بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام بچه ها ، خوبين؟
خيلی وقته دنبال يکبازی عالی رو 360 که جای Tekken پلی 1 رو بگيره ميگردم ، تازه عکس های بازی های Soulcalibur lVو Mortal Kombat ( نسخه جديد ) رو ديدم . دراستش اولی بيشتر به دلم نشسته اما ميخوام نظر دوستانی که تجربه کردن رو هم بدونم. کدوم رو بگيرم بهتره؟

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
سلام بچه ها ، خوبين؟
خيلی وقته دنبال يکبازی عالی رو 360 که جای Tekken پلی 1 رو بگيره ميگردم ، تازه عکس های بازی های Soulcalibur lVو Mortal Kombat ( نسخه جديد ) رو ديدم . دراستش اولی بيشتر به دلم نشسته اما ميخوام نظر دوستانی که تجربه کردن رو هم بدونم. کدوم رو بگيرم بهتره؟
منم همین مشکل شما رو دارم..ولی این 2تا بازی تو کتم نمیره..منتظرم همون Tekken6 بیاد بگیریم...:cheesygri

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
بچه ها میگفتن تو TGS برای 360 رسما تاعید شده..ی تحقیقی کردم دیدم درسته..
بعدم اگه Tekken دوست داری پس روحیاتت بیشتر به Mortal Kombat نزدیکه تا Soulcalibur lV(بازیش ی جوریه)ولی بازم Tekken ی چیز دیگست....من که با این بازی بزرگ شدم هیچ بازی دیگه ای بهم نمیچسبه...ی بار خونه دوستم از بی بازی ای داشتیم Mortal میزدیم من تو بازی ناخوداگاه داشتم فنای yoshimitsu رو میزدم...:cheesygri

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
راستش من عکس های Soulcalibur رو نگاه کردم از نظر گرافيکی و رنگو لعاب از مورتال خيلی بهتر کار شده.
از چه نظری ميگين حال نميده ؟ چجوريه مگه؟ چيش حال نميده ؟ ميشه کمی توضيح بدين؟

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
اقا ی مثال جالب میزنم قشنگ بفهمی..ی کارتون بود تلوزیون میداد ژنرال SAo sao که ژاپنی بود مصداق بارزش همونه...اگرم ندیدی کپی این فیلمای خالی بندی ژاپنی هاست(شمشیر دارن اندازه هیکلشون)...بعدم من فکر میکنم توی این نوع بازیها گرافیکو از معیارهای انتخابت بزار کنار...:cheesygri

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من بازی نکردم اینو ولی میتونم به جرات بکم بهتر از سول کالیبوره
من بازی کردم هر 3 تا رو به ترتیب به نظر م از بهتر که اول مینویسم
1- Mortal kombat vs DC
2-سول کالیبر 4
3 - ویرتئوا فایتر 5
شما اشتباه میکنی سول خیلی بهتره از ویرتوا 5
من از زمانی که pentium 2 داشتم ویرتوا رو تو PC میزدم ولی این شمارش اصلا بهم نچسبید :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر