بحث و گفتگو پیرامون کنفرانس Sony در Gamescom 2013

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
La-conferencia-de-Sony-en-la-GamesCom-2013-se-centrara%CC%81-en-el-PlayStation-4-620x400.jpg

کنفرانس ساعت 9:30 شب سه شنبه (هفته ی آینده) به وقت ما هست. Event Time Announcer - Gamescom 2013 - Sony Press Conference

چیزایی که میدونیم (نه لزوما تو خود کنفرانس):

1- رونمایی از مولتی پلیر Killzone: SF
2- حضور The Order
3- دموی جدید (Build جدیدتر) از Drive Club

حدس و گمان:

1- بخشی از کنفرانس مختص ویتا ـه.
2- تاریخ لانچ PS4
3- IP/بازی جدید سانتا مونیکا
...

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
حرکتی که داره سونی میزنه خیلی آینده نگرانه و عالیه و میخواد تنوع فوق العاده ای وارد کنسول نسل بعدش بکنه ...در ضمن بر هیچ کس پوشیده نیست که سونی از نظر انحصاری همیشه از تمام کنسولها قویتر بوده ولی فعلا میخواد میخش رو محکم کنه وقتی میاد تو سال آخر یه کنسول نسل قبل چند تا بازی شاخ انحصاری معرفی میکنه داره آینده نگری میکنه به طور غیر مستقیم داره میگه من تا آخرین لحظه از کنسولهام حمایت نرم افزاری میکنم و ولشون نمیکنم پس اگه PS4 گرفتید مثل PS3 ازش حمایت میشه.

و گرنه مطمئن باشید سونی اگه میخواست الان یه تریلر یا تیزر 30 ثانیه ای از یه بازیها AAA انحصاری که حتما در دست ساخت داره معرفی میکرد اینا همش سیاستهای سونی هست فعلا با ساپورت نسل قبل و ساپورت شدید بازیهای مستقل شروع کرده و مطمئن باشید اینها برای شروع خیلی مهمه همه مثل ما نیستند که بازیهای کپی با قیمت ارزون بتونند بگیرن ....بازیهای مستقل با قیمت کم میتونه برای شروع خیلی مهم باشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
این دیگه مشکل خود سونی هست که تازه یادش افتاده کنسولش از لحاظ بازی های Racing زیر خط فقره.
360 همین الان 5 تا Racing انحصاری داره.
اینکه شما سبک آرکید رو حساب نمیکنید،دلیل نمیشه نداشته باشه ها! 3تا موتور استورم ، 2 تا GT ، عشق من MNR و LBP K هم هستن:-"

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بد نبودکنفراس
واقعیتش اگه کنفرانس ها ماکرو مثل این وe3سونی بود ازش نا امید میشدم ولی ازسونی ناامید نمیشم چون معلومه تو بازی کم نمیذاره وجای نگرانی نیست مطمنم سونی توانحصاری از نسل قبل هم بهتر عمل میکنه
دوسداشتم ویتا100دلارارزون شه ولی50دلارم عالیه ولیgtبراش نیومد خیلی وقته میخوام ویتا بگیرم ولی gtمیخوام:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,109
من بهت پیشنهاد میدم یه لیوان آب خونک بخوری دمای بدنت بیاد پایین!:D

والا من الان با یه ظرف بزرگ پاپ کورن نشستم دارم به در و دیوار کوبیدن شماها رو میبینم و میخندم!:D

نکته اینه که بالاخره سونی بازی های استدیوهاش رو معرفی میکنه و همه میدونن همشون دارن برای PS4 بازی میسازن. همین به قول شما کنفرانس بدون AAA هم به مراتب از ماله مایکرو بهتر بوده. واقع بین باشید. شمارو با بهترین بازی تاریخ یعنی Fable Online تنها میزارم. بیشتر به در و دیوار بکوبید تا بیشتر بهتون بخندیم!:D شب بخیر!:D
:))
پس خودت اعتراف کردی سه ماهه داری به در و دیوار میکوبی:D
بالاخره؟:-/ :lol: تو که میگفتی سونی اسلحه هاش (!) رو تو E3 از قصد نشون نداد واسه الان. چی شد پس؟:-/ :D یعنی همینجوری دارم میخندم بهت، خیلی سوژه ای:D قبلا انقدر سوژه نبودی متاسفانه، ای کاش از اول این رویه ات رو در پیش میگرفتی:D
این بی بازی بودن رو با اعداد و ارقام نشون ما میدی؟:-/:d
دوست عزیز، شما واقعا یعنی هیچ اطلاعاتی نداری از این قضیه؟:-/ :D
برو ببین تو E3 مایکروسافت چند تا بازی معرفی کرد و سونی چند تا. خودت خجالت میکشی پستت رو پاک میکنی:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,575
نام
محمد
آقا چند ماه XOne رو تو تاپیک های با ربط و بی ربط ترول کردید، حالا بچه ها چند صفحه دارن ترول میکنن دیگه بی جنبه بازی در نیارید :D :D
شمارو با بهترین بازی تاریخ یعنی Fable Online تنها میزارم
والا این Fable که دو تا شماره اصلی تو این نسل داشت، یکیش متاش 89 شد، یکی هم 80. دیگه ترول کردن این یعنی همون به در و دیوار کوبیدنی که خودت گفتی :D

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
من بهت پیشنهاد میدم یه لیوان آب خونک بخوری دمای بدنت بیاد پایین!:D

والا من الان با یه ظرف بزرگ پاپ کورن نشستم دارم به در و دیوار کوبیدن شماها رو میبینم و میخندم!:D

نکته اینه که بالاخره سونی بازی های استدیوهاش رو معرفی میکنه و همه میدونن همشون دارن برای PS4 بازی میسازن. همین به قول شما کنفرانس بدون AAA هم به مراتب از ماله مایکرو بهتر بوده. واقع بین باشید. شمارو با بهترین بازی تاریخ یعنی Fable Online تنها میزارم. بیشتر به در و دیوار بکوبید تا بیشتر بهتون بخندیم!:D شب بخیر!:D
به نکته ای خیلی خوبی اشاره کردی شرمنده مث شما اینقد واقع بین نیستم
127fs698873.gif

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
آقا چند ماه XOne رو تو تاپیک های با ربط و بی ربط ترول کردید، حالا بچه ها چند صفحه دارن ترول میکنن دیگه بی جنبه بازی در نیارید :D :D

والا این Fable که دو تا شماره اصلی تو این نسل داشت، یکیش متاش 89 شد، یکی هم 80. دیگه ترول کردن این یعنی همون به در و دیوار کوبیدنی که خودت گفتی :D

میگم اونوقت ترول کردن بازی با متای 95 چی حساب میشه؟

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
وقتی خود سونی اعلام کرده 3 تا از مهم ترین استدیو هاش دارن بازی انحصاری معرفی نشده واسه PS4 میسازن دیگه با گفتن "PS4 بازی نداره" ,خودتون رو مسخره عام و خاص نکنین ....

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,217
نام
ماکان
پس خودت اعتراف کردی سه ماهه داری به در و دیوار میکوبی
:biggrin1:
بالاخره؟
:-/
:lol:
تو که میگفتی سونی اسلحه هاش (!) رو تو E3 از قصد نشون نداد
:))
یعنی همینجوری دارم میخندم بهت، خیلی سوژه ای
:biggrin1:
قبلا انقدر سوژه نبودی متاسفانه، ای کاش از اول این رویه ات رو در پیش میگرفتی

دوست عزیزم تو میتونی با گذاشتن ده ها یا حتی صدها شکلک خودت رو خالی کنی!:D اصلا هدف من شاد کردن تو هست!:D بخند عزیزم، شب پره رازه!:D

واقع بین باشید! مایکرو باز گند زد و سونی بهتر بود. حالا تا صبح زور بزنید و به در و دیوار بکوبید. اصلا قش کنید. سکته کنید. چیزی عوض میشه؟ نمیشه!:D

پ.ن: از بس وضعتون خرابه دارید گیر میدید چرا سونی بازی هاش رو نشون نداد!:D خوب نشون میداد که الان داشتید خون گریه میکردید!:D در ضمن ما خودمون پذیرفتیم در مقابل کنسول 600% و 40 برابر و 5 میلیون ترانزیستور حرفی برای گفتن نداریم!:D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,757
نام
علی
همه چی عالی بود!
تا حالا دو تا بازی از عناوینی که انحصاری ایکس باکس بودن خارج شدن چند روز پیش below و امروز ماینکرفت :d
خودمون گیمز کام رو بزرگ کردیم ولی ته دلم می دونستم بازی شاخی رو نمایی نمیشه هر چند که چند تا از بازی های معرفی شده واقعا عالی بودن!
من از همه چیز راضی هستم و عناوین رو که بررسی میکنم در کل با بازی های بهتری نسبت به عناوین ایکس وان رو برو تر هستیم در پلی 4 و باید منتظر آینده و بازی های شاخ تر باشیم!
سونی غول انحصاری هست و شک نکنید هیچ وقت تو زمینه ی انحصاری کم نمیاره!
ضمنا فراموش نکنید بخشی از سرمایه های سونی صرف حمایت ازپلی 3 شده..جی تی 6 و بیوند و رچت و کلنک و باران و...ساخته نمی شدن الان این استودیوها بازی های پلی 4 رو رو کرده بودن ولی از اونورتمام هم و غم مایکرو شده فقط وان و حمایتش از 360 در برابر حمایت سونی از پلی 4 هیچه!
ویتا هم کم کم داره جون می گیره!
دیگه از یه مراسم چی میخواستید؟؟ در کنار حمایت از ویتا و پلی 3 و معرفی این همه بازی و اعلام کاهش قیمت ویتا و طمان عرضه ی کنسول و.....!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر