Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اگه اون ۲۷۰ مگ رو دانلود کردی باید حذفش کنی، فکر کنم pre-download با حجم ۹۷ گیگ از فردا در دسترس قرار بگیره، الان فقط حجم بازی داره نشون میده.

حدف هم نکنی در قالب آپدیت اجازه میده ۹۷ گیگ دانلود کنی

کلا هدف از اون ۲۷۰ مگ که دانلود میکنی اینه که وقتی برای دانلود قرار گرفت به شما پیغام آپدیت بده و بزنی دانلود بشه:bash:

• Like
Reactions: AmirPh78

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
حدف هم نکنی در قالب آپدیت اجازه میده ۹۷ گیگ دانلود کنی

کلا هدف از اون ۲۷۰ مگ که دانلود میکنی اینه که وقتی برای دانلود قرار گرفت به شما پیغام آپدیت بده و بزنی دانلود بشه:bash:
نمیدونم واسه The Ascent تا حذف کردم دوباره دانلود کردم اجازه داده ۱۷ گیگ حجم واقعیش دانلود کنم. شاید باگ بوده.

• Like
Reactions: spartanX and ravi

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
نمیدونم واسه The Ascent تا حذف کردم دوباره دانلود کردم اجازه داده ۱۷ گیگ حجم واقعیش دانلود کنم. شاید باگ بوده.

اگه حذف نکنی که اجازه دانلود مجدد نمیده کلا

اون حجم ۱۷ گیگ در غالب آپدیت میاد و باید آپدیت هارو چک کنی

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
اگه اون ۲۷۰ مگ رو دانلود کردی باید حذفش کنی، فکر کنم pre-download با حجم ۹۷ گیگ از فردا در دسترس قرار بگیره، الان فقط حجم بازی داره نشون میده.
بدبختی همونم پیدا نمیکنم..توی استور که فقط ورژن پولی برای خرید گذاشته شده و قسمتی برای دانلود پیدا نمیکنم

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
بدبختی همونم پیدا نمیکنم..توی استور که فقط ورژن پولی برای خرید گذاشته شده و قسمتی برای دانلود پیدا نمیکنم
برو توی My games & apps
Full libary
xbox game pass
بعد هم سرچش کن

اگه هم سرچش کار نکرد، اینجاس:
B3E6B967-CA24-486C-A8C9-3923CDE768BF.jpeg

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
فردا بازی CrisTales ریلیز میشه و به صورت دی وان بر روی گیم‌پس قابل بازی هست.

یک بازی JRPGs که سازنده‌اش اون رو یک نامه عاشقانه به عناوین کلاسیک JRPGs معرفی و به وضوح اعلام کرده که از عناوین کلاسیک Final Fantasy VI ، Chrono Trigger ، Valkyire Profilesو JRPGs مدرنی مثل پرسونا 5 الهام گرفته.

تریلر های و عکس هایی که از بازی منتشر شده به شدت جذاب هستند و باید دید آیا این بازی میتونه نظر منتقدین رو هم جلب کنه یا نه.

بازی برای سایر پلتفرما هم منتشر میشه و قیمت 40 دلاری داره ولی اعضای گیم پس میتونن اون رو همین الان دانلود و فردا بازی کنن.

CT-ss-02.jpg CT-ss-01.jpg CT-ss-03.jpg CT-ss-04.jpg CT-ss-05.jpg CT-ss-06.jpg

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,198
نام
هادی
دوستان بازی Remnant: From the Ashes رو حتما قبل از این که از لیست حذف بشه حتما بازی کنید، تقریبا 3 هفتس پشت سر هم دارم بازیش میکنم خدایی کلی بازی دانلود کردم ، ولی این بازی لعنتی نمیزاره دست به بقیه بزارم...
بنظرم بعد از سولز بورن بهترین این سبک هستش، از بعضی جهات گیم پلی و غیره بنظرم از سری دارک سولز هم بهتره، یک سیستم اسکیل تری فوق العاده بزرگ داره ، نزدیک 30 تا اسکیل پوینت و هر کدوم تا 20 بار اپگرید میشن و با هر اپگرید شدن یک در صد اون قسمت قوی میشه، الان من از 30 تا بعد از 30 ساعت بازی بزور تونستم 5 تاشون رو تا اخر اپگرید کنم، تک تک باس فایت ها، واقعا بشدت چالشی و سخت هستن تنهایی، حتی مینی باس های بازی هم فوق العادن، بازی به نظرم یکی از سخت ترین و با کیفیت ترین عنواین نقش افرینی انلاینه، بازی رو درجه سختی نایتمر بعضی باس ها رو نزدیک 40 بار سه نفری مردیم، من اول خیال میکردم کسی بهم جوین نمیشه، حتما سرور ها خالی و غیره هست، در حالی برای این که بقیه گیمر ها بهتون جوین بشن باید گیر اسکور رو بالا ببرید و سلاح های قوی به دست بیارید و لول اپشون کنید و ماد روشون نصب کنید، الان من به گیر اسکور اخر یعنی 20 رسیدم هر چند دقیقه 2/3 نفر بهم جوین میشه، بازی هم از هیچ لحاظی، چه لول کاکرتر چه لباس ها و ایتم ها و سلاح ها خسیس نیست، تو همین 30 ساعت 95 درصد سلاح ها رو مکس لول کردم، بازی رو وقتی COOP برید ، وقتی دو نفر بشید بازی سخت تر میشه، وقتی 3 نفری برید بیشتر سخت میشه، این طوری تا چالش بازی حفظ بشه که شخصا هم خیلی باهاش موافقم ، من یادم سر یکی از باس ها رو درجه سختی نایتمر نزدیک 100 نفر بهم جوین میشدن و لیو میدادن تا اخرش با هزار بدبختی ردش کردیم، بازی در واقعه 2 گیم هست، یعنی دور اول بازی میکنید، یک سری باس اصلی + مینی باس و ایتم مخصوص دور اول + دانجن های خیلی بزرگ میبیند، و دور دوم تو همون محیط دانجن های جدید و باس های جدید و اسکیل ها جدید میبینید!
ممنون از معرفی بازی
فقط یه سوال این بازی حتما باید آنلاین باشی؟یا آفلاین هم میشه بازی کرد؟

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
ممنون از معرفی بازی
فقط یه سوال این بازی حتما باید آنلاین باشی؟یا آفلاین هم میشه بازی کرد؟
والله چک نکردم این مورد رو ، چون گیم پس من شیر هست ، همیشه باید انلاین باشم برای بازی کردن، برای همین اصلا نمیدونم بشه افلاین بازیش کرد یا نه... بعدشم افلاین بازی کردن همون مینی باس اول هم رو نمیشه کشت، سر هر باس 100/150 تا دشمن میریزه سرت، دو نفره هم خیلی سخته، حتما باید COOP بازی کرد تا بشه لذت واقعیش رو چشید.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,198
نام
هادی
والله چک نکردم این مورد رو ، چون گیم پس من شیر هست ، همیشه باید انلاین باشم برای بازی کردن، برای همین اصلا نمیدونم بشه افلاین بازیش کرد یا نه... بعدشم افلاین بازی کردن همون مینی باس اول هم رو نمیشه کشت، سر هر باس 100/150 تا دشمن میریزه سرت، دو نفره هم خیلی سخته، حتما باید COOP بازی کرد تا بشه لذت واقعیش رو چشید.
وی پی ان یا دی ان اس خاصی میخواد؟

• Like
Reactions: Paradise Lost

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اون 270 مگ رو داشته باشی هر موقع بازی آماده دانلود شه خودش شروع میکنه!
من که میام سر کار کنسولم رو استندبای میمونه که اگه اومذ دانلود خودش دانلود کنه:D
ascent رو هفته پیش همینطوری دانلود کردم

• Like
Reactions: Amir-Splinter

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
اون 270 مگ رو داشته باشی هر موقع بازی آماده دانلود شه خودش شروع میکنه!
من که میام سر کار کنسولم رو استندبای میمونه که اگه اومذ دانلود خودش دانلود کنه:D
ascent رو هفته پیش همینطوری دانلود کردم
آپدیت شدن بازیها برات رو اتوماتیکه؟ چون فکر کنم بازیها اتوماتیک آپدیت نشن این اتفاق نمیفته واسه ascent اتوماتیک برام دانلود نشد دستی انجام دادم.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آپدیت شدن بازیها برات رو اتوماتیکه؟ چون فکر کنم بازیها اتوماتیک آپدیت نشن این اتفاق نمیفته واسه ascent اتوماتیک برام دانلود نشد دستی انجام دادم.
برای من اتوماته! البته خیلی وقتا هم بدبختم کرده و خونه نبودم کلی حجم به باد داده:D

• Like
Reactions: Amir-Splinter

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر