بحث و گفتگو پیرامون کنفرانس Sony در Gamescom 2013

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
La-conferencia-de-Sony-en-la-GamesCom-2013-se-centrara%CC%81-en-el-PlayStation-4-620x400.jpg

کنفرانس ساعت 9:30 شب سه شنبه (هفته ی آینده) به وقت ما هست. Event Time Announcer - Gamescom 2013 - Sony Press Conference

چیزایی که میدونیم (نه لزوما تو خود کنفرانس):

1- رونمایی از مولتی پلیر Killzone: SF
2- حضور The Order
3- دموی جدید (Build جدیدتر) از Drive Club

حدس و گمان:

1- بخشی از کنفرانس مختص ویتا ـه.
2- تاریخ لانچ PS4
3- IP/بازی جدید سانتا مونیکا
...

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
این یوزر معتبر GAF (نصف سوپرایزهای E3 رو خودش لو داد! :d) گفته تاریخ لانچ کنسول اواخر اکتبره و کار devkitها تموم شده و نسخه ی نهاییشون آمادست و سازنده ها دیگه میتونند بازی هاشون رو گلد کنند.

این بشر اینقدر خبراش درسته و اونجا اعتبار داره , کم مونده بپرستنش

عملا این کار سونی شاهکاره بدونه خرجه یه قرون کلی بازی مولتی رو به صورت انحصاری زمانی دراورد تا زمانی که XBONE لانچ بشه:bighug:

ولی سونی اگه این کار رو بکنه به یه بازی خوف نیاز داره تا موقع لانچ XBONE عرضه شه(فکر کنم order 1886 گزینه مناسبی باشه یا شایدم uncharted ی که قراره فردا معرفی کنه:d)

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
دم سونی گرم من همش فکر میکردم که مایکرو لید استارت رو بزنه اما گویا من اشتباه میکردم
والا خود آقای رایان رئیس سونی اروپا اعلام کرده بود که در Gamescom منتظر چند تا انحصاری باشید شما دلتونو به یه دونه خوش نکنید. لول و دی و همه چی.

http://forum.bazicenter.com/thread80758/?highlight=

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یک روز و 7 ساعت دیگه ، یه سایت ایرانی میشناسم که نمایشها رو لایو استریم میکنه:D
============
اگه کال توسط خود iw پورت بشه عالیومیشه منتها اگه نایلیستیکی چیزی بکنه کلا باید بیخیال وجودش بشیم:|

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,756
نام
علی
خب هر چه نزدیکتر میشیم استرس بیشتر میشه :d
خب سونی بار ها گفته که عناوین زیادی رو نمایش خواهیم داد تو گیمز کام که البته من انتظار دارم حداقل 2-3 تاش آی پی AAA باشه که البته خودم احتمال می دم که 2 تا باشه ولی اگه 3 تا باشه که خارق العاده میشه هر چند که دو تاهم عالیه!:d
محتملترین بازی ها 2 تاست : آی پی جدید سانتا مونیکا + احتمال فراوان LBP3 :x
اما اگه گزینه سومی هم باشه آیا ناتی داگ رو استیج میاد ؟! :((
درسته ناتی بازی های اخیرش رو تو اسپایک معرفی کرده ولی امسال کمی قضیه فرق میکنه و سونی در کنار این همه بازی ها می تونه از ناتی داگی که این روز ها حسابی سر زبانهاست و بازیش همه رو شیفته ی این شرکت کرده با معرفی بازی جدیدش کولاک کنه و محرکی برا فروش بیشتر پلی 4 باشه!( امیدوارم اتفاق بیفته و چی میشه این هم یک آی پی کاملا جدید باشه)
البته استودیوهای زیادی در حال ساخت بازی برا پلی 4 هستن ولی خب قرار نیست که همه چیز در گیمز کام رو نمایی شه!
--------------------
در بخش بعد هم چند نمایش از بازی هایی که قبلا معرفی شدن داشته باشه! :
THE ORDER 1886 با یک نمایش بی نظیر بخش شوتر این کنسول رو پر بار کنه!
کیلزون یک نمایش خفن مشابه مراسم اسفند ماه که پرده از نسل بعد برداشتن! البته با سلاح M82 :d
نک رو هم که همه حتی خیلی از فن های سونی هم دست کم گرفتن )x شما مگه به مارک سرنی شک دارید ؟:bighug:
درایو کلاب و اینفموس و.....هم نمایشهای خفن خود رو رو کنن مخصوصا درایو کلاب که خیلی ها دارن به گرافش ایراد می گیرن در حالی که شک ندارم در نسخه ی نهایی کولاک میکنه!
-------------
THE LAST GUARDIAN هم می تونه در آخر نمایشی داشته باشه و به عنوان آخرین انحصاری بزرگ پلی 3 تاریخ بخوره :-s
چه چیز بهتر از این که از نسخه ی پلی4 جی تی 6 هم پرده برداری بشه :x
در کنار این ها از سورپرایز های دیگه هم میشه امیدوار بود که خبر هایی گفته شه مخصوصا از PS EYE وقابلیتهای اون در ترکیب با دوال شوک 4!!
در کل سونی می تونه این اختلافی رو که با رقیب خودش ایجاد کرده رو با یک نمایش نفس گیر دیگه بیش از پیش کنه و ما رو هم سر حال بیاره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر