بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
من خودم کلی با این بازی حال کردم مهسا جان ( منم عين خودت Lost Fanم ) من هم پيشناهاد میکنم بگيری البته اگه از سبک
Adventure خوشت میاد /:)/:)
دقیقا ادونچر سبک مورد علاقه منه و لاست هم که...:smoke1: .. امیدوارم ساویرش زیاد باشه/:)
ولی بازیرایانه دربارش نوشته بود:گیم پلی ضعیف-کوتاهی بازی-طراحی ضعیف شخصیتها-معماهای سطحی-بخشهای اکشن بسیار ابتدایی-محدود بودن ازادی حرکت در جنگل و ...
اینا ناامیدم کرد با این همه حالا که دوستان تائید میکنن میگیرمش.
Lost Fanboy (!!!) تا این حد ندیده بودم:biggrin1::biggrin1:
والبته ساویر فن بوی هم هستم:)

آخرین ویرایش:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اتفاقا" برعکس من فکر میکنم باید قدرت سرویس زنی کاراکترت عالی باشد تا همان ابتدا حریف را در مخمصه بیندازی.من با این مزیت توانستم کینگ و دوک را براحتی شکست بدهم.
در ضمن کوروش جان شما لطف دارید نسبت به من ... حامد هستم.

راستی من هر چی فکرشو میکنم متوجه نمیشم یعنی اون 99 ش چجوری میشه هوش مصنوعی که دیگه قطعا بالا تر نمیره یعنی تا 99 فقط ضربه هاشون قوی تر میشه ؟؟
بعدم الان هم انچیچ هم فدرر تقریبا همه چیشون از کارکتر خودت قوی تره ای کاش حد اقل یه پکی چیزی برای بازی میدادن که بتونی قدرت هاتو بیشتر از این بکنی(مثل وارکرافت):-"
راستی یعنی هیچ کس این جا گیتار هیرو باز نیست ؟؟؟؟؟؟؟
حد اقل یه نظر بدین بدونم کجای کارم:(

شما ها تا بهمن چه جوری دووم میارین من که همین الانشم دلم برای لاست تنگه
البته ساویر فن بوی هم هستم:)
اونم صد البته اصلا باید یه تاپیک زد بحث و تبادل نظر پیرامون سایر:p

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
دقیقا ادونچر سبک مورد علاقه منه و لاست هم که...:smoke1: .. امیدوارم ساویرش زیاد باشه/:)
ولی بازیرایانه دربارش نوشته بود:گیم پلی ضعیف-کوتاهی بازی-طراحی ضعیف شخصیتها-معماهای سطحی-بخشهای اکشن بسیار ابتدایی-محدود بودن ازادی حرکت در جنگل و ...
اینا ناامیدم کرد با این همه حالا که دوستان تائید میکنن میگیرمش.
خب بازی رایانه هم درست گفته ! بازی زیاد شبیه یه بازی نیست ! اولآ خیلی زود تموم میشه. بخش اکشن که بهتره بگیم نداره ! ( فقط دو سه جا داره اونم خیلی کم ) , محدودیت زیاده و کل کارها رو باید از یه مسیر مشخص انجام بدی. کلآ بازی نقص زیاد داره ولی اگه 50% هم طرفدار و فن LOST باشی , به نظر من و خیلی های دیگه نباید توی خریدن بازی شک کنی. خیلی از صحنه های LOST ( از اون صحنه اول که هواپیما سقوط کرده توی جزیره و همه سردرگم هستن و ... گرفته تا تعقیب شدن توسط دود سیاه و قضیه Hatch و اون عددها و شمارش معکوس و ... ) همه و همه توی این بازی وجود دارن و برای یه فن LOST بازسازی اون صحنه های سریال توی این بازی خیلی جالبه.

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
با سلام
از دوستان عزيز خواهش مي كنم يه بازي كه بشه دو نفره بازي كرد و معاموريت انجام داد رو معرفي كنيد چون من هرچي بازي گرفتم هيچ كدوم دونفره نمي شه (البته بازي هاي جنگي) مثل مدال كه بشه دونفره ماموريت انجام بديم
با سپاس

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
با سلام
از دوستان عزيز خواهش مي كنم يه بازي كه بشه دو نفره بازي كرد و معاموريت انجام داد رو معرفي كنيد چون من هرچي بازي گرفتم هيچ كدوم دونفره نمي شه (البته بازي هاي جنگي) مثل مدال كه بشه دونفره ماموريت انجام بديم
با سپاس
Gears Of War
RS Vegas 1 & 2
GRAW 1 & 2
Army Of Two
.
.
.
کم نیستن بازیهای 2 نفره ! :D

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
Gears Of War
RS Vegas 1 & 2
GRAW 1 & 2
Army Of Two
.
.
.

يعني اين بازي ها رو مي شه دو نفري بازي كرد و ماموريت رو دونفره تموم كرد
شايد متوجه منظور من نشده باشيد آخه بازي vegas2 رو دونفره كردم ولي ماموريتش با وقتي كه يه نفره بازي مي كني فرق مي كنه من يه بازي مي خوام كه همون ماموريت يه نفره رو هم بشه دونفره بازي كرد و به انجام رسوند :confused:

آخرین ویرایش:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
خب بازی رایانه هم درست گفته ! بازی زیاد شبیه یه بازی نیست ! اولآ خیلی زود تموم میشه. بخش اکشن که بهتره بگیم نداره ! ( فقط دو سه جا داره اونم خیلی کم ) , محدودیت زیاده و کل کارها رو باید از یه مسیر مشخص انجام بدی. کلآ بازی نقص زیاد داره ولی اگه 50% هم طرفدار و فن LOST باشی , به نظر من و خیلی های دیگه نباید توی خریدن بازی شک کنی. خیلی از صحنه های LOST ( از اون صحنه اول که هواپیما سقوط کرده توی جزیره و همه سردرگم هستن و ... گرفته تا تعقیب شدن توسط دود سیاه و قضیه Hatch و اون عددها و شمارش معکوس و ... ) همه و همه توی این بازی وجود دارن و برای یه فن LOST بازسازی اون صحنه های سریال توی این بازی خیلی جالبه.

اره آخه من از یه لحاظ دیگه هم شک داشتم
مثلا همین بازی کارائیب...من خیلی به سری فیلماش علاقه داشتم.وقتی بازیش اومد هم سریع گرفتم و بازی کردم...اما با اینکه محیط ها شباهت داشت(بعضی قسمتها البته) اونجوری که باید از بازی لذت نبردم و در کل حس کردم یکم خزه! مثلا صحنه های خلاصه از قسمتهایی که توی فیلم نسبتا طولانی بودن.یعنی همون داستان اما بصورت خلاصه وخز!
بعد از اون دیگه سراغ فیلماش هم نرفتم و یادم نمیاد حتی یه بار دیگه هم دیده باشمون.
میترسم لاست زده بشم(البته فکر نکنم اما خوب دیگه...):D
به هر حال مرسی. و تهیش میکنم
و یه سوال دیگه.من نتونستم همه متنی که توی همین بازیرایانه درباره این بازی نوشته بخونم.گفتم شاید چون داستان همونه یه قسمتی رو که ندیدم لو بره...از یه طرفم میگم اونا که بیشتر از ما ندیدن! حالا سوالم اینه که آخر بازی چجوریه؟ یوقت کل لاست لو نره:confused::-":blushing:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,103
Gears Of War
RS Vegas 1 & 2
GRAW 1 & 2
Army Of Two
.
.
.
HALO3 رو فراموش کردی.
ز دوستان عزيز خواهش مي كنم يه بازي كه بشه دو نفره بازي كرد و معاموريت انجام داد رو معرفي كنيد چون من هرچي بازي گرفتم هيچ كدوم دونفره نمي شه (البته بازي هاي جنگي) مثل مدال كه بشه دونفره ماموريت انجام بديم
با این شرایطی که شما میگی از همه بهترش ARMY OF TWO که دونفرش فوق العادس.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
و یه سوال دیگه.من نتونستم همه متنی که توی همین بازیرایانه درباره این بازی نوشته بخونم.گفتم شاید چون داستان همونه یه قسمتی رو که ندیدم لو بره...از یه طرفم میگم اونا که بیشتر از ما ندیدن! حالا سوالم اینه که آخر بازی چجوریه؟ یوقت کل لاست لو نره:confused::-":blushing:
من درست یادم نیست تا کجا رو نشون میداد ! ولی فکر کنم ( مطمئن نیستم ! ) تا آخر سیزن 2 بود یا حداکثر تا وسطهای سیزن 3 . هیچ چیزی هم از LOST لو نمیره , چون اصلآ شخصیت اصلی که ما بجاش بازی میکنیم توی سریال LOST وجود نداره و مخصوص این بازی ساخته شده !

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
آقا بین Table Tennis و Virtua Tennis من کدومو بخرم؟

لطفا میشه نقاط قوت هرکدوم و نقاط ضعفش رو بگید؟ و کمی منو با فضای کلی بازی آشنام کنید؟ خلاصه یه مینی نقد از هر دوش....

با تشکر

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بين Tomb Raider هاي Legend و Anniversary كدومو بگيرم؟
دومي رو روي PS2 بازي كردم در حد 2-3 ساعت ولي اولي رو نه، امتيازاشونم تو يه مايه بوده.

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
دومي رو روي PS2 بازي كردم در حد 2-3 ساعت ولي اولي رو نه، امتيازاشونم تو يه مايه بوده.

جفتشون تويه يه سطحن
تو Anniversary بازی بيشتر Adventure بود ولی تو Legend بازی بيشتر Action بود
حالا تصميم با خودته :-"

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
من legend رو پیشنهاد میکنم.نسبت به انیورسری خیلی سره.
در کل نمیشه هیچ کدوم رو از دست داد.ولی اول legend.(مرحله موتور سواریش خیلی جالبه)
البته اکشن انیورسری بخصوص موقع مبارزه با بیگ باس ها جالب تره و مهیج میکنه بازی رو.منظورم اینه که موقع مبارزه فقط سیستم شلیک کن و در رو مثل legend وجود نداره و باید بمونی تا هدف نزدیک بشه و تکنیکی بزنیش!
ولی در عوض مراحل legend متنوع تره و لوکیشنهاش متفاوته.لباسهای لارا فرق میکنه.مثلا یه مهمونی هست که با لباس شب وارد میشه و تا چند قسمت رو اونجوری با همون لباس بدون کفش بازی میکنه. اما لباسهای لارا در انیورسری همش یکیه و عجیبه که توی مرحله اول توی برفا با یه تاپ شلوارک دیده میشه و تا اخرشم هم همونه!
و همونطور که جناب City Sport گفتن انیورسری ادونچرش بیشتره و لجند اکشنش
توی لجند بیشتر با ادما میجنگه در حالیکه انیورسری همش جک و جونوره (موجودای معمول و غیر معمول)!

آخرین ویرایش:

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
فرق زیادی ندارن legend داستانی تر و توش دایناسور و موش و ... پیدا نمی شه ولی aniver sary تقریبا شبه prince 0f persia هست و پر جک و جونوره
اقا دو تاشم بگیر خودتو راحت کن :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر