بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
من تو يه قسمت كه قسمت آخر يه مرحله هست كه وروديش چند نفر رو دار زدن هستم و وقتي مي خوام وارد اونجا بشم اون داربست چوبي مي ريزه و با دكمه y وارد يه جا مي شم كه چند نفر ميان دمبالم وقتي مي كشمشون با از در و ديوار مي ريزن سرم هر چي مي كشم باز اضافه مي شند البته فكر كنم كه من نبايد اونارو بكشم انگليسي هم بلند نيستم كه ببينم تو اين مرحله بايد چه كار كنم .
راستي ماموريتش اينه find whiteknight and cal البته اون ماموريت 1 هستش من 2 تا 4 رو انجام دادم
اگه كسي اين بازي رو انجام داده منو راهنمايي كنه

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
من تو يه قسمت كه قسمت آخر يه مرحله هست كه وروديش چند نفر رو دار زدن هستم و وقتي مي خوام وارد اونجا بشم اون داربست چوبي مي ريزه و با دكمه y وارد يه جا مي شم كه چند نفر ميان دمبالم وقتي مي كشمشون با از در و ديوار مي ريزن سرم هر چي مي كشم باز اضافه مي شند البته فكر كنم كه من نبايد اونارو بكشم انگليسي هم بلند نيستم كه ببينم تو اين مرحله بايد چه كار كنم .
راستي ماموريتش اينه find whiteknight and cal البته اون ماموريت 1 هستش من 2 تا 4 رو انجام دادم
كسي هست جواب منو بده

اگه دارید روی هارد میرید بازی رو که خب سخته اونجا و باید یه چند دوری بری تا قلقش بیاد دستت . من خودم اونجا یه مقدار اذیت شدم . اما روی Level های دیگه فکر نکنم مشکل زیادی داشته باشه . به هر حال بهترین کار اینکه شما سریع بری اون Machine Gun رو که حدودا وسط همون منطقه و کنار یه جنازه قرار داره ورداری + تیر .
بعد میری سمت راستت و کنار دیوار وامیستی و منتظر میمونی تا Zombie ها بیان و یکی یکی هدشات کنی ! منظور از سمت راست همونجایی هست که کنارش اتیش روشن هست و از کنار ها هم راه نداره که کسی بیاد . بنابراین Zombie ها مجبور میشن از روبه رو بیان که خب کار خیلی راحت تر میشه .
کلا این مرحله سختی خاصی نداره فقط باید از تیرهات به بهترین نفع ممکن استفاده کنی و همچنین به موقع خشاب عوض کنی !
وقتی هم که همرو کشتی در روبه رو باز میشه و ادامه ماجرا .

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
اگه دارید روی هارد میرید بازی رو که خب سخته اونجا و باید یه چند دوری بری تا قلقش بیاد دستت . من خودم اونجا یه مقدار اذیت شدم . اما روی Level های دیگه فکر نکنم مشکل زیادی داشته باشه . به هر حال بهترین کار اینکه شما سریع بری اون Machine Gun رو که حدودا وسط همون منطقه و کنار یه جنازه قرار داره ورداری + تیر .
بعد میری سمت راستت و کنار دیوار وامیستی و منتظر میمونی تا Zombie ها بیان و یکی یکی هدشات کنی ! منظور از سمت راست همونجایی هست که کنارش اتیش روشن هست و از کنار ها هم راه نداره که کسی بیاد . بنابراین Zombie ها مجبور میشن از روبه رو بیان که خب کار خیلی راحت تر میشه .
کلا این مرحله سختی خاصی نداره فقط باید از تیرهات به بهترین نفع ممکن استفاده کنی و همچنین به موقع خشاب عوض کنی !
وقتی هم که همرو کشتی در روبه رو باز میشه و ادامه ماجرا .

دستت در نكنه مرحله رو رد كردم واقعا كه حسابي منو كلافه كرده بود ممنونم ولي چه مسخره چقدر زود بازي تمام شد:love:

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام دوستان نظرتون درباره این بازیها چیه؟؟؟
secret service
kameo
ninty nine nights
prefect dark zero
سلام
اولی رو نمی شناسم ولی سه تای آخر که لانچ تایتل 360 هستند.
از بینشون هم Perfect Dark Zero جذاب تر است.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
RAGe doom یادتون رفت بابا این حرف های چیه اینا هنوز دارن کنسول میفروشن پست که میدین روش فکر کنید یعنی چی فقط یه بازی مونده alan wake

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
سلام دوستان من سوال زیاد دارم سوالم طوری هست که کامل و به خیلی ها هم کمک میکنه پس لطف کنین کامل جواب بدین

بهترین بازی ماشین 2 نمونه

بهترین بازی بسکتبال

بهترین بازی کشتی کج

بهترین بازی تنیس

بهترین بازی فوتبال از بین وینینگ الون و پرو و فیفا

ایا بازی بیلیارد هم هست اگه هست معرفی کنین

یه بازی فوتبال امریکایی میخوام لطف کنین اسمش رو بگین بهترینش کدومه

یه بازی سامورائی عالی بازی که امپراطوری باشه جنگ بین سربازان کلا بازی چینی یا زاپنی

بعد ایا برای بازی hawx داشبورد جدید میخواد برای کسانی که نمیخوان انلاین بازی کنن مگه فرقی هم میکنه

ایا گاد فادر 2 به بازار عرضه شده ؟

وبعد در اخر من از بین این بازی ها 6 تا بازی رو میخوام بخرم طبق اولویت کدومهارو بخرم بعد که تمومشون کردم بقیه رو میخرم
dead space - residentevil5 - 2gearsofwar - 2ninga gaiden - wheelman -

splintel cell - kean lynch - stranghold - tenchu z - wanted - alone hn the dark -

از بین اینها 6 تا بازی ورباتیم میخوام بخرم از بین 11 تا 6 تا رو کدومارو انتخاب کنم با تشکر

و در سوال اخر شرمنده که اینجا جاش نیست ولی دمتون گرم راهنمایی کنین من یه دستگه جاسپر ارکید دارم در طول رو چقدر میتونم باهاش بازی کنم چقدر بهش استراحت بدم من کلا 3 ساعت در روز بازی میکنم ابا احتیاج هست فن براش بگیرم چون نمیخوام دستگاه 3 چراغ بشه ود در شب هم روش یه چیزس میزارم که خاک نگیره با تشکر امیدوارم سوالمو جواب بدین چون به خیلیهای دیگه هم کمک کردین مرسی ممنون به به

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام دوستان
من بازی oblivion رو خریدم و یه دیسک که شامل پچ های night of nine و shevering اگه درست نوشته باشم بود اما متاسفانه تو ریختن پچ مشکل دارم چون نمیدونستم پرسیدم
هرکی میدونه جواب بده مرسی

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان اهل فن....
یه سوالی داشتم از حضورتون....
.
کسی این بازی رو آمارش و نداره که کجا میشه گیرش اورد و یا دوتسان نگرفتن هنوز؟بازیش و؟
Leisure Suit Larry: Box Office Bust
ته بازیه بابا چه گیری کردیم تا پیداش کنیم حالا این و پیر شدیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر