بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

به هر حال بازی زیبایی بود...فوق العاده نبود ولی خوب بود....یک بازی با گرافیک عالی و مراحل و سبک جذاب ولی گیم پلی کمی ضعیف هست و بازی هم کوتاه و آسون هست...به هر حال نمره ی 6.5 برای این بازی خیلی کم بود...

این باعث شد بیش از پیش به این اصل پی ببرم که نمره های gamespot دقیق و معتبر نیست:(

بهترین راه برای پی بردن به حقایق دانلود تریلر هاست:)

امتیازهایی که در مجلات و سایتهای مختلف داده میشه نظر شخصی نویسنده هستش و باید در چند سایت مختلف امتیاز ها را بررسی کرد . در ضمن بازی AOT در هیچ جا امتیاز بیشتر از 7.5 نگرفته که اگه میگرفت حقش اصلا نبود
در ضمن اصلا نباید روی تریلر ها حساب کرد چون اغلب تریلر ها یه یری تصاویر از قبل رندر شده هستند و وقتی مفید هستن که کنارش چند تا نقد از بازی هم خونده شده باشه

Crysis انحصاری برای PC عرضه شده و تو بازار هم هست

ای بابا...pc من که تعطیله....حیف:((

امتیازهایی که در مجلات و سایتهای مختلف داده میشه نظر شخصی نویسنده هستش و باید در چند سایت مختلف امتیاز ها را بررسی کرد . در ضمن بازی AOT در هیچ جا امتیاز بیشتر از 7.5 نگرفته که اگه میگرفت حقش اصلا نبود
در ضمن اصلا نباید روی تریلر ها حساب کرد چون اغلب تریلر ها یه یری تصاویر از قبل رندر شده هستند و وقتی مفید هستن که کنارش چند تا نقد از بازی هم خونده شده باشه

دوست عزیز میشه چند تا سایت معتبر دیگه (در زمینه ی نمره دادن و نقد بازی ها) به من معرفی کنید که در کنار gamespot از اونا هم استفاده کنم...دیگه وقتی نمره ی 5 رو برای mercenaries 2 دیدم خیلی ناامید شدم:(

دوست عزیز میشه چند تا سایت معتبر دیگه (در زمینه ی نمره دادن و نقد بازی ها) به من معرفی کنید که در کنار gamespot از اونا هم استفاده کنم...دیگه وقتی نمره ی 5 رو برای mercenaries 2 دیدم خیلی ناامید شدم:([/quote]

از IGN هم میتونید استفاده کنید ولی کلا امتیازات Game spot به نظر من درسته :eek:

هر چند که اگه معمولا روی اون بازی تبلیغ بیشتر باشه امتیازش هم بیشتر میشه (یعنی اگه به این سایت بابت تبلیغ پول بدن امتیازش هم بهتر میشه:laughing:)

2zekml4.gif

خدانگهدار سلطان قلبم اولیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:((

از IGN هم میتونید استفاده کنید ولی کلا امتیازات Game spot به نظر من درسته :eek:

هر چند که اگه معمولا روی اون بازی تبلیغ بیشتر باشه امتیازش هم بیشتر میشه (یعنی اگه به این سایت بابت تبلیغ پول بدن امتیازش هم بهتر میشه:laughing:)

2zekml4.gif

خدانگهدار سلطان قلبم اولیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:((

ممنون از لطف شما...ولی من تریلر mercenaries 2 رو دیدم به نظرم لیاقتش بیشتر بود:eek:برم تو این IGN ببینم چه خبره:p

پ.ن:
در مورد سلطان اولی هم ممنون:love:
بگذار تا بگریم چون ابر در بهاران***کز سنگ ناله خیزد روز وداع یاران

دوستان من تو خرید کارم دی وی دی بازی شک داریم playbox باشه بهتره؟
رو چه مارکی بتاشه؟
بعضی ها میگن پلی باکس داغون میکنه دستگاه رو بعضی ها هم میگن نه موندم چیکار کنم

دوستان من تو خرید کارم دی وی دی بازی شک داریم playbox باشه بهتره؟
رو چه مارکی بتاشه؟
بعضی ها میگن پلی باکس داغون میکنه دستگاه رو بعضی ها هم میگن نه موندم چیکار کنم

play box زیاد جالب نیست و کیفیت پایینی داره و توصیه میشه کمتر استفاده کنید.(گول ظاهرشو نخور)

بهترین دیسک هم ورباتیم و T-Gate البته HP بد نیست
وقتی دیسک های play box رو توی درایو میگزاری درایو برای خواندن دیسک مجبور میشه بیشتر کار کنه و فشار زیادی روش میاد (خودت میتونی آزمایش کن)

راستی Mercenaries 2 چه جور بازیه ؟ نمره 5 گرفته!!!:eek: با این همه تبلیغ!!!

دوستان بازی هست که بشه 3 نفره روی یه 360 بازی کرد؟ البته به جز فوتبال:biggrin1:
من تنها بازی این طوری که میشناسم Fuzion Frenzy 2 هست که یه بازی پارتی تقریبآ بی خوده ! :دی ( شماره یکش خیلی بهتر بود )

من امروز بازی army of two رو تموم کرد...من تعجب می کنم چرا تاپیکی در مورد این بازی زده نشده:confused:

به هر حال بازی زیبایی بود...فوق العاده نبود ولی خوب بود....یک بازی با گرافیک عالی و مراحل و سبک جذاب ولی گیم پلی کمی ضعیف هست و بازی هم کوتاه و آسون هست...به هر حال نمره ی 6.5 برای این بازی خیلی کم بود...

این باعث شد بیش از پیش به این اصل پی ببرم که نمره های gamespot دقیق و معتبر نیست:(

بهترین راه برای پی بردن به حقایق دانلود تریلر هاست:)
بازیه بسیار مزخرفی بود حقشم 2 بیشتر نبود:sick:

شما نظرت رو بنداز تو صندوق پیشنهادات...از عکس توی آواتارت هم معلومه چقدر منطقی و بدون تعصب داری نظر میدی....کوبیدن یک بازی اونم در یک خط.....شاهکاره
بچه جونی که از یه بازیی که همش ادابازی بود خوشت میاد خوب گوش کن...
من 360 دارم ولی با این عکس خاطره یکی از ماندگارترین بازیهای عمرمو دارم و اگه به پستهام توجه کنی میبینی که هیچ جا فنبازی درنیووردم..(خودمم طرفدار360 هستم)
شما برو بازیتو بکن حالشم ببر ما که جلوتو نگرفتیم:mad:
مطمین باش اگه شرکت سازنده این بازی ea نبود امتیازش کمتر از اینم میشد..
اینم بگم فاکتو زیباییه یک بازی گرافیکش نیست مهم جذاب بودنشه که این بازی بدلیل کپی برداری و نبود یک سیستم نو در بازی بسیار خسته کننده و تکراریه..
حالا شما برو بازیتو بکن حالشو ببر:laughing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or