بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
متاسفانه هیچ بازی خوبی تا brothers in arms :HH نمیاد یعنی 23 سپتامبر گندشون بزنن بابا :evil:
تازه ممکنه همینم بازی خوبی در نیاد من دیگه هیچ بازی ای ندارم که تموم کنم و از 41 بازیم سه تا مونده که اونرم نمیشه بازی گفت و چیزای اشغالی هستن :evil:
این هفته too human می أد (احتمالا بازیه خیلی شاخی نیست ولی همه میگن طرفدارای actionRPG رو راضی میکنه) هفته دیگه tales of و CASTLE CRASHERS! (فکر نمیکنم کسی وجود داشته باشه که احل arcade باشه ولی منتظر castle crashers نباشه) هفته بعدشم mercenaries 2 و infinite undiscovery و face breaker و هفتهی بعد از اون خبر خاصی نیست. اما هفتهی بعدش! SW: the force unleashed!!!! و pure و warhammer برای xbox می اد و تازه هفتهی بعد از اون BIA:HH اونوقت شما میگی از الان تا HH هیچ خبری نیست؟ :confused:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
این هفته too human می أد (احتمالا بازیه خیلی شاخی نیست ولی همه میگن طرفدارای actionRPG رو راضی میکنه) هفته دیگه tales of و CASTLE CRASHERS! (فکر نمیکنم کسی وجود داشته باشه که احل arcade باشه ولی منتظر castle crashers نباشه) هفته بعدشم mercenaries 2 و infinite undiscovery و face breaker و هفتهی بعد از اون خبر خاصی نیست. اما هفتهی بعدش! SW: the force unleashed!!!! و pure و warhammer برای xbox می اد و تازه هفتهی بعد از اون BIA:HH اونوقت شما میگی از الان تا HH هیچ خبری نیست؟ :confused:

اینا که گفتی همشون بازیای کوچیکی هستن تازه همون brothers in arms هم بازی کوچیکه تازه :) (دارم بازیای بزرگو میگم )

پس wait for Gears of war2

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
دوست عزیز شما مدت کوتاهی هست وارد دنیای بازی شدی که gears of war ;که تازه این نسل وارد شده را با brothers in arms مقایسه میکنی اگر بیشتر نباشه هم سطحش هست از نسل قبل تا الان رقیب cod بوده

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
هم co-op ميگن هم Versus mode.
اين جديدترين بازي دونفره است:Soul Calibur IV كه بازي قشنگي هم هست.

اتفاقا این بازیو می خواستم بگیرم امتیاز 8.5 اگه اشتبا نکنم از گیم اسپات هم گرفته ممنون اینو حتما 100 در صد می گیرمش به اضافه چند تا که pedram جان گفته

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
درود :o
LOL پس Star Wars: The Force Unleashed و Tales Of Vesperia و ... کوچیک هستن :).

شما که برا هر بازی که عرضه میشه یه تاپیک میزنی معلومه این حرف رو میزنی بد نیست به مجلات هم یه نگاه بندازید و بازیهای بزرگ رو پیدا کنید مثل gears of war 2 , prince ofpersia , far cry 2 , red alert3
دوست عزیز شما مدت کوتاهی هست وارد دنیای بازی شدی که gears of war ;که تازه این نسل وارد شده را با brothers in arms مقایسه میکنی اگر بیشتر نباشه هم سطحش هست از نسل قبل تا الان رقیب cod بوده

شما از کجا میدونی تازه وارد دنیای بازی شدم ؟ خوبه ps2 هست تو مشخصاتم(باید ps1 رو هم میذاشتم):)
brothers in arms اگر سطحش بیشتر نباشه هم سطح غولی مثل gears of war 2 شد ؟ :)دوست من من دارم بازیایی رو میگم که حداقل میانگین 9 رو بگیره از سایتها این بازیای که دوستمون گفت صد در صد پایین 9 میگیرن و به خاطر کمبود بازیا بعضیا میرن طرفشون
بهتره به خاطر کمبود بازی خوب وتاپ تا ماه نوامبر بعضی بازیها رو بزرگ نکنید که از الان معلومه میانگین امتیازاتشون زیر 9 میشه

آخرین ویرایش:

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
من تریلرهای از BIA:HH دیده ام. تو را خدا راستش را بگو تو بهترین عنوان 360 یعنی GEOW2 را با بازی معمولی مثل BII برابر میدانی؟ درسته که نسخه قبلی خوب بود ولی نسخه جدیدی در نسل جدید عرضه نشده است که مشخص شود چند مرده حلاجه. ولی GEOW2 یک شبه ره صد ساله را رفته و چنان محبوبیتی میان گیمرها پیدا کرده که کاملا بیسابقه بوده است. البته مقایسه این دو بازی که دو سبک مختلف دارن اشتباه مطلق است ولی وقتی نوشته شما را خواندم نتوانستم از جواب دادن منصرف شوم. بهتره تا آمدن BII صبر کنیم من که خیلی امیدی بهش ندارم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود
شما که برا هر بازی که عرضه میشه یه تاپیک میزنی معلومه این حرف رو میزن
از اون جریان هنوز عضده داری ها:biggrin1:.
بد نیست به مجلات هم یه نگاه بندازید و بازیهای بزرگ رو پیدا کنید مثل gears of war 2 , prince ofpersia , far cry 2 , red alert3
بر منکرش لعنت! ولی یه سری از بازی هست که بزرگیشون قبلا توسط همین مجلاتی که شما میگی ثابت شده مثل Star Wars: The Force Unleashed که اگر یک سرسوزن از تکنولوژی های بکار رفته برای هوش مصنوعی و تعداد متور های فیزیک ـش (!!!) اطلاعات داشتی هرگز جزو بازی های کوچک به حساب نمیاوردیش، که هیچ عقل سلیمی چنین حرفی رو تائید نمیکنه.
BiA:HH بزرگتر از Geow 2 نباشه کوچیکتر هم نیست!. یکی از بهترین استفاده ها رو از UE 3 ست و تقریا 3 سالی ساخت طول کشیده توسط GearBox Software که شاخص حضورتون هست.
اگر هم بد باشه که نیست، 3500 دیگه ارزش این همه وسواس و تحقیق کردن راجبه یه بازی رو نداره :D.

شما که برا هر بازی که عرضه میشه یه تاپیک میزنی معلومه این حرف رو میزنی بد نیست به مجلات هم یه نگاه بندازید و بازیهای بزرگ رو پیدا کنید مثل gears of war 2 , prince ofpersia , far cry 2 , red alert3

شما از کجا میدونی تازه وارد دنیای بازی شدم ؟ خوبه ps2 هست تو مشخصاتم(باید ps1 رو هم میذاشتم):)
brothers in arms اگر سطحش بیشتر نباشه هم سطح غولی مثل gears of war 2 شد ؟ :)دوست من من دارم بازیایی رو میگم که حداقل میانگین 9 رو بگیره از سایتها این بازیای که دوستمون گفت صد در صد پایین 9 میگیرن و به خاطر کمبود بازیا بعضیا میرن طرفشون
بهتره به خاطر کمبود بازی خوب وتاپ تا ماه نوامبر بعضی بازیها رو بزرگ نکنید که از الان معلومه میانگین امتیازاتشون زیر 9 میشه

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
[
quote=osos;483418]

بر منکرش لعنت! ولی یه سری از بازی هست که بزرگیشون قبلا توسط همین مجلاتی که شما میگی ثابت شده مثل Star Wars: The Force Unleashed که اگر یک سرسوزن از تکنولوژی های بکار رفته برای هوش مصنوعی و تعداد متور های فیزیک ـش (!!!) اطلاعات داشتی هرگز جزو بازی های کوچک به حساب نمیاوردیش، که هیچ عقل سلیمی چنین حرفی رو تائید نمیکنه.
خدا کنه این star wars بازی خوبی دربیاد تا ما هم بریم بخریم :)

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آقا بهنام چند تا پست آخریت رو که دیدم احساس میکنم یه چیزی رو باید بهت بگم
از نظر هر کس یه بازی شاید بهترین باشه
از نظر تجربه و گیمر بودن هم شاید یکی 20 ساله بازی میکنه مثل من ولی هیچی حالیش نیست مثل خودم
یه بچه 14 ساله هم شاید 1 ساله گیمر شده و از خیلیا بهتره مثل اکثر بچه هایه اینجا

در مورد فریدون هم که واسه هر بازی یه تاپیک میزنه بی انصافی نکن
این بنده خدا داره زحمت مجانی میکشه شما اینطوری ازش قدر دانی میکنی؟

تا جایی هم که من دیدم هرکیم ازش کمکی خواسته انجام داده
کاشکی همه مثل فریدون و 4 تا مثل اون تاپیک میزدن

در کل به همه میگم که بهتره نیمه پر لیوان رو ببینید;)

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اینا که گفتی همشون بازیای کوچیکی هستن تازه همون brothers in arms هم بازی کوچیکه تازه :) (دارم بازیای بزرگو میگم )

پس wait for Gears of war2
خیلی جالبه که شما چندتا از بزرگترین عنوان های امسال رو میگی بازی کوچیک.
اینکه شما خوشت نمیاد یه حرفه و اینکه بگی اینا بازیهای کوچیکی هستن یه حرف دیگه.

در ضمن یعنی شما همه ی اون 41 بازی که داری بازیهایی هستن که میانگین امتیازشون از سایتها بالای 9 هست؟

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
یه نفر مرد پیدا میشه بیاد کامل در مورد BULLY ریجن J توضیح بده؟!!
من خیلی این بازی رو دوست دارم اما میگم چون ژاپنی هست نشه درست بازی کرد.:unsure:
:horse:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
آقا بهنام چند تا پست آخریت رو که دیدم احساس میکنم یه چیزی رو باید بهت بگم
از نظر هر کس یه بازی شاید بهترین باشه
از نظر تجربه و گیمر بودن هم شاید یکی 20 ساله بازی میکنه مثل من ولی هیچی حالیش نیست مثل خودم
یه بچه 14 ساله هم شاید 1 ساله گیمر شده و از خیلیا بهتره مثل اکثر بچه هایه اینجا

در مورد فریدون هم که واسه هر بازی یه تاپیک میزنه بی انصافی نکن
این بنده خدا داره زحمت مجانی میکشه شما اینطوری ازش قدر دانی میکنی؟

تا جایی هم که من دیدم هرکیم ازش کمکی خواسته انجام داده
کاشکی همه مثل فریدون و 4 تا مثل اون تاپیک میزدن

در کل به همه میگم که بهتره نیمه پر لیوان رو ببینید;)
درسته حرفی هم نیست :) مگه حالا به فریدون چی گفتم ؟
در جواب اون دوستمون که پست منو نقل قول کرده بود باید بگم چیزایی که قرمز کردم رو بهتره ببینیم:biggrin1::)

اقا من یه سوال داشتم در مورد batlle field bad company که محیطاش تو چه جور محیطایی اتفاق میفته ؟ و ایا برا j اومده یا نه ؟

آخرین ویرایش:

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
در BF:BC محیطها بیشتر صحرایی هتند یا کوهستانی که بصورت پراکنده در آن خانه هایی هم هست و برای J هم امده است.

ROCK BAND2 را فقط با گیتار باید بازی کرد؟ یا با دسته هم میشود؟؟؟؟؟؟
از وقتی فهمیدم از EAGLE هم آهنگ گذاشته اند دارم برای آمدنش لحظه شماری میکنم مخصوصا هتل کلیفرنیا:love:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
درسته حرفی هم نیست :) مگه حالا به فریدون چی گفتم ؟
در جواب اون دوستمون که پست منو نقل قول کرده بود باید بگم چیزایی که قرمز کردم رو بهتره ببینیم:biggrin1::)

اقا من یه سوال داشتم در مورد batlle field bad company که محیطاش تو چه جور محیطایی اتفاق میفته ؟ و ایا برا j اومده یا نه ؟

شما بکل نگرفتی داداش

من قرمز نمیکنم ولی محیطاش تو چه جور محیطایی اتفاق میوفته رو خوب اومدیا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر