بحث و گفت و گو برای خرید سیستم صوتی یا هدفون برای PS4

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
درود
لطفا اسپیکر یا سیستم صوتی که بشه صدای 5.1 یا 7.1 کیفیت خوب با ps4 داشته باشم معرفی کنید و اینکه چقدری باید هزینه کنم؟ (حداقل هزینه)
قدرت صدا مهم نیست چون توی اتاق میخام قرارش بدم
الان اسپیکر 5.1 دارم ولی ورودی اپتیکال نداره در نتیجه استریو کار میکنه!
یه سرچی زدم 2 مدل اسپیکر لاجیتک هست ورودی اپتیکال دارن قیمت حدود 2 تومن!!
چیز ارزونتری نیست مثلا با 1 تومن؟!
رفیق چکاریه هزینه الکی کنی ، یه مبدل صدای انالوگ به دیجیتال بگیری همون سیستمتو وصل کن به پلی ۴ / فک کنم حدودا ۴۰-۷۰ تومن باشه قیمتش

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
رفیق چکاریه هزینه الکی کنی ، یه مبدل صدای انالوگ به دیجیتال بگیری همون سیستمتو وصل کن به پلی ۴ / فک کنم حدودا ۴۰-۷۰ تومن باشه قیمتش

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
صدای چند کاناله باید decode بشه و با مبدل صدا کار ایشون راه نمیفته!

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
درود
لطفا اسپیکر یا سیستم صوتی که بشه صدای 5.1 یا 7.1 کیفیت خوب با ps4 داشته باشم معرفی کنید و اینکه چقدری باید هزینه کنم؟ (حداقل هزینه)
سلام،اسپیکرتون چه مدلیه؟قابلیت decode کردن صدا رو داره یا نه؟اگه نه:Arrowd:
شما باید از یه کارت صدای پرتابل که ps4 هم پشتیبانی کنه استفاده کنید
یا از آموزش این تاپیک استفاده کنید
یه راه دیگه هم خرید سینما خانگی هست

• Like
Reactions: saeed_sg

sadraok

کاربر سایت
Jan 27, 2019
2
سلام خواستم بدونم هدست 700هزاری برای ps4 چی خوبه؟

دو گزینه مد نظرم هست
msi ds502
logitech g430

رینبو بازی میکنم و صدای پا خیلی برام مهمه ممنون میشم راهنمایی کنید

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
درود
برند لاجیتک امثالهوم اشغال هایی بیش نیستن.بی جهت پولتو بابت این قوطی پلاستیکی ها هدر نده.اکثرا هم صدای dts رو شبیه سازی میکنن.اخه بلندگویی که نتونه فرکانس های بالا پخش کنه معلومه چه اشغالی هستش.
صدا هم مثل تصویر (مثل تلویزیون گرون قیمت)باید براش هزینه کنید.
نظرم اینه یک سینمای خانگی ارزون قیمت بگیرید خیلی صدای بهتری میده البته اون ها هم تجاری ساز هستن ولی باز از اسپیکرهایی مثل لاجیتک غیره صدای بهتری میدن

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
دوستان یه هدست یا هدفون میخوام برای گیم و فیلم بگیرم. چی پیشنهاد میدین؟
یه مدله اییز به جا رابط 3.5 میلیم تری رابطشون usb هست. اونا به ps4 و ps3 میخوره؟ یه مدل دیدم rapoo vh300 اما یو اس بی هست. اینو چجور وصل کنم به تی وی؟ مبدلی وجود داره؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام من یه ظبط سونی GRX8 میخوام بگیرم واسه وصل کردن به TV و کنسول (اخه صدای خود TV که واقعا اشغاله و PR0 از بس صدای فنش زیاده چیزی نمیشنویم) و اسپیکر هم ماشالله قیمتش سر به فلک کشیده:D
قیمت خوب پیدا کردم به نظرتون ارزش داره؟ (حدود 300 تومن قیمتشه)
قدرتش دو تا 130 وات RMS هست.
و این که خروجی ساب ووفر اکتیو داره کسی میدونه معنیش چیه؟

این یه اگهی قدیمی از همین ظبط هست که توی توضیحاتش مشخصاتشو نوشته.لینک دیگه ای نتونستم واسه مشخصاتش پیدا کنم.

استادید اگه یه لطفی کنن و نظرشون رو بگن:D
@s.1
@mohsen2019

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام من یه ظبط سونی GRX8 میخوام بگیرم واسه وصل کردن به TV و کنسول (اخه صدای خود TV که واقعا اشغاله و PR0 از بس صدای فنش زیاده چیزی نمیشنویم) و اسپیکر هم ماشالله قیمتش سر به فلک کشیده:D

این یه اگهی قدیمی از همین ظبط هست که توی توضیحاتش مشخصاتشو نوشته.لینک دیگه ای نتونستم واسه مشخصاتش پیدا کنم.

@s.1
@mohsen2019

سلام
کنسولت که به این مدل وصل نمیشه اگه tvـت خروجی صدای آنالوگ داره فقط یمقدار صدای بهتر نسبت به اسپیکرای tv میتونی داشته باشی

• Like
Reactions: IMANOKA

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام
کنسولت که به این مدل وصل نمیشه اگه tvـت خروجی صدای آنالوگ داره فقط یمقدار صدای بهتر نسبت به اسپیکرای tv میتونی داشته باشی
اره دیگه به همون TV وصل میکنم با تبدیل RCA به 3.5
اسپیکر تلویزیون هم 10 وات هست.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
اره دیگه به همون TV وصل میکنم. اسپیکر تلویزیون هم 10 وات هست.

منم همچین شرایطی داشتم با این تفاوت که tvـم خروجی انالوگ نداشت بودجرو بالاتر بردم تا برسه به یه سیستم که صدای اپتیکال و دالبی 5.1 داشته باشه
بنظرم یچیزی بگیر که حداقل ورودی اپتیکال و 5.1 داشته باشه مثل سینما خانگیایی که هست اینطوری تجربه خیلی بهتری از صدا داری
وگرنه اگه صدای معمولی ۲کاناله برات کفایت میکنه یکی از همین مدل ضبطارو باید بگیری

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: IMANOKA

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
منم همچین شرایطی داشتم با این تفاوت که tvـم خروجی انالوگ نداشت بودجرو بالاتر بردم تا برسه به یه سیستم که صدای اپتیکال و دالبی 5.1 داشته باشه
بنظرم یچیزی بگیر که حداقل ورودی اپتیکال و 5.1 داشته باشه مثل سینما خانگیایی که هست اینطوری تجره خیلی بهتری از صدا داری
وگرنه اگه صدای معمولی ۲کاناله برات کفایت میکنه یکی از همین مدل ضبطارو باید بگیری
اسپیکر 5.1 واسه Pc دارم. واسه Tv و کنسول میخواستم یه چیز جمع و جور 2 کاناله بگیرم که یه صدای خوبی بده. این سینما خانگی های 5.1 قیمتشون خیلی بالا رفته الان اینجا هم گیر نمیاد (نوع چیدمان tv هم طوریه که نمیشه 5.1 گذاشت:D)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

@s.1
@mohsen2019
این ضبط قدیمی ها کیفیت صدای چندانی ندارن صداشون بمه اکتیو یعنی خروجی ساب احتمالا rc داره رنگش باید مشکی باشه ساب اکتیو یعنی سابی که خودش امپ داره به برق وصل می شه پسیو باشه می شه مشابه ماله ماشین امپش داخل پخش هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر