بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
امروز بازار بودم......بقله فروشگاه شادی يه مغازه بود اسمشم خاطرم نيست بازی
vampire rain اورده بود گفت فقط هم نسخه j امده... میگفت چون فعلاً هيچکی نداره 10 تومان میدم...
تصويرشو ديدم رو مانيتورش خوب بود گرافيکش...خواستم بگيرم گفت فقط درايو سامسونگ'
اين بازيرو میخونه...خورد تو ذوقم...گفتم بهش مطمئنی؟ گفت آره حاضرم باهات
شرط ببندم.....میگفت 10 عنوان هست که درايو هيتاچی نميتونه اجرا کنه !!!
فک کنم شعر گفته بود؟ شايد اين مارکی که اين داشت اين جوری بوده
حالا شما چی فکر میکنيد؟ يعنی واقعاً 10 عنوان هست که درايو hitachi نمیتونه اجرا کنه؟

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
امروز بازار بودم......بقله فروشگاه شادی يه مغازه بود اسمشم خاطرم نيست بازی
vampire rain اورده بود گفت فقط هم نسخه j امده... میگفت چون فعلاً هيچکی نداره 10 تومان میدم...
تصويرشو ديدم رو مانيتورش خوب بود گرافيکش...خواستم بگيرم گفت فقط درايو سامسونگ'
اين بازيرو میخونه...خورد تو ذوقم...گفتم بهش مطمئنی؟ گفت آره حاضرم باهات
شرط ببندم.....میگفت 10 عنوان هست که درايو هيتاچی نميتونه اجرا کنه !!!
فک کنم شعر گفته بود؟ شايد اين مارکی که اين داشت اين جوری بوده
حالا شما چی فکر میکنيد؟ يعنی واقعاً 10 عنوان هست که درايو hitachi نمیتونه اجرا کنه؟

من که فکر نمیکنم همچین چیزی وجود داشته باشه . اخه به هم ربطی ندارن :confused: .

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
من بازی perfect dark zero گرفتم.....ولی متأسفانه بايد بگم خيلی پشيمون
شدم از گرفتنش......اصلاً نه از سبکی که داره خوشم امد نه از گرافيکش !!!
گرافيکش کارتونيه بيشتر تا واقعی.........
معمولاً میشه بازيهارو به 2 دسته گرافيک طبيعی و کارتونی تقسيم کرد
اين بازی گرافيک کارتونی خوبی داشت...که من اصلاً خوشم نيمد....در قياس با بازيهای
ghost recon , vegas چه از لهاظ گرافيک و چه از لهاظ جذابيت بازی واقعاً حرفی
برای گفتن نداره !!!.....من تا مرحله 2 اين بازی رفتم ديگه گذاشتمش کنار
حالا هرکی خواست تعويض میکنم
اميد وارم تو انتخاب بازيهای بعديم دچار مشکل نشم.....تا الان میشه گفت اين بد ترين بازی بود
که گرفتم
واقعاً زيادن بچهايی که مثل من از اينجور سبکا بدشون میآد...

Anjelina Jolie

کاربر سایت
Apr 7, 2007
138
نام
هادی
از کجای سعدی بهتر است 360 Uc بخرم که هم مناسب تر از همه جا بده و هم تمام وسایل و بازی های مربوط به این مدل 360 را داشته باشد و کلک نباشد ؟؟؟؟؟:( :(

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
از کجای سعدی بهتر است 360 Uc بخرم که هم مناسب تر از همه جا بده و هم تمام وسایل و بازی های مربوط به این مدل 360 را داشته باشد و کلک نباشد ؟؟؟؟؟:( :(
:eek: :blink: :no: اين سوال رو بايد تو تاپيك مشهد ميگفتي;)
اما از وحيد بگير:excited: :flowers:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
سلام دوست عزيز خوب اين خودش دوباره قضيه تفاوت سليقه ها رو بيان ميكنه نگاه كن اتفاقا اين بازي به خاطر گرافيك بهتره بگي انيمه تا كارتوني مشهوره تا واقعي پس گرافيك بازي پايين نيست اتفاقا خيلي بالا هم هست شما مرحله 3 كه تو روز هست بازي كن اونوقت شايد نظرت عوض شد درضمن تو همون مرحله به قدرت واقعي 360 پي ميبريد كه چه طور دستگاه به التماس ميافته . واقعاTextrure اين بازي عالي كار شده شما فقط يك نگاه به محيط و جزئياتي مثل زمين يا حتي خود برق اسلحه كن . به نظرم بايد سبك گرافيكي اين بازي رو نيمه واقعي- كارتوني بزاريم چون همچين كارتوني نيست كه شما ميگي. بازم هر كي سليقه اش فرق ميكنه و نميشه يك نظر رو به آدم تحميل كرد.
با تشكر

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
سلام دوست عزيز خوب اين خودش دوباره قضيه تفاوت سليقه ها رو بيان ميكنه نگاه كن اتفاقا اين بازي به خاطر گرافيك بهتره بگي انيمه تا كارتوني مشهوره تا واقعي پس گرافيك بازي پايين نيست اتفاقا خيلي بالا هم هست شما مرحله 3 كه تو روز هست بازي كن اونوقت شايد نظرت عوض شد درضمن تو همون مرحله به قدرت واقعي 360 پي ميبريد كه چه طور دستگاه به التماس ميافته . واقعاTextrure اين بازي عالي كار شده شما فقط يك نگاه به محيط و جزئياتي مثل زمين يا حتي خود برق اسلحه كن . به نظرم بايد سبك گرافيكي اين بازي رو نيمه واقعي- كارتوني بزاريم چون همچين كارتوني نيست كه شما ميگي. بازم هر كي سليقه اش فرق ميكنه و نميشه يك نظر رو به آدم تحميل كرد.
با تشكر

باز نشستم بازی کردم..اونقدرم بد نيست.....جالب شده بازی

يکی در رابطه با guitar hero 2 میشه توضيح بد ببينم چجوريه؟
ممنون

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
يکی در رابطه با guitar hero 2 میشه توضيح بد ببينم چجوريه؟
ممنون

بازی Guitar Hero 2 بازی خوبیه . گرافیکش که فوق العاده بالاست و گیم پلی خوبی هم داره . اما از سبکش باید خوشت بیاد که نمیدونم از این جور سبکها خوشت میاد یا نه ؟

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
بازی Guitar Hero 2 بازی خوبیه . گرافیکش که فوق العاده بالاست و گیم پلی خوبی هم داره . اما از سبکش باید خوشت بیاد که نمیدونم از این جور سبکها خوشت میاد یا نه ؟

این بازی رو چند وقت پیش توی GAME one گزاشته بود . یک گیتار هم به کنسول وصل کرده بود روی گیتاره 4 تا دکمه داشت مانند رنگهای کلیدهای دسته . بعد هی رنگها رد میشد و به هر رنگی که میرسید باید دکمه همون رنگی رو میزد تا طرف گیتار رو درست بزنه ..
این همون بازیه و همینجوریه ؟:confused:

havasi2006

کاربر سایت
Mar 7, 2006
21
این بازی رو چند وقت پیش توی GAME one گزاشته بود . یک گیتار هم به کنسول وصل کرده بود روی گیتاره 4 تا دکمه داشت مانند رنگهای کلیدهای دسته . بعد هی رنگها رد میشد و به هر رنگی که میرسید باید دکمه همون رنگی رو میزد تا طرف گیتار رو درست بزنه ..
این همون بازیه و همینجوریه ؟:confused:

سلام .
بله ، همون بازییه البته گیتارش 5 تا دکمه داره و فکر نمی کنم توی ایران بتونی گیتارش رو گیر بیاری . ( من که ندیدم )
البته اگه کسی گیتارش رو ÷یدا کرد به نظر من نباید در خریدنش تردید کنه ، چون واقعاً بازی کردن این بازی با گیتار زمین تا آسمون با دسته فرق داره .

به نظ من اگه شما کوچکترین علاقه ای به موسیقی ( البته راک ) داشته باشین نباید تو خریدن این بازی تردید کنید . درسته که تنها کاریکه میکنید اینه که فقط دکمه ها رو در زمان مناسب فشار میدید ، ولی وقتی توی درجه های سختی بالاتر بازی می کنید واقعاً حال میده .

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام به همه بعد از مدت ها دوباره امدم
ميخواستم بپرسم كه بين top spain2 و virtua tenis3 كدوم گرافيكش بهتره؟
البته top spian رو بازي كردم گرافيكش به نظرم خوب بود

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
سلام به همه بعد از مدت ها دوباره امدم
ميخواستم بپرسم كه بين top spain2 و virtua tenis3 كدوم گرافيكش بهتره؟
البته top spian رو بازي كردم گرافيكش به نظرم خوب بود

virtua tenis3 از اون چيزي كه فكر ميكني يك چيزي بالاتره خيلي گرافيكش بالاست در ضمن اولين بازي 360 هست كه در حالت 1080P اجرا ميشه كاركتر هاي virtua tenis3 طبيعي كار شدن از عكس ها كاملا مشخص فقط ميتونم بگم خيلي بالاست :eek:
virtua tenis3
View attachment 2266
top spain2
View attachment 2267

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر