Nintendo بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Switch

switch_logo.png

سلام

دنبال یه تاپیک میگشتم که داخلش در مورد چنتا بازی حرف بزنم و از اونجایی که واسه بازی های سوییچ تاپیک زده نمیشه و یا اگه زده بشه یکی دو صفحه جلو نمیره گفتم این تاپیک رو بزنم که مرجعی باشه واسه تبادل نظر :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
خب بالاخره زلدا با پایان یافتنش اجازه داد که بتونم برگردم سراغ بازیهایی که داشتم میرفتم:D
برگشتم برای ادامه متروید پرایم ریمستر.... در کل که خیلی خوبه ولی متاسفانه های یه سری از BSها ی دوران خودش رو به همراه داره که دیگه در این دوره زمونه تو کت آدم نمیره:D مثل بک ترکینگ وحشتناک بازی ! به عنوان مثال رفتی یه منطقه جدید کلی هم چرخیدی یه آپگرید جدید هم گرفتی بعد دو قدم جلوتر یه مانع روبروت ظاهر میشه که دیگه نمیتونی پیش بری. بعد بازی بهت میگه خب برگرد تا دسته به منطقه شروع بازی یه کوفتی از اونجا بردار و بعد دوباره برگرد تا اینجا! بدون هیچ شورت کاتی.... یعنی منو پاره کرد این بک ترکینگ :D خیلی عجیبه که این مشکل در شماره ها ی قبلی این سری مثل سوپرمتروید وجود نداشتش. شایدم داشته ولی حرکت در اینوایرمنت های 3 بعدی سخت تر و خسته کننده تر از فضای دو بعدی باشه برای همین اون موقع به چشم نمیومد.
همچنین نبود چک پوینت هم واقعا حس میشه، این مسئله بطور کامل در متروید درد! حل شدش و اینجا هم میشد فیکسش کنن ولی گشاد بازی درآوردن.
حالا جدای این موارد مشخصا از نظر ویژوالی خیلی زحمت کشیدن براش و واقعا به عنوان یه گیم سوییچ خوب از آب در اومده.

پ.ن: چه عجیب که این بازی تاپیکی نداره

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
باورم نمیشه ولی متاسفانه باید بگم که متروید پرایم رو دراپ کردم:D اونم درست در بخش پایانیش. بک ترکینگ بازی وحشتناک آزاردهنس و این مسئله در انتهای بازی که باید یه سری آرتیفکت جمع بکنید خانمان سوز میشه، چون اگه چیزی جا انداخته باشید برای پیدا کردنش بیچاره اید! خلاصه که فاک ایت میرم یوتوب خورش میکنم، واقعا در این سن و سال سخته یه سری کارها رو انجام دادن:D
میفرمایند که پرایم 1 بهترین نسخه پرایم بوده تازه، پس وای به حال بقیش:D البته مثکه شماره های بعدی و بخصوص قسمت سوم خیلی خطی تره که فکر کنم برای این سری نکته مثبت محسوب بشه با توجه به این تجربه ای که داشتم.
در کل از نظر من متروید برای فضای سه بعدی مناسب نیست و در 2 بعدی خیییلی جواب تره، مگه اینکه پرایم 4 بیاد و معادله رو بهم بزنه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
باورم نمیشه ولی متاسفانه باید بگم که متروید پرایم رو دراپ کردم:D اونم درست در بخش پایانیش. بک ترکینگ بازی وحشتناک آزاردهنس و این مسئله در انتهای بازی که باید یه سری آرتیفکت جمع بکنید خانمان سوز میشه، چون اگه چیزی جا انداخته باشید برای پیدا کردنش بیچاره اید! خلاصه که فاک ایت میرم یوتوب خورش میکنم، واقعا در این سن و سال سخته یه سری کارها رو انجام دادن:D
میفرمایند که پرایم 1 بهترین نسخه پرایم بوده تازه، پس وای به حال بقیش:D البته مثکه شماره های بعدی و بخصوص قسمت سوم خیلی خطی تره که فکر کنم برای این سری نکته مثبت محسوب بشه با توجه به این تجربه ای که داشتم.
در کل از نظر من متروید برای فضای سه بعدی مناسب نیست و در 2 بعدی خیییلی جواب تره، مگه اینکه پرایم 4 بیاد و معادله رو بهم بزنه.

You didn't beat Metroidvania
Metroidvania did beat you :D

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
منم با بازی راستیاتش حال نکردم و اصطلاحا دراپش کردم البته خیلی زودتر از شما همون محیط سفینه اولشو که رد میکنی وارد محیط اول بازی میشی دیدم نه بازی من نیست و خیلی از مکانیزماش از رده خارجن .
نمیدونم چرا بازی انقدر متای بالایی داره نمیخوام علیه اش جبهه بگیرم ولی اصلا در حد و اندازه های این متا عجیب غریب نیست
یه نکته بگم که عاشق متروید درد هستم

• Like
Reactions: Sepi_60 and Parsa13

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
حال نداشتم تاپیک زینوبلید ۱ رو پیدا کنم پس همینجا میگم. متاسفانه اینم بعد از نزدیک ۳۰ ساعت مجبور شدم دراپ کنم:D I'm too old for this sh!t:D
متوجه هستم که بازی ریمستر یه عنوان نسبتا قدیمی برای wii هستش ولی منم در این دوره از زندگیم فقط یه حجم معینی از کرینج رو میتونم تحمل کنم.... و زینوبلید سرشار از کرینج و صداپیشگی بد و دیالوگهای رو اعصابه:D شخصیت ها همه مقوان و از تیپ فراتر نمیرن
گیم پلی بازی به طور خلاصه یه mmo هستش که سینگل پلیر شده، برای همین تا خرتناق پر از فچ کوئست های بی سر و ته شده که هیچکدوم ارزش پیگیری نداره. محیط ها واقعا بزرگن و اوپن زون محسوب میشن ولی بدلیل همین ساختار کوئستیی که بازی داره، اونقدری ارزش گشت و گذار در محیط نیست. زهرمار ترین بخش گیم پلی هم کامبت بازی هستش. بشدت سفت و شلوغ پلوغ و غیرجذاب، همچنان بننظرم ffxii در این مدل کامبت ها شبه ریل تایم سیستم بهتری ارائه داده. اینکه تقریبا کنترلی روی بقیه پارتی هم نداری کامبت رو بدتر کرده چون میزان هوش هم تیمیات تقریبا با جلبک برابری میکنه!
موسیقی هم با اینکه خیلی تعریف از این سری شنیده بودم ولی حداقل شناره اول هیچ چیز دندون گیری نداشت....
در کل بازی خیلی زود برام خسته کننده شده و دکمه خداحافظیش رو مجبور شدم بزنم. در قدم بعدی احتمالا برم سراغ X که فقط برای wiiU بوده و شدیدا آندرریتده. طبق چیزایی که ازش دیدم و شنیدم در بیشتر بخش هایی که از شماره اول ایراد گرفتم بسیار بسیار بهتر عمل کرده بخصوص در زمینه گیم پلی. کلا خیلیا هستن که میگن X بهترین شمارست، امیدوارم که ناامید نکنه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
حال نداشتم تاپیک زینوبلید ۱ رو پیدا کنم پس همینجا میگم. متاسفانه اینم بعد از نزدیک ۳۰ ساعت مجبور شدم دراپ کنم:D I'm too old for this sh!t:D
متوجه هستم که بازی ریمستر یه عنوان نسبتا قدیمی برای wii هستش ولی منم در این دوره از زندگیم فقط یه حجم معینی از کرینج رو میتونم تحمل کنم.... و زینوبلید سرشار از کرینج و صداپیشگی بد و دیالوگهای رو اعصابه:D شخصیت ها همه مقوان و از تیپ فراتر نمیرن
گیم پلی بازی به طور خلاصه یه mmo هستش که سینگل پلیر شده، برای همین تا خرتناق پر از فچ کوئست های بی سر و ته شده که هیچکدوم ارزش پیگیری نداره. محیط ها واقعا بزرگن و اوپن زون محسوب میشن ولی بدلیل همین ساختار کوئستیی که بازی داره، اونقدری ارزش گشت و گذار در محیط نیست. زهرمار ترین بخش گیم پلی هم کامبت بازی هستش. بشدت سفت و شلوغ پلوغ و غیرجذاب، همچنان بننظرم ffxii در این مدل کامبت ها شبه ریل تایم سیستم بهتری ارائه داده. اینکه تقریبا کنترلی روی بقیه پارتی هم نداری کامبت رو بدتر کرده چون میزان هوش هم تیمیات تقریبا با جلبک برابری میکنه!
موسیقی هم با اینکه خیلی تعریف از این سری شنیده بودم ولی حداقل شناره اول هیچ چیز دندون گیری نداشت....
در کل بازی خیلی زود برام خسته کننده شده و دکمه خداحافظیش رو مجبور شدم بزنم. در قدم بعدی احتمالا برم سراغ X که فقط برای wiiU بوده و شدیدا آندرریتده. طبق چیزایی که ازش دیدم و شنیدم در بیشتر بخش هایی که از شماره اول ایراد گرفتم بسیار بسیار بهتر عمل کرده بخصوص در زمینه گیم پلی. کلا خیلیا هستن که میگن X بهترین شمارست، امیدوارم که ناامید نکنه:D

من برای این بازی تاپیک به اون خوشگلی زدم
میومدی اون جا نظرات تو می گفتی که پاره ات کنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر