بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

COD4 رو خيلي تعريفش رو شنيدم ولي كسي singleش رو تعريفي نميكنه و 6ساعت هم بيشتر نيست، واسه همين دلم نمياد بگيرمش.
خب اگه هنوز COD4 رو قسمت Single ـش رو بازی نکردی , اصلآ شک نکن و همین امروز برو بخر ! به عقیده من و 90% بچه ها جزو 5 بازی برتر X360 هست. ( من قسمت Multiplayer ـش رو متاسفانه فقط یه هفته تونستم بازی کنم و در اونجا هم بهترین بازی Multiplayer ای بود که تجربه کردم )
راستی اون 6 ساعت رو مطمئن باش حداقل 2 بار بازی میکنی و میشه 12 ساعت :دی من که از تکرار یه بازی بدم میاد , COD4 رو 2 بار و نیم بازی کردم.

Bioshock هم دو حالت داره. یا عاشقش میشی یا متنفر ! یه چند تا گیم پلی ازش ببینی بهتره.

توی Orange Box هم Episode 2 به مراتب بهتر از Episode 1 هست و بعضی جاهاش فوق العادست. مخصوصآ آخر بازی . به جز اون بازی Portal هم توی پکش هست که اگه اهل معما و ... هستی چیز جالبیه :دی

سلام test84 جان اگه مي خواي به حرفه بچه ها گوش كني كه هيچ اما اگه نمي خواي توجه كني خوب برو تريلرها رو نگاه كن وانتخاب كن از هر كي بپرسي بهت ميگه dark messiah به درد نميخوره يه پورت افتضاح از نسخه ي پي سي هست حالا شما اين همه بازي خوب رو ول كردي رفتي سراغ يه بازي افتضاح رفتين راستي اين قضيه كوتاه بودن بازي هم مسئله اي نيست كه ادم رو از خرد يه بازي عالي منصرف كن به خصوص تو ايران پس call of duty حتما توصيه ميشه شك نكن برو بگيرbourneرو هم من ديروز تموم كردم كوتاه بود اما ارزش گرفتن روداره شك نكن حالا نگرفتي بعدا حتما بگير
GTA4 هم كه مشخص حتما بگير طولاني هم كه هست در كل 4 تومان ارزش اين حرفا رو نداره من اولخيلي پرس وجو مي كرد ببين اگه به بازي خوبه و از سبكشم خوشت مياد خوب بگيرش ديگه اينقدر فكر كردن نداره

خیلی باحالین خداییش تو انجمن ps3 سر بازیهای 70 ، 80 تومنی هم انقدر وسواس بخرج نمیدن :-"
4 تومن پول خیلی کمی نیست ولی انقدر وسواس زیاده :eek:
فقط راجع به بایو شاک بگم منم اولش اصلا خوشم نیومد ولی بعد از مدتی خیلی جذاب شد و جزو خاطره انگیز ترین بازیهام شد مخصوصا محیط بازی . بی خود که نمیخوان واسه ps3 بزننش ;)
چند تا بازی توپ که مخصوص Co-Op هست معرفی کنید
لطفا به ترتیب بهترین رو مشخص کنید....
معروفترین
1- geow
army of two- 2

آخرین ویرایش:
من امروز بازی army of two رو تموم کرد...من تعجب می کنم چرا تاپیکی در مورد این بازی زده نشده:confused:

به هر حال بازی زیبایی بود...فوق العاده نبود ولی خوب بود....یک بازی با گرافیک عالی و مراحل و سبک جذاب ولی گیم پلی کمی ضعیف هست و بازی هم کوتاه و آسون هست...به هر حال نمره ی 6.5 برای این بازی خیلی کم بود...

این باعث شد بیش از پیش به این اصل پی ببرم که نمره های gamespot دقیق و معتبر نیست:(

بهترین راه برای پی بردن به حقایق دانلود تریلر هاست:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or