بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
ولی J میشه Fifa رو بازی کرد

نمیشه
چون همه بازیهای EA همشون Region Lock دارن و فقط به ریجن مخصوص به خودشون میخورن
فقط در صورتی میشه روی J بازی کرد که نسخه J بازی باشه که فکر کنم نیست

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
بچه ها سلام :-" لطفا اگه میشه یکی از اقایونی که هم در نسل قبل در GTA :San Andreas PS2 و در نسل جدید در Saints Row X360 رو کامل بازی کرده بیاد یه مقایسه ای بین این دو تا بازی از نظر گیم پلی گرافیک صدا و .... بکنه تا ببینیم ارزش خرید داره یا نه ؟؟
با تشکر :love: :love:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
بچه ها سلام :-" لطفا اگه میشه یکی از اقایونی که هم در نسل قبل در GTA :San Andreas PS2 و در نسل جدید در Saints Row X360 رو کامل بازی کرده بیاد یه مقایسه ای بین این دو تا بازی از نظر گیم پلی گرافیک صدا و .... بکنه تا ببینیم ارزش خرید داره یا نه ؟؟
با تشکر :love: :love:

اگه نظر منو بخوای هیچی GTA نمیشه بدون مقایسه و از این حرفا ولی یه مساله ای هست اونم اینکه حتما میدونی تعداد بازیهایی که از GTA تقلید کردن کم نیست فقط این بگم که این بازی واقعا از تمام اون بازیها یه سر و گردن که هیچی یه هیکل بیشتره و ارزش بازی داره ولی مقایسه این بازی با GTA که یه شاهکاره کاره اشتباهیه

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
pro evolution soccer 6

من این بازی رو حدود یه ماهه که دارم و هر چی دستگیرم شد رو واستون مینیویسم:
صدا گذاری:
فوتبال بازیی نیست که راجع به صدا گذاریش زیاد بشه بحث کرد ولی در کل خوبه البته من همیشه با اهنگ بازی میکنم و صدای گزارشگر رو میارم پایین
گرافیک:
تمام تماشاچی های بازی 3 بعدی هستند و همچنین کسانی که عکس میگیرند و گرافیک بازیکنان هم خیلی بالا هست ولی چهره ها زیاد طبیعی نیستند و نکته ی جالب اینجاست که تو یه بازی کل مدل تماشاچی ها 5-6 تا هست و با حرکات کاملا یکسان!
مثلا اگه زیاد دقیق بشین یه دفه 100 نفر سرشون رو به یه حالت میخارونن:eek:
اگر replay رو بزنید و به کفش بازیکنان توجه کنین متوجه میشین که خیلی طبیعی میره تو چمن چهره ی بازیکنان هم در موقعیت های مختلف خیلی طبیعی تغییر میکنه مثلا اگه با رونالدینیو از گوشه حرکت کنید یه نیمنگاه به موقعیت بازیکنا میکنه البته یه باگ های خیلی بدی بعضی وقتها ظاهر میشه مثلا یه دفعه من داشتم با ادریانو استپ سینه میکردم بعد سر بازیکن حریف از تو سینه ی ادریانو بیرون اومد و کله زد:confused:
ولی اگه بخواهیم کلی به گرافیک بازی نگاه کنیم در سطح خوب و قابل قبولی قرار داره.
چند نکته قبل از game play:
اول یه نکات خیلی مهم رو بگم که اصلا به گیم پلی ربطی نداره و بازی رو خیلی محدود و در حد دمو کرده
tarning هایی که تو سری های قبل بود حذف شده!!! و فقط free traning هست.
2. چیزی به اسم edit بازیکنها وجود نداره یعنی نه میتونید تیم بسازید و نه قیافه ی بازیکنان رو تغییر بدین
3.replay گل هاتون رو نمیتونید save کنید!!!!!!!!:mad:
4.تو قسمت formation کوییک ستینگ ندارید منظورم all attack و ... هست.
5.تو بازی در کل 10-12 تا زمین بیشتر نیست! تازه هوای برفی هم نداره!
6.دیگه مثل سری های قبل با بردتون امتیازی نمیگیرید و تو قسمت option هیچ خریدی نمیتونید بکنید مثلا خریدن تیم کلاسیک برزیل.
در کل این نکات باعث محدود شدن بازی میشه که ادم در مورد حجم dvd های 360 یا وقت کم برای ساختن بازی شک میکنه
game play
حالا بریم سر گیم پلی درسته رو حاشیه بازی زیاد کار نشده ولی رو گیم پلی خیلی خوب کار شده و ضعف ها رو جبران میکنه
قسمت master leage خیلی خیلی لذت بخشه و خیلی بهتون حال میده و بقیه ی کاپ ها هم خوب کار شده
2-3 مدل سانتر جدید به بازی اضافه شده از جمله سانتر نزدیک و سانتر با کات زیاد
با یه دفعه پایین و بالا دادن انالوگ راست بازیکن توپ رو میندازه بالا(برای دریبل تکل ها و دروازه بان)
اگه خواستید میتونید شوت ها و سانترها رو کنسل کنید(منظورم تو سر توپ نیست)
چون در بعضی مواقع پیش میاد که اگه تو سر توپ بزنید توپ رو از دست میدین فکر میکنم با زدن دکمه های lb و rb شوتتون کنسل میشه
همچنین سانترها رو هم میتونید در قسمت تنظیم ها manuale کنید یعنی کنار محوطه ی جریمه با زدن دکمه ی B اتو ماتیک سانتر نکنه
فیزیک بازی هم خیلی خیلی توپه طوری که همش دوست دارین تکل بزنید و ببینید حریفتون چجوری میفته مثلا اگه به پای راست بازیکن تکل بزنید و بعد replay رو ببینید خیلی طبیعی چهره ی بازیکن از شدت درد تغییر کرده و مچ پا خو شده و بازیکن کاملا طبیعی نقش زمین میشه.بعضی وقت ها هم با یه ملق سریع از زمین بلند میشه و به داور اعتراض میکنه
با همه ی این تفاصیر این بازی خیلی قشنگ و دلچسب هست من روزی حد اقل 2-3 ساعت بازی میکنم و کلی حال میده الان هم موقع امتحانات هست و وقت فراوون ولی اونطوری که مایکرو سافت واسه انحصاری بودنش تبلیغ کرده بود اصلا نبود.ولی از fifa با اون گیم پلیش خیلی بهتره

Last edited by a moderator:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
بچها اين اول call of duty3 هست..اونجا که تازه داريم ياد میگيريم چجوری تير اندازی کنيمو ايينا
يه جا هست میرم يه چوبه که توش 3 تا ستاره داره...داره چشمک هم میزنه...ولی
نميشه گرفتش بايد چيکار کنم اونجا؟؟؟ هر کاری میکنم نميدونم بايد چيکار کنم
مطمئناً خيلی از شماها call 3 بازی کرديد..لطفاً بگيد اونجا بايد چيکار کنم آخه؟
نزديک به 4 5 ساعت پاش بودم ولی نفهميدم:confused: :confused: :confused: :mad:

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
سلام
فکر کنم شما اونجا رو میگی که یه جعبه هست، نه ؟
اگر اونجا باشه باید بری نزدیک جعبه بعدش یکی از Analog های دسته فکر کنم سمت راستی را، فشار بدی داخل تا با دسته تنفگ به چوب ضربه بزنی.
موفق باشی
امیر

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
سلام
فکر کنم شما اونجا رو میگی که یه جعبه هست، نه ؟
اگر اونجا باشه باید بری نزدیک جعبه بعدش یکی از Analog های دسته فکر کنم سمت راستی را، فشار بدی داخل تا با دسته تنفگ به چوب ضربه بزنی.
موفق باشی
امیر

بسيار ممنون از راهنماييت:love: :love:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
خوب خوب خوب ......... اینم یکی از خبرای عجیبی که هر چند وقت یکبار میشنویم:
http://games.ign.com/articles/753/753209p1.html
مثل اینکه snake دوست نداره دل هیچکی رو بشکونه شایدم..............xbox360.............ps3..............................
به هر حال تو سایت معتبر IGN خبر از امکان اومدن MGS4 برای360 البته هر اتفاقی احتمال افتادنش میره ولی مثل اینکه این بار یکم احتمالش بیش از حد زیاد شده;)

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
خوب خوب خوب ......... اینم یکی از خبرای عجیبی که هر چند وقت یکبار میشنویم:
http://games.ign.com/articles/753/753209p1.html
مثل اینکه snake دوست نداره دل هیچکی رو بشکونه شایدم..............xbox360.............ps3..............................
به هر حال تو سایت معتبر IGN خبر از امکان اومدن MGS4 برای360 البته هر اتفاقی احتمال افتادنش میره ولی مثل اینکه این بار یکم احتمالش بیش از حد زیاد شده;)
البته خبر خیلی خوبی بود دوست عزیز ولی جاش اینجا نبود. بهتر بود شما این خبر رو در تاپیک اخبار داغ کنسول ها یا Xbox 360 News میزدید

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,287
سلام بر عزيزان من يه سوال داشتم اين bazi saint row خلاف اگه خلاف بگين كجاش خلاف من جلوي بابا مامانم سوتي ندم چون يه بار سره prince of persia2 سوتي دادم ؟تابلو شد.thanks

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر