بحث پیرامون مجله بازیرایانه

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
دوستان بهتره که اینجا راجع به مجله و مقالات و اخبار اون بحث بشه تا ما بتونیم با استفاده از نظر خواننده هامون ، کیفیت مجله رو بالا تر ببریم.
برای شروع فکر میکنم بهتر باشه از بخش اخبار مجله آغاز کنیم. لطفا نظرتون رو در مورد کیفیت این قسمت از مجله بیان کنید. دوستانی که شماره جدید رو گرفتند در مورد بخش خبر شماره جدید نظر بدهند و عزیزانی هم که هنوز موفق نشدند شماره جدید رو تهیه کنند ، نظرشون رو بصورت کلی در مورد این بخش در شماره های قبلی مجله بیان کنند.
ممنون ;)

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
نوشته شده توسط solid2snake:
اقای کیانوش کنی منم از اینکه شما به این سایت اومدید خیلی خوشحالم فقط یه چیزی هوای ما متال بازارو تا حالا که نداشتید یه پوستر برای ما نزدید ولی من از دوره اول انتشار تا حالا همیشه به مجله شما علاقه زیادی داشتم
ممنون از لطفت ;)
چشم ما سعی میکنیم هوای متال باز ها رو بیشتر از این داشته باشیم.
در مورد پستر هم به محض اینکه بتونیم یک پستر خفن از MGS4 براتون میزنیم :cheesygri

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
من امروز ظهر مجله رو گرفتم. فعلا کامل نخوندم که نظرمو بدم اما آقای کنی بهتر نیست کاری به کار طه رسولی و کلیک نداشته باشید؟؟ ولی جدا این مسئله تاخیر کی میخواد حل بشه؟ خیلی تو ذوقم خورد وقتی پیش بینی getting up , toca race رو دیدم. آخه اینا عرضه شدند. اخبار هم که ماله سه هفته پیش هستند. مثلا هیلو2 برای کامپیوتر کانفریم شده . ولی در کل دستتون درنکنه خیلی باحاله.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
فقط یه چیزی هوای ما متال بازارو تا حالا که نداشتید یه پوستر برای ما نزدید ولی من از دوره اول انتشار تا حالا همیشه به مجله شما علاقه زیادی داشتم
قبول کن که پوستر های متال زیاد جذاب نیستن و خیلی بازی جال تر از متال گیر هست.

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
نوشته شده توسط gavelock:
من امروز ظهر مجله رو گرفتم. فعلا کامل نخوندم که نظرمو بدم اما آقای کنی بهتر نیست کاری به کار طه رسولی و کلیک نداشته باشید؟؟ ولی جدا این مسئله تاخیر کی میخواد حل بشه؟ خیلی تو ذوقم خورد وقتی پیش بینی getting up , toca race رو دیدم. آخه اینا عرضه شدند. اخبار هم که ماله سه هفته پیش هستند. مثلا هیلو2 برای کامپیوتر کانفریم شده . ولی در کل دستتون درنکنه خیلی باحاله.
دوست عزیز اشتباهات موجود در کلیک اونقدر زیاد هستش که اصلا ما فرصت اینکه بخواهیم به اونها بپردازیم رو نداریم اما من خودم شخصا خیلی دوست دارم سطح مطالب داخل کلیک بسیار بالاتر از این حرفها باشه چون مجلات بازی توی ایران هر چقدر هم که پیشرفت بکنند و پرطرفدار باشند ، نمیتونند جای کلیک رو بگیرند به 2 دلیل:
1. مجلات بازی تا سالهای سال تیراژشون فراتر از چند ده هزار نسخه نخواهد رفت در حالیکه تیراژ کلیک که ضمیمه یک روزنامه پرتیراژ هستش چند صد هزار نسخه هستش و در دور ترین نقاط ایران هم توزیع میشه.
2. مجلات بازی معمولا قیمت های بالایی دارند که همه کس حاضر نمیشوند اونها رو بخرند اما شما یک روزنامه جام جم با قیمت بسیار پایین میخرید و کلیک رو هم بعنوان ضمیمه رایگان دریافت میکنید.
پس همونطوری که گفتم کلیک نقش بسیار مهم تری در فرهنگ سازی در زمینه بازی های ویدئویی و رایانه ای نسبت به مجلات بازی ، میتونه ایفا کنه. پس اگه ما با انتقادمون کمک کنیم کیفیت کلیک بالاتر بره در واقع به جا افتادن بازیهای کامپیوتری و جدی تر گرفتن اونها در ایران کمک کردیم (که حتی به نوعی خودمون هم از این قضیه سود میبریم چون هر چقدر بیشتر جا بیفته بازیهای کامپیوتری در ایران ، مخاطب ها و مشتریان خود ما هم بیشتر میشوند)
در ضمن من فکر نمیکنم نویسنده مطلب مورد نظر آقای طه رسولی بوده باشند (هر چند که اگر ایشون هم بوده باشند بازهم تغییری در قضیه ایجاد نمیشه)
من خودم شخصا اشتباهات بسیار زیادی در کلیک دیدم که امیدوارم روزی این اشتباهات به حداقل برسه (نمیگم اصلا نباشه چون بهرحال بعضی وقتها اینجور مسائل پیش میاد)
در مورد تاخیر هم که باید بگم که ما واقعا دوست داریم که مجله هر ماه سر وقت به دست علاقمندان برسه اما متاسفانه تا اینجای کار که نتونستیم اینکارو انجام بدیم.
بهر حال ممنون از نطراتتون

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
کیانوش جان
من که شماره جدید رو نگرفتم اما پیشنهاد میکنم از اسپلینتر سل 4 هم پوستر بذارین .
و به نظر من بخش اخبار خوبه . هیچ مشکلی نیست

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
نوشته شده توسط SamFisher:
کیانوش جان
ممنونم که نظر دادی ;)
والا ما پستر اولین شماره مون (یا همون پیش شماره ) از بازی Splinter Cell بود. :cheesygri اما چشم از شماره چهارم این سری بازی هم توی مجله پستر خواهیم گذاشت به محض اینکه ازش پستر قشنگی پیدا کنیم.

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
من شماره جدید رو گرفتم بازم مثل همیشه خوب بود
فقط یکم پسترش جالب نبود
تبلیغات زیاد شده بود
سی دی مجله هم برای من خراب بود حالا موندم چی کار کنم
راستی قسمت سخت افزارم خیلی جالب نبود

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
کیانوش جان
هنوز از اسپلینتر سل 4 والپیپر قشنگی موجود نمی باشد...ولی من این رو به اقا کیانوش پیشنها میکنم:
(قابل توجه اقا کینوش)
http://www.imghosted.com/image.php?i=KJqn3fE0

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
منظور من این بود که ممکنه فردا اونا یه جوابیه ای برای شما صادر کنند و بعدش هم شما و یه قضیه ای مثل دعوای بچه گانه بازینما و بازیکده به وجود بیاد. همین.
راستی پوسترتون هم خیلی قشنگه. حداقل من خیلی خوشم اومد. سی دی هم مثل همیشه عالیه. به خصوص اون انیمیشن خنده دار اولش

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اقا كيانوش من يه اشكالي كه از مجله ميبينم اينه تاريخ انتشار اشتباه توش زياده البته ما با اينترنت كار ميكنيم تاريخ انتشار ها رو حفظيم اما بقيه دچار مشكل ميكنه
اما در كل با حضور دوستان خوبم از جمله شما و بهزاد و حميد و ارش و امير و حسين و... مجله بخوبي داره پيش ميره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر