بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
من این سوال رو قبلا جای دیگه هم پرسیده بودم ولی هیچ کودوم از دوستان با معرفت جواب ندادن
من الان تو بازی virtua tennis ه یه مشکل اعصاب خورد کن خوردم بعد از این که نفر اول دنیا میشم یه بازی میاد با کینگ و دوک که اگه انو ببری یه مسابقه میاد با کینگ که به هیچ وجه منل وجوه نمیشه بردش
من تنها حدسی که میزبنم اینه که کارکترمو باید قوی کنم که اونم نمیشه چون همه چیم الان قرمزه و زیاد هم نمیشه
قدرت همام هم همه 35 یا 29 هست
دوستان اگه مسی تونسته کینگ (level 1 ) رو ببره بگه چجوری اگرم قدرت زرباتش از این بیشتره بگه چجوری تونسته بیشترش کنه
مخصوصا vincent_valentine عزیز که فکر کنم تو این بازی حرفه ای باشه

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام
من این سوال رو قبلا جای دیگه هم پرسیده بودم ولی هیچ کودوم از دوستان با معرفت جواب ندادن
من الان تو بازی virtua tennis ه یه مشکل اعصاب خورد کن خوردم بعد از این که نفر اول دنیا میشم یه بازی میاد با کینگ و دوک که اگه انو ببری یه مسابقه میاد با کینگ که به هیچ وجه منل وجوه نمیشه بردش
من تنها حدسی که میزبنم اینه که کارکترمو باید قوی کنم که اونم نمیشه چون همه چیم الان قرمزه و زیاد هم نمیشه
قدرت همام هم همه 35 یا 29 هست
دوستان اگه مسی تونسته کینگ (level 1 ) رو ببره بگه چجوری اگرم قدرت زرباتش از این بیشتره بگه چجوری تونسته بیشترش کنه
مخصوصا vincent_valentine عزیز که فکر کنم تو این بازی حرفه ای باشه
کورش جان شما اچیومنتشو میخوای یا فقط میخوای ببری ؟ :D
اگر بخوای 2 نفره بازی کنی با کینگ و دوک تقریبا غیر ممکنه ببری .
ولی اینکاری که میگم بکن :

بروی توی Setting و درجه سختی رو روی Very Easy بذار ، بازی رو هم one game بذار .
یه تورنمنت ایجاد کن ( توی World Tour نه ! ) ، همه رو ببر ، تا برسی به مسابقه ای که اولش یه نمایی از تونل نشون میده که بازیکنت داره میاد داخل زمین .
توی این بازی اول 3 تا امتیاز پشت سرهم از دست بده . یعنی باید 40-0 عقب بیفتی . ( اینو دقیق یادم نیست ! شایدم باید 40-0 جلو بیفتی ! :D ) و بعدش بازی رو ببر . در این صورت بازی آخرت با King میشه که نسبتا آسونه . کینگ رو ببر تا واست باز بشه .

حالا یه تورنمنت دیگه با کینگ شروع کن و همه ی بازیها رو توی تورنمنت بدون اینکه حتی 1 امتیاز از دست بدی ببر ... کار سختی نیست اگر روی very easy و one game بری . آخرش میرسی به دوک ...
اونم ببر تا باز بشه ! :D
سرویس هاشونو با Y برگردون تا ضربش یه مقدار گرفته بشه

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
امیر عزیز من جفت اینا رو قبلا ازاد کردم :biggrin1:
نه داخل خود کارییر اگه نفر اول دنیا بشی یه مسابقه میدی با کینگ و دوک که راجر فدرر هم باهاته (دابل)
بعد اگه تو کارییر اونو هم ببری یه مسابقه میاد این بار فقط با کینگ که اصلا نمیشه بردش level کینگ و دوک تو اون مسابقه اولیه صفره ولی تو این مسابقه ی دومو لول کینگ یکه راستی قدرت های کارکتر خودت چنده ؟؟؟؟
کورش جان شما اچیومنتشو میخوای یا فقط میخوای ببری ؟
من به غیر اون اچیویمنتش که میگه هزار تا بازی بکن تمام اچیویمنتاشو که یه نفره میشه گرفت گرفتم
الان فقط میخوام ببرم هر بارم اومدم بی خیال بازی بشم نمیتونم
امروز ظهر که خوابیده بودم خواب virtua tennis رو دیدم

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
کوروش جان ، من هم ابتدا مثل امید فکر کردم مشکلتون سر اچیومنت کینگ و دوک است نگو شما دست هر چی Virtua Tennis خور است رو بستی گذاشتی کنار .... :D
آقا من فقط میتونم بگم شما مسابقات دابل رو دائم تمرین کن تا درشون حرفه ای بشوی و البته لول شخصیتت هم در هر مهارتی به انتهایش برسون.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
خواهش میکنم
البته لول شخصیتت هم در هر مهارتی به انتهایش برسون
اخه مشکل اصلی منم همینه الان کارکترم قدرتش تا ته پره و اصلا زیاد نمیشه همون 35 و 29 و .......
ولی تو ریویو هایی که از بازی خونده بودم اکثرا گفته بودن هر قابلیتیتو تا 50 میتونی ببری بالا ولی من هر کاری میکنم نمیشه
ولی در کل هم از امید جان هم از vincent_valentine (اسمتو شرمنده نمیدونم) ممنونم

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خواهش میکنم

اخه مشکل اصلی منم همینه الان کارکترم قدرتش تا ته پره و اصلا زیاد نمیشه همون 35 و 29 و .......
ولی تو ریویو هایی که از بازی خونده بودم اکثرا گفته بودن هر قابلیتیتو تا 50 میتونی ببری بالا ولی من هر کاری میکنم نمیشه
ولی در کل هم از امید جان هم از vincent_valentine (اسمتو شرمنده نمیدونم) ممنونم
این بازی تا حداکثر 35 داره ولی نه اینطوری که مثلا تمام قدرت های آدمتو بکنی 35. حداکثر یکیشونو می تونی بکنی. وقتی وارد World Tour می شی هر نوع تمرینی رو بیشتر انجام بدی شخصیتت به اون سمت متمایل می شه. یا سرویس زن خیلی قوی می شه، یا right-handش خیلی قوی می شه یا ...
بهترین حالت هم برای اینکه بتونی جلوی duck و king دوام بیاری اینکه Powerful Strokes باشه درجت. البته Various Shots هم بد نیست چون تو همه چیز تقریبا قویه. کلا باید خیلی تمرین کنی تا بتونی به درجات بالا برسونی.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اشکان جان الان من دو تا از قدرت هام 35 هست وولی و سترایکم
کارکترم هم هارد هیتره خوبه یا نه
شما خودت کینگ رو بردی الان ؟ اگه اره بعدش هم مسابقه ای هست یا نه

دوستان راستی من عجیب نیشستم این چند وقته سر گکیتار هیرو تونستم بالاخره paint it black رو 210000 هزار تا بزنم (با دسته)
بزارمش رو youtube ؟؟:biggrin1::p:cheesygri:blushing:
یعنی اون قد ها شاخ هست امتیازش ؟؟؟

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اشکان جان الان من دو تا از قدرت هام 35 هست وولی و سترایکم
کارکترم هم هارد هیتره خوبه یا نه
شما خودت کینگ رو بردی الان ؟ اگه اره بعدش هم مسابقه ای هست یا نه
hard hitter بد نیست ولی فکر نمی کنم برای مقابله با اینا مناسب باشه.
king که رو ببری بعدش duke میاد که اونو دیگه نبردم و بازی نکردم. جالبه که شما هر بار اینارو ببری یه درجه levelشون زیاد می شه و تا 99 می ره.:)

من بیشتر این بازی رو آنلاین بازی می کردم و زیاد با کامپیوتر بازی نمی کردم. world tour رو هم برای اچیومنت بازی کردم.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
درباره بازی لاست یه سوال دارم.این به همین بدی هست که بازیرایانه تعریف کرده؟ نبودن چیزی برای بازی کردن؟ و ...؟
برای طرفداراش خوبه ! خیلی هم خوبه !
شما که شک نکن و بگیر با این وضع ! :)
Lost Fanboy (!!!) تا این حد ندیده بودم :D

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
درباره بازی لاست یه سوال دارم.این به همین بدی هست که بازیرایانه تعریف کرده؟ نبودن چیزی برای بازی کردن؟ و ...؟

من خودم کلی با این بازی حال کردم مهسا جان ( منم عين خودت Lost Fanم ) من هم پيشناهاد میکنم بگيری البته اگه از سبک
Adventure خوشت میاد /:)/:)

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
اتفاقا" برعکس من فکر میکنم باید قدرت سرویس زنی کاراکترت عالی باشد تا همان ابتدا حریف را در مخمصه بیندازی.من با این مزیت توانستم کینگ و دوک را براحتی شکست بدهم.
در ضمن کوروش جان شما لطف دارید نسبت به من ... حامد هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر