بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
درود

pcgamer:
ما بیشتر :D. چشم. M رو درست گفتی. RP میشه مشخص نیست.
T میشه Teenager یا 12+.
E میشه Everyone یا 7+.

RaPBoY:
بهترین انتخاب ها: Dirt, Grid, PGR4 .

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
درود

newworld:
متاسفانه تنها کمبودی که Call of Duyt 4 داره بخش Cooperate نداره!.
اون میشه System Link و به دوتا TV نیاز دارید.

لطفا كمي بيشتر توضيح بدين متوجه منظورتون از اينكه System Link و به دوتا TV نیاز دارید نشدم
من دو تا تلويزيون و دو تا 360 يكي الايت و پرميم دارم فقط نمي دونم چطور مي تونم با اين دو كنسول چطوري بازي هاي دو نفره رو بازي كنم

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
نظر بقيه با گيم اسپات فرق داره البته نگفتن شاهكاره ولي اينقدر هم مزخرف نيست كه
گيم اسپات نوشته البته بايد بازي كرد تا فهميد كي راست ميگيه
من كامنت هاي يوزرهاي گيم اسپات رو ميديدم فقط يكي دو نفر بودن كه خوششون نيومده بود
بقيه 8 به بالا داده بودن

حالا از اينا بگذريم هنوز كسي بازي نكرده ؟

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
نظر بقيه با گيم اسپات فرق داره البته نگفتن شاهكاره ولي اينقدر هم مزخرف نيست كه
گيم اسپات نوشته البته بايد بازي كرد تا فهميد كي راست ميگيه
من كامنت هاي يوزرهاي گيم اسپات رو ميديدم فقط يكي دو نفر بودن كه خوششون نيومده بود
بقيه 8 به بالا داده بودن

حالا از اينا بگذريم هنوز كسي بازي نكرده ؟
هنوز نیومده:laughing:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
درود

pcgamer:
ما بیشتر :D. چشم. M رو درست گفتی. RP میشه مشخص نیست.
T میشه Teenager یا 12+.
E میشه Everyone یا 7+.

RaPBoY:
بهترین انتخاب ها: Dirt, Grid, PGR4 .

لطف داری ما خرابتیم :cheesygri
در مورد این دو تا بازی grid , dirt کدومشون رالی هست منظورم از این مسابقاته که ماشین ها شاسی پایینن و یک نفر کنار راننده می شینه و مسیرو می خونه براش از رو نقشه و بیشتر تو محیط های کوهستانی و برفی و اصلا تو پیست نیست...رالی کوهستانی می گن نمی دونم اسمش چیه ولی منظورمو رسوندم دیگه .:)کدوم از این بازیا سبکش همینه؟ تو این سبک کلا چه بازی خوبی هست بگیرم؟
راسی یه نگاه به تاریخ عضویت خودت و من بنداز :laughing::laughing::laughing::laughing:

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من هنوز گیم پد اضافه نگرفتم که بازی دو نفره بکنم ولی می خواستم بدونم این 4 تا بازی gear of war و cod4 و halo3 بازی paradise چجوری می شه 2 نفره بازی کرد.صفحه مانیتور به دو قسمت تقسیم می شه؟یا نیاز به 2 تا مانیتور دارم!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازی too homan که realise شده!ولی خداییش فکر نمی کردم امتیاز بازیش انقدر پایین بشه

آخرین ویرایش:

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
501
من هنوز گیم پد اضافه نگرفتم که بازی دو نفره بکنم ولی می خواستم بدونم این 4 تا بازی gear of war و cod4 و halo3 بازی paradise چجوری می شه 2 نفره بازی کرد.صفحه مانیتور به دو قسمت تقسیم می شه؟یا نیاز به 2 تا مانیتور دارم!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازی too homan که realise شده!ولی خداییش فکر نمی کردم امتیاز بازیش انقدر پایین بشه

cod4 را که نمیشود دونفره بازی کرد در مورد بازی paradise اطلاعی ندارم ولی بیقیش میشود دونفره بازی کرد مانیتور هم به دوقسمت تقسیم میشود

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
لطف داری ما خرابتیم :cheesygri
در مورد این دو تا بازی grid , dirt کدومشون رالی هست منظورم از این مسابقاته که ماشین ها شاسی پایینن و یک نفر کنار راننده می شینه و مسیرو می خونه براش از رو نقشه و بیشتر تو محیط های کوهستانی و برفی و اصلا تو پیست نیست...رالی کوهستانی می گن نمی دونم اسمش چیه ولی منظورمو رسوندم دیگه .:)کدوم از این بازیا سبکش همینه؟ تو این سبک کلا چه بازی خوبی هست بگیرم؟
راسی یه نگاه به تاریخ عضویت خودت و من بنداز :laughing::laughing::laughing::laughing:
DIRT به این سبکی که گفتی نزدیکتره

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
لطفا كمي بيشتر توضيح بدين متوجه منظورتون از اينكه System Link و به دوتا TV نیاز دارید نشدم
من دو تا تلويزيون و دو تا 360 يكي الايت و پرميم دارم فقط نمي دونم چطور مي تونم با اين دو كنسول چطوري بازي هاي دو نفره رو بازي كنم

كسي جواب من نمي ده اگه تاپيك ديگه اي در اين مورد هست كه منو راهنمايي كنه لطفا لينك شو برام بزاريد شايد اونجا به جوابم برسم
ممنون

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
Ghost Recon : Advanced Warfighter ؟؟

درود

دوستان نظرشون درمورد Ghost Recon : Advanced Warfighter چیه ؟ من اولیشو روی pc بازی کردم و خیلی هم حال داده بود ! :cheesygri
ظاهرا نسخه X360 فرق داره ... نظرتون چیه ؟! هردوشو باهم بگیرم ؟! یا نسخه 2 ؟ :cool:
همینطور RSV2؟ اینم نسخه ی یکشو رو PC بازی کرده بودم ... از gr بیشتر خوشم اومده بود.

gl

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,283
درود

دوستان نظرشون درمورد Ghost Recon : Advanced Warfighter چیه ؟ من اولیشو روی pc بازی کردم و خیلی هم حال داده بود ! :cheesygri
ظاهرا نسخه X360 فرق داره ... نظرتون چیه ؟! هردوشو باهم بگیرم ؟! یا نسخه 2 ؟ :cool:
همینطور RSV2؟ اینم نسخه ی یکشو رو PC بازی کرده بودم ... از gr بیشتر خوشم اومده بود.

gl
اره شما سعی کن نسخه 2 بگیری ضرر نمیکنی vegas2هم پیشنهاد میشه 100%بگیری:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر