بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Shakhi

کاربر سایت
Jun 13, 2008
9
نام
شاهرخ
برای بار دوم عرض میکنم:
مجله رو تو مشهد کسی خریده؟از کجا؟

من هنوز نرفتم بگیرم ولی معمولا 1هفته بعد میرسه و تجربه نشون داده دکه تو احمد آباد (جایه ایستگاه اتوبوس) زودتر از بقیه جاها میاره

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این شماره خداییش باگ نوشتاری زیاد داره...مخصوصا سره مدرن وارفر2...بهزاد میرمظفری نوشته ادامه ی یکی بهترین های اول شخص میتواند ادامه ی ضعیفی داشته باشد در صورتی که خودش نوشته نمیتواند...اگر خوندین بدونید اشکال از تایپه...

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
البته من صحبتهای نیما رو کاملتر می کنم,هر گونه پیشنهاد یا انتقادی داشتید میتونید تو تاپیک زیر مطرح کنید:
پیشنهاد ها و انتقادات (
multipage.gif
1 2 3 ... آخرین صفحه)

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
این رو چی میگین . بخدا حرصم دراومده :

یاشار ذوالفقاریان تو قسمت Modern warfare 2 نوشته »

شکی در ارزش کار Infinity ward نیست ولی شخصا تحمل یک شوتر نظامی (برای بار هزارم ) را ندارم ، هرچقدر هم که سینمایی و حرفه ای کار شده باشد !!!! بعدش به بازی به اون قشنگی داده 15 !!!!!!!!
خب تحمل نداره که نداره ! چرا به بازی نمره بیخود میده ارزش بازی رو میاره پائین . وظیفه نویسنده نقد بازی هستش نه اینکه چون حوصله COD نداره بیاد به بازی نمره کم بده !!!

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان

شکی در ارزش کار Infinity ward نیست ولی شخصا تحمل یک شوتر نظامی (برای بار هزارم ) را ندارم ، هرچقدر هم که سینمایی و حرفه ای کار شده باشد !!!! بعدش به بازی به اون قشنگی داده 15 !!!!!!!!
خب تحمل نداره که نداره ! چرا به بازی نمره بیخود میده ارزش بازی رو میاره پائین . وظیفه نویسنده نقد بازی هستش نه اینکه چون حوصله COD نداره بیاد به بازی نمره کم بده !!!
دوست من اين آقا نظر شخضيش رو گفته!!
شما نظرت اينه كه اين بازي قشنگه من ميگم Perfect هستش يكي ديگه ميگه آشغاله و اين آقا گفته اين حرف رو زده!!
شما كه نميتوني عقايد ايشون رو عوض كني؟؟ ميتوني؟؟!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان

شما مثل اینکه اصلا نظر شخصی نمیدونی یعنی چی!

نکنه فکر کردی چون تو از COD خوشت میاد بقیه هم باید جلوش دولا راست بشن؟

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
درود

خواستم بگم که با نظر شما موافقم نیستم و باید بگم که از نظر من این درست نیست که تو یه مکان عمومی حرف از تمایلات شخصی و نظر شخصی زده بشه.

کلا حالا چه این مجله چه مجله های دیگه و کلا هر نوع مطبوعاتی نویسنده نباید نظر شخصیش رو ملاک بزاره چون این مطلب رو خواننده میخواد به عنوان سند قرار بده و بره بازی یا اون کالا رو بخره نه اینکه پای درد دل های نویسنده و نظارتش بشینه.

حالا یکی میتونه میره نقد های حرفه ای سایت ها و مجلات خارجی رو میخونه ولی یکی که نمیتونه باید بره مجله رو بگیره تا ببینه این ماه نویسنده از چه بازی خوشش اومده تا بخره و بازی هایی که خوشش نیومده رو هم اصلا طرفش نره.

حرفم این نیستش که نویسنده های بازی رایانه حرفه ای نیستند بلکه روش غیر حرفه ای دارند.

مجله باید یه سری چیزا رو ملاک قرار بده و با توجه به آنها نظر بده مثل گرافیک و صدا و... که تا اینجاشو خوب جلو اومدن ولی اینکه رو چه حسابی به گرافیک و صدا و ... بازی درجه میدند خدا عالمه.

به عنوان مثال به کرات دیدم که در بخش گرافیک فلان بازی نوشته : نورپردازی های فوق العاده - تکسچرهای با کیفیت بالا - انیمیشن های آنچنانی و... ولی با این حال به گرافیک 18 داده شده.

خطم کلام سلیقه و نظر شخصی نباید در اینجور کارها دخالتی داشته باشه و کسی که میخواد موضوع رو شخصی کنه نباید تو این پست باشه که یه چیزو اینجوری الکی بالا یا پایین ببره.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
عزيزم اين که گفته ميشه امتياز ها بر اساس نظر شخصي و علايق هست مربوط به بخش E3 ميشه و مسلما کمي فکر کنيد متوجه اين موضوع ميشيد که بازي هايي که امتياز داده شده براي E3 هنوز ريليز نشدند که کسي بخواد امتياز هارو ملاک خريد بازيش بزاره. در ضمن نقد بازي همه جا نظر اون نويسنده هست ولي اين کلا فرق ميکنه با قضيه E3

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
عزيزم اين که گفته ميشه امتياز ها بر اساس نظر شخصي و علايق هست مربوط به بخش E3 ميشه و مسلما کمي فکر کنيد متوجه اين موضوع ميشيد که بازي هايي که امتياز داده شده براي E3 هنوز ريليز نشدند که کسي بخواد امتياز هارو ملاک خريد بازيش بزاره. در ضمن نقد بازي همه جا نظر اون نويسنده هست ولي اين کلا فرق ميکنه با قضيه E3

این موضوع رو فهمیدم وقتی ایشون گفتند COD اما کلا این انتقاد رو خیلی وقت بود میخواستم بکنم که امروز بهانه ای شد تا بگم.

در کل اگر پستم رو خوب خونده بودید متوجه میشدید که نقد های بازی های عرضه شده رو در نظر داشتم نه موردی که پیش آمده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر