه هم با هاش بکنن معلومه که چیزی نداره که بگه که به اطلاعات من تو اضافه کنه.به جای این کارو می تونن دقت بیشتری تو مجله بکنن که مثلا تاریخ بازی two worlds را اذرماه 84 نزنن.صفحه48

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
اصلا چه ربطی داشت به تحسین حرف ما اینکه تبلیغ اشکال نداره ولی اون مصاحبه تابلو که برای پر کردن صفحه وترغیب یارو به دادن تبلیغ تو مجله است

یه بار دیگه هم گفتم . . . بازی رایانه نرفته با اون یارو مصاحبه کنه تا یارو ترغیب شه . . . ;)
این یارو بوده گه زنگ ده به بازی رایانه و سفارش آگهی داده . . . بعد هم برای اینکه یه کم به موضوع مجله مربوط باشه یه مصاحبه باهاش کردن . . . اون صفحه هم جزو مصاحبه های مجله حساب نمیشه ، بلکه جزو تبلیغات مجله حساب میشه.
مثل 10 ، 12 تا صفحه ی اول مجله که همش تبلیغ تمام صفحس. . .
پس مصاحبه حسابش نکنید .

خودتون فکر کنید که چجوری شده که یک بدنساز ، جذب بازی رایانه شده و برای تبلیغ سفارش داده. ;)

این قابل تحسینه. ;)

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
سلام
چی شد این سیاسته جدید؟
اخبارها رو می گم
Good Luck
دوست عزيز اخبار خودش كلمه جمعه و كلمه « اخبار ها » يه كلمه غلطه ...
شما بايد ميگفتي « خبر ها رو ميگم » ....:cheesygri
فقط قصد مزاح داشتم
.........................................................................................................
آقا پس اين شماره جديد چي شد؟
مگه نگفتيد توي اين هفته اي كه گذتش، بعد ميايد ميگيد كه توي هفته آينده ميادش ...
حتماً هفته بعدم ميايد ميگيد خورديم به تاسوعا عاشورا ، بمونه واسه هفته بعدي ...
خب يه دفعه بياييد بگيد كه داريم ويژه نامه نوروز حاضر ميكنيم، مارو هم خلاص كنيد ديگه ...

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
ای بابا مسعود جون خوب چرا اذیت میکنی ! :biggrin1:
حتما یه اتفاقی افتاده که درست شده دیگه .
پیشنهاد : به نظر من قبل از اینکه یه شماره رو بدین بیرون ، شماره بعدی رو بدین برای چاپ و پک شدن که بموقع بیاد بیرون !

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
ای بابا مسعود جون خوب چرا اذیت میکنی ! :biggrin1:
حتما یه اتفاقی افتاده که درست شده دیگه .
پیشنهاد : به نظر من قبل از اینکه یه شماره رو بدین بیرون ، شماره بعدی رو بدین برای چاپ و پک شدن که بموقع بیاد بیرون !

نه بابا امید جان اذیت چیه;) .خداکنه کارشون درست بشه مجله رو زود برسونن دستمون.
سحر خانم خواهشا این پوستر مجله رو اصلاح کنید .خیلی بی کیفیته خواهشا اینو به گوش رییس و روساتون برسونید.یکی از دلایل من برای خرید مجله همین پوسترشه!:-" که تو این 2 شماره اخیر...

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
نه بابا امید جان اذیت چیه;) .خداکنه کارشون درست بشه مجله رو زود برسونن دستمون.
سحر خانم خواهشا این پوستر مجله رو اصلاح کنید .خیلی بی کیفیته خواهشا اینو به گوش رییس و روساتون برسونید.یکی از دلایل من برای خرید مجله همین پوسترشه!:-" که تو این 2 شماره اخیر...
بعد خواهشاً اين گيگا رو قرار بديد ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر