بحث و گفتگو پیرامون کنفرانس Sony در Gamescom 2013

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
La-conferencia-de-Sony-en-la-GamesCom-2013-se-centrara%CC%81-en-el-PlayStation-4-620x400.jpg

کنفرانس ساعت 9:30 شب سه شنبه (هفته ی آینده) به وقت ما هست. Event Time Announcer - Gamescom 2013 - Sony Press Conference

چیزایی که میدونیم (نه لزوما تو خود کنفرانس):

1- رونمایی از مولتی پلیر Killzone: SF
2- حضور The Order
3- دموی جدید (Build جدیدتر) از Drive Club

حدس و گمان:

1- بخشی از کنفرانس مختص ویتا ـه.
2- تاریخ لانچ PS4
3- IP/بازی جدید سانتا مونیکا
...

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خوب بود.مهم ینه که خود ps فن ها راضی باشن که هستن.
کاش ما هم مثل ps فن ها کم توقع بودیم:d
یه کوجولو دیگه سونی انحصاری بده بیرون ، از لحاظ تعداد مساوی میشیم.چمیدونم ...یه لیتل بیگ پلنگی ... یه یاکوزایی . . .یه چیزی.هر چی...مهم نیست.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
طرف یه نسله بازی انحصاری بالاتر از 87 ندیده حق بدین رفتارش اینجوری باشه

بازی جدید ND و SM رفت برای E3 2014 , حالا بیا صبر کن :|

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
یعنی کلا واسه خودت سوژه ای هستی:D از E3 تا حالا، بی بازی بودن سونی رو با این دلیل توجیه میکردی که که همون قضیه دسته دوم و آنلاین بودن کافیه، سونی بازیهاش رو نگه داشته واسه گیمزکام، حالا هم که ضایع شدی باز یه سوژه دیگه میدی دست ملت:D

باو نکن این کارا رو با خودت:D
این بی بازی بودن رو با اعداد و ارقام نشون ما میدی؟:-/:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,329
نام
امیر حسین
انتظار یه AAA داشتم! که هیچی... :|
Murasaki Baby عالیه!!! ویتا از این بازی ها بیشتر میخواد!!! بازی هایی که مخصوص ویتا باشن!!! حالا اگر سونی فهمید :-" سالی 2تا از این بازی های "فقط با ویتا تجربه" کنید میده بیرون! :d جای کیلزون و اینا،از این بازی ها باید بیشتر بسازه! به امید پاتاپون در TGS! :-"
بین بازی های PS4 هم Shadow of the Beast :bighug: امیدوارم بازی خوبی در بیاد! :d
اون بازی چینیه که معلوم نشد چیه! آهنگش خوب بود،تا دیدم داره چیز میز تایپ میکنه ناامید شدم:| (انتظار یه چیز زمان قدیمی تر داشتم :d ) نمایشش هم که اصلا معلوم نشد چیه،کلا بی خیالش!
بازی اسپانیاییه هم = Journey + Ico + the Witness :d

با یکی از دوستان هم که در حال چت بودیم، تا گفتن AC III برای پلاس،گفتم " اِ یادم رفت بازی های یوبی رو! پس گیم پلی AC IV و W_D کو؟؟؟ " که دوستم گفت E3 نیست که!
2 ثانیه بعدش گیم پلی جفتشون اومد=)) با اینکه این 2تا بازی رو خیلی دوست دارم،ولی خیلی دارن پررو میشن دیگه :| هر کنفرانس حضور دارن :| جای این میومدن Knack نشون میدادن حداقل:((

Infamous : SS هم ریل سواری داره پس!!! :bighug:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
يه چيز كه خيلي مشخصه و هر آدم عاقلي قبول ميكنه اينه كه اكثر استوديو هاي 1st party سوني در گير عناوين اين نسل بودن و هنوز وقت نكردن تمركزشونو بذارن روي نسل بعد
سوني داره ps3 رو ساپورت ميكنه مثه مايكرو نيست كه كلا 360 رو ول كرده

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
طبق کدوم امار x1 بیشتر از ps4 انحصاری داره ؟ این موهومات نسل قبل اثر منفی و بر عکس گذاشته گویا ! ps4 در e3 بی بازی بود الانم بی بازیه ؟ :d لول !

ash|bh|ash

کاربر سایت
Aug 20, 2013
58
شما هنو بن نشدی ؟؟ =))

با زیر 18 سال بحثی ندارم :d سنت قانونی شد بعدا بیا

موندم شما سنت بالاس که مدیرا از رو رفتن دیگه بنت نمیکنن 100 یوزرته ها؟؟؟ کی اومده ها ؟؟؟؟؟؟

تکرار می کنم: با زیر 18 سال بحثی ندارم
yahoo_4.gif
سنت قانونی شد بعدا بیا

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,325
نام
ماکان
یعنی کلا واسه خودت سوژه ای هستی:D از E3 تا حالا، بی بازی بودن سونی رو با این دلیل توجیه میکردی که که همون قضیه دسته دوم و آنلاین بودن کافیه، سونی بازیهاش رو نگه داشته واسه گیمزکام، حالا هم که ضایع شدی باز یه سوژه دیگه میدی دست ملت:D

باو نکن این کارا رو با خودت:D

من بهت پیشنهاد میدم یه لیوان آب خونک بخوری دمای بدنت بیاد پایین!:D

والا من الان با یه ظرف بزرگ پاپ کورن نشستم دارم به در و دیوار کوبیدن شماها رو میبینم و میخندم!:D

نکته اینه که بالاخره سونی بازی های استدیوهاش رو معرفی میکنه و همه میدونن همشون دارن برای PS4 بازی میسازن. همین به قول شما کنفرانس بدون AAA هم به مراتب از ماله مایکرو بهتر بوده. واقع بین باشید. شمارو با بهترین بازی تاریخ یعنی Fable Online تنها میزارم. بیشتر به در و دیوار بکوبید تا بیشتر بهتون بخندیم!:D شب بخیر!:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316
سونی بزرگترین نقطه قوت خودش تو نسل قبل هم فراموش کرده (بازی انحصاری)

نکنه انتظار داشتی 3 تا آنچارتد و 2 تا خدای جنگ و n تا انحصاری دیگه برا روز لانچ بیارن؟ یا نکنه ps3 تو این نسل خیلی لانچ انحصاری شاخی داشت؟برین بچسبین به همون 87 که اگه به انحصاری های سونی گیر بدین بد ترول میشین.سوزشون هم کاملا رو امثال شما معلومه که اثر خیلی قوی داشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر