بحث پیرامون مجله بازیرایانه

empire games

کاربر سایت
Dec 13, 2008
77
به نظر من playable demo واسه pc بهتره به شرطی که بازی جدید باشه نه بازی که عرضه شده.در ضمن اگر شماره بعد قسمت نرم افزارو درایور و... تو dvd نباشه دیگه خیلی بد میشه.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام ، اینهمه مقاله های قشنگ و علمی و بسيار مهم نوشته ميشه و چاپ ميشه ، اما نميدونم چرا هيچکی در موردی اینا حرفی نميزنه و حتی يک تشکر خشکو خالی از نويسنده های این مقاله ها نميکنه ، بنده جا داره اینجا از يکنفر بسيار تشکر کنم :

1- آقای " محمد راستکار " که با مقاله های 10 نکته طلايی و نقره ای بازی سازی حرف دل ما بازيباز هارو زدن، واقعا خسته نباشيد عالی بود ، دقيقا تمام چيز هايی رو گفتن که نبودش آزاردهنده هست و لعنت هايی رو بار سازنده بازی ميکنه :D ، و همچنين مقاله دنيای خلاقيت که بسيار جالب و خواندنی بود

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
:confused: :laughing: :confused:
بازی رایانه که اومده
3 صفحه داریم درباره این شماره بحث میکنیم دیگه
والله ما رفتیم توی سایتش زده شماره 27 ماله دی ماه! دمه هر جایی هم که رفتیم همین شماره رو داشت!!! شاید شما در اینده هستی!!! :cheesygri

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
1 خرده چسب چوب بزنید رو این مجله تون که تند تند برگاش کنده نشه

در مورد DVD (top princo )made in iran هم ممنونم :sick: کلا شکست

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
جنس برگه ها واقعا بد است و همچنین انگار با آب دهن چسبیده اند چون کاغذ های این شماره بسان برگ های درخت با نسیمی پاییزی میریزند ( شاعر هم شدم):biggrin1:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
آره خداييش ، چاپ برگه های داخلی اصلا جالب نيست ، الان که مجله های 3-4 ماه قبل رو ميزارم جلوم مقايسه ميکنم ميفهمم اصلا انگار با این پرينتر های جوهر افشان چاپش کردن !! :D
مشکل چسب برگه ها هم مثل اینکه همگانی شده تو این شماره ، منم برگه هام داشت ميريخت سری رفتم يک " اخ تف " زدم بهش صفاااااا :D
قبلا از این مشکلات نداشتم!

PERSIAN KING

کاربر سایت
Dec 26, 2008
33
سلام خدمت دوستان بازيرايانه اي من هم مثل بقيه دوستان مشكل كنده شدن صفحات رو دارم به نظرتون بهتر نيست در كنار استفاده از چسب از منگنه هم استفاده كنيد ؟ اخه هر دفعه مجله بازيرايانه رو دست ميگيرم ميترسم تمام صفحات بريزند كف اتاق :eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر