بحث و گفتگو در مورد سریه Geforce 8

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
زشت بودنش که زشته ولی من فکر میکنم بعدا درست بشه;)

نه این خبر کاملا صحت داره و عکس ها هم واقعی هست

بهزاد میشه لینک منبع بدی؟
البته قسمت اول حرفت رو قبول دارم در مورد عکس شک دارم!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
باشه
39.gif
(اگه برات فیلم فرستادم:cheesygri )
فقط میگم مطمئن باشین محصول نهایی قیافش این طوری نیست!

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام...

فقط یک مطلبی بگم

مطالبی که در ارتباط با Geforce 8800 در این تاپیک تا کنون خوندم از منابع معتبر گرفته نشده ...

مثلا در مشخصات نوشته شده کارت Geforce 8800 دارای حدود 700 میلیون ترانزیستور هست :eek:

بنظر من این حرف بیشتر شبیه یک شوخی میمونه...غیر از اینکه Nvidia از یک تکنولوژی بسیار فوق العاده در تراشه های جدیدش استفاده کرده باشه و یا اینکه اندازه ی die GPU را به میزان قابل توجهی بزرگتر کرده باشه ...

و یا این یکی :cheesygri

Unified Shader Architecture

حالا باز خوبه که خود Nvidia رسما گفته که در سری G80 از معماری Unified Shader Architecture استفاده نخواهد کرد

از همین یکی دو مورد براحتی میشه به نادرست بودن این مشخصات پی برد ...

در مورد اون عکس ها هم هیچ دلیل و مدرکی وجود نداره که بشه گفت کارت Geforce 8800 هست ...

در پایان هم بگم Nvidia هیچ جزییاتی از سری G80 ارائه نکرده و مطالب و عکس هایی که در این تاپیک گذاشته شده متاسفانه نادرست هستند... ;)

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
مطالبی که در ارتباط با Geforce 8800 در این تاپیک تا کنون خوندم از منابع معتبر گرفته نشده ...
سلام
شاید مشخصات و یا اطلاعات جزیی که داده شده اشتباه باشه
ولی من منظورم تولید این کارت و همین طور عکسی که داده شده رو تایید کردم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام
شاید مشخصات و یا اطلاعات جزیی که داده شده اشتباه باشه
ولی من منظورم تولید این کارت و همین طور عکسی که داده شده رو تایید کردم
:)
باز که گفتی عکسش درسته:cheesygri
عمرا این عکس درست باشه:)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
باز که گفتی عکسش درسته:cheesygri
عمرا این عکس درست باشه:)
اوه......
تو هم متخصص گیر دادن به منی ها!!!!
آقا ما منبع رو بهزاد ضیایی در نظر می گیریم.....اون اول این خبر رو داد:D

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اوه......
تو هم متخصص گیر دادن به منی ها!!!!
آقا ما منبع رو بهزاد ضیایی در نظر می گیریم.....اون اول این خبر رو داد:D
:cheesygri
کجا این خبر رو داد؟
من که ندیدم در ضمن خودت برو سرچ کن هنوز عکسی به طور رسمی توسط انودیا منتشر نشده!
اصلا بی خیال
به ما چه:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام.
من یه سری سرچ کردم این عکس ها رو پیدا کردم:cheesygri
شبیه عکس صفحه اوله:blushing: ولی بازم رسمی نیست(شایدم باشه!!):)

346716geforce8800-power.jpg

389013geforce8800-back.jpg

46823geforce8800-ports.jpg

فرزاد بشمار ببین 700 ملیون ترانزیستور داره:cheesygri

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
آقا ما منبع رو بهزاد ضیایی در نظر می گیریم.....اون اول این خبر رو داد

این عکس ها اولین بار توسط یک وب سایت آسیایی منتشر شد ...

اما وقتی در عکس ها بر روی کارت هیچ اسمی ، نشانی ، مشخصاتی درج نشده چطوری میشه فهمید که واقعا Geforce 8800 هست... از کجا معلوم این یک کارت دو هسته ای Geforce 7900 نباشه...

از طرفی این عکس ها در هیچ سایت خبری معتبری انعکاس داده نشده و صحتش به تایید نرسیده ...

برای همینه که میگم هیچ دلیل و مدرکی وجود نداره ...:cool:

شما به سادگی با جستجوی نام Geforce 8800 در گوگل به این عکس ها میرسید...اما مساله اینه که گوگل همیشه شما را به یک منبع و یا عکس معتبر راهنمایی نمیکنه ...

یک بار دیگه میگم در حال حاضر هیچ عکس معتبر و تایید شده ای از Geforce 8800 وجود نداره ...

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
یادمه یه زمانی (اون دور دورا !) یه کارت آورکلاک شده داشتم که بعد از چند روزی که ازش استفاده کردم تمام بردش شد مثل زغال !!!
حالا من فکر میکنم این همون کارته هستش !!!

هر چرندیاتی که این سایت ها میدن تحویلتون باور نکنین اگه واقا همچین چیزی بود پس چرا من هر چی میگردم یک منبع خارجی پیدا نمیکنم ؟؟؟

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
سلام...

فقط یک مطلبی بگم

مثلا در مشخصات نوشته شده کارت Geforce 8800 دارای حدود 700 میلیون ترانزیستور هست :eek:

بنظر من این حرف بیشتر شبیه یک شوخی میمونه...غیر از اینکه Nvidia از یک تکنولوژی بسیار فوق العاده در تراشه های جدیدش استفاده کرده باشه و یا اینکه اندازه ی die GPU را به میزان قابل توجهی بزرگتر کرده باشه ...

و یا این یکی :cheesygri

Unified Shader Architecture

حالا باز خوبه که خود Nvidia رسما گفته که در سری G80 از معماری Unified Shader Architecture استفاده نخواهد کرد

از همین یکی دو مورد براحتی میشه به نادرست بودن این مشخصات پی برد ...

در مورد اون عکس ها هم هیچ دلیل و مدرکی وجود نداره که بشه گفت کارت Geforce 8800 هست ...

در پایان هم بگم Nvidia هیچ جزییاتی از سری G80 ارائه نکرده و مطالب و عکس هایی که در این تاپیک گذاشته شده متاسفانه نادرست هستند... ;)
خب اگه شما اطلاعاتي از منابع معتبر داره بزار اينا حال چه FAKE باشه چه نباشه تو سايتها ريخته:-"

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
هر چرندیاتی که این سایت ها میدن تحویلتون باور نکنین اگه واقا همچین چیزی بود پس چرا من هر چی میگردم یک منبع خارجی پیدا نمیکنم ؟؟؟

http://www.xbitlabs.com/web/display/20060919075610.html
البته نمیدونم اون چیزی که میخوای هست یا نه!

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
فرزاد جان راست میگن مگه میشه 700 میلیون ترانزیستور اونم با تکنولوژی 80 نانو اگر هم باشه از دوهسته استفاده میکنه که هر کدوم 350 میلیون ترانزیستور دارن. بعد این جریان واتاژش هم خیلی جالبه بعضی سایت های غیر رسمی میگن تو فول لود 250 وات!!!!!.... 1900xtx با او همه حرارت و توان 140 -130 وات مصرفشه. خدا بخیر کنه اگه راست باشه(که بعید میدونم) یه پاور اکسترنال 1000w هم باید به لیست خرید اضافه کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر