بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

البته همچین مقایسه ای درست نیست چون شهر و منطقه مخابراتی فرق داره.الان همین 4.2.2.4 رو من اکثرا حدود 95 پینگ میگیرم در صورتی که با صبانت حدود 140 بود یا همین دوستمون @barney stinson با شاتل فکر کنم حدود 70 میگیره.خلاصه منظورم اینه که برای من از صبانت به شاتل خیلی پینگ اومده پایین در صورتی که رو یه خط دیگه همزمان آسیاتک داشتم که حدود 115 پینگ میداد.رو این خط و مخابرات منطقه ما شاتل خیلی پینگش برام بهتر از بقیه بوده
View attachment 344196
گیمینگ فعال هست؟ آسیاتک با پروفایل فست 88 میداد اون آی پی رو.

گیمینگ فعال هست؟ آسیاتک با پروفایل فست 88 میداد اون آی پی رو.
آره الان گیمینگ 16 مگ روش فعاله...ولی مشکلی که هست نمیدونم مال خطمون هست یا مخابراتمون ولی دیشب حدود 11 شب پینگ گرفتم که همین 4.2.2.4 رو رو 85 پینگ میداد بعد صبح شده این 107 که گذاشتم.
بازم میگم شما با همین خط که داری احتمال زیاد اگه آسیاتک 88 میگیری، شاتل بگیری بازم میاد پایین تر برات.ملاک رو عددی که من میگیرم نذار.برای من نسبت به قبل که صبانت و آسیاتک داشتم این عددها خیلی پیشرفته

آره الان گیمینگ 16 مگ روش فعاله...ولی مشکلی که هست نمیدونم مال خطمون هست یا مخابراتمون ولی دیشب حدود 11 شب پینگ گرفتم که همین 4.2.2.4 رو رو 85 پینگ میداد بعد صبح شده این 107 که گذاشتم.
بازم میگم شما با همین خط که داری احتمال زیاد اگه آسیاتک 88 میگیری، شاتل بگیری بازم میاد پایین تر برات.ملاک رو عددی که من میگیرم نذار.برای من نسبت به قبل که صبانت و آسیاتک داشتم این عددها خیلی پیشرفته
ip مودمتون چنده؟ برای این میپرسم که بدونم cgNAT نداشته باشه شاتل. اگه میخوایید میتونید ۲ بایت آخرش رو نگید. مثلا اگه 95.65.32.4 هست؛ 95.65.0.0 بکنیدش

منظورم آی پی هست که توی پنل مودم نوشته

دوستان اینترنت فیبر نوری با مودم و هزینه سیم کشی از مسیر ۱۰۰ متری به خونه چند در میاد حدودا ؟؟
طبق چیزی که مسئول مخابرات به بنده گفت
شما یه ۱۲۰۰ (حدودا) هزینه سیم کشی داخلی میدید +هزینه مودم (مودم ایسکراتل مثلا ۱۲۰۰ هست ) + به هزینه تلفن بر بستر فیبر که ۳۰۰ از من گرفتن
همین ، بیرون از درب منزل هیچ هزینه ای با شما نیست (مسیر منم از باکس fat حدودا همین ۱۰۰ متره )

• Like
Reactions: NHM and milad.ps4
سلام دوستان. اینجا دیدم از پیشگامان زیاد تعریف کرده بودن. خواستم بپرسم من اگه برای تست سه ماهه جشنواره رو بگیرم، بعدش که تموم شد, درصورتیکه که هنوز جشنواره رو ارائه میدادن آیا میتونم شش ماهه جشنواره رو بگیرم یا باید عادی بگیرم؟

سلام دوستان. اینجا دیدم از پیشگامان زیاد تعریف کرده بودن. خواستم بپرسم من اگه برای تست سه ماهه جشنواره رو بگیرم، بعدش که تموم شد, درصورتیکه که هنوز جشنواره رو ارائه میدادن آیا میتونم شش ماهه جشنواره رو بگیرم یا باید عادی بگیرم؟
نه باید در خواست تخلیه بدین خط که تخلیه شد دوباره در خواست بدین و هزینه رانژه بدین برای شش ماه
چون این جشنواره ها فقط برای ثبت نام اولیه هست

• Like
Reactions: Dreaming In Red

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or