بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
سلام
دوستان عزیز یه سوال
چند تا بازی هست که به صورت 2 نفره اجرا بشه و بشه بازی کرد ؟( بجز بازیهای ورزشی - مبارزهای - ریسینگ ) اگه چیزی میشناسید ممنون میشم معرفی کنید
Call of Duty:World at War
Left4Dead
Viva Pinata:animal party
Guitar Hero 3
Gears of War 1&2
Smackdown vs Raw Series
Army of Two
Brothers in Arms

marcus_finiux

کاربر سایت
Dec 22, 2008
16
نام
فرهاد
دوست عزیز نوشتن مطالب از روزنامه ها و مجلات ایرانی در این سایت مجاز نیست و این دقیقا لیست دنیای بازی است.

مهم رسوندن پیام و اطلاعات به خواننده های عزیزمون همه ما می دونیم که این لیست مجله دنیای بازی است.

بعدش خود مجله دنیای بازی این اطلاعات رو از سایت های دیگه گرفته ولی کسی صداش در نیومد که چرا این کارو کرده.

اگه هر کس اطلاعات خودش رو برای خودش نگه داره و به کسی نده که دنیا پیشرفت نمی کنه.

دادن اطلاعات یک فرد به دیگران زکات اون اطلاعات حساب می شه.

تازه تو قوانین سایت نوشته شده "دیگر سایت ها " ولی من از روی مجله نوشتم که سایتش هنوز راه نیفتاده.

آخرین ویرایش:

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
سلام دوستان
میشه یکی از دوستان راجب بازی banjo kazooie: nuts & bolts یه کم توضیح بده.
من این بازی رو گرفتم ولی اصلا نمیدونم چی کار باید بکنم.:-"
من تلوزیونم از این قدیمیاس حتی نمیتونم حدس بزنم که زیر نویسهای بازی چی نوشته:biggrin1:.

sargardoon99

کاربر سایت
Nov 18, 2007
174
دوستان جایی رو پیدا نکردم برا همین سوالمو اینجا مطرح میکنم
میخواستم بدونم کسی هست در مورد ژانر بازی ها توضیحی بده
مثلا XBLAیعنی چی؟ به چه ژانری میگن .....

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
سلام دوستان , جايي پيدا نكردم و اينجا زدم . ببخشيد اگه جاش مناسب نيست . من چند روز بيشتر به باز شدن دانشگام نمونده . يه بازي بهم معرفي كنين كه تو اين چند روز به اندازه ي 10 سال حال كنم . اين گيم ها رو هم دارم .
dead space - prince - gears - bourn ouut paradie - bourne - ninja gaiden 2 - fifa - mirrors edge

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
کسی بازیه Beowulf رو بازی کرده
سبکش چجوریه همینطورم گرافیکش
بدک نیست برای سرگرمی خوبه!:biggrin1:
مثلا XBLAیعنی چی؟ به چه ژانری میگن .....
بازیهای کوچکی که روی xbox live برای دانلود گذاشته می شوند.

CR

کاربر سایت
Jan 6, 2008
113
سلام دوستان , جايي پيدا نكردم و اينجا زدم . ببخشيد اگه جاش مناسب نيست . من چند روز بيشتر به باز شدن دانشگام نمونده . يه بازي بهم معرفي كنين كه تو اين چند روز به اندازه ي 10 سال حال كنم . اين گيم ها رو هم دارم .
dead space - prince - gears - bourn ouut paradie - bourne - ninja gaiden 2 - fifa - mirrors edge

assissins اگه بازی نکردیش پیشنهاد میشه

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
نکنه میخوای بگی call of duty wow رو بازی نکردی؟ پس بورو بازیش کن تا اندازه 20 سال کنی:d

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
جای سوال نداره بازی برتر این نسل GTA IV بهترین بازی که بعد از farenhite بازی کردم دیگه این کلمه را 100 بار گفتم همه سایت میدونن

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
assassin رو رو پلي 3 بازي كردم. call of 5 رو هم رم پي سي . يه بازي بگين كه خفن تر از اين حرفا باشه . ممنون.
bad company هم باحاله من که خیلی باحاش حال میکنم مخصوصا multy playeresh .
اینا هم هستن:
vegas 2 . army of two. dark sector.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر