بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

روی اندروید v2rayNG و mahsaNG کامل ترین برنامه برای "این کاره". بخصوص mahsaNG که خوراک همراه اوله.

عجب!‌ بعضی ها میگن ورکر براشون بهتر کار میکنه!

داشته باشید بد نیستB-)
حالا من رو هیستریا 2 فقط با نکوباکس جواب میگیرم
نکوباکس به شدت هم باطری کمتری مصرف میکنه نسبت به v2rayNG

• Like
Reactions: Sarvior
سلام دوستان

تقریباً 10 سالی میشه که از ADSL استفاده نکرده بودم و الان این جایی که هستم نیاز به ADSL پیدا کردم و به زحمت مودم قدیمی TP-Link ـم رو پیدا کردم...مودم رو به خط وصل کردم مشخصات خط اینطوری ـه

Untitled.jpg

الان بهترین ISP از نظر تعرفه ADSL و خدمات پشتیبانی کدوم هستش؟ این جشواره های آسیاتک و یا پیشگامان خوبه؟

P.S
نمیدونم قبلاً روی این خط سرویسی بوده یا نه....خبر ندارم

سلام دوستان

تقریباً 10 سالی میشه که از ADSL استفاده نکرده بودم و الان این جایی که هستم نیاز به ADSL پیدا کردم و به زحمت مودم قدیمی TP-Link ـم رو پیدا کردم...مودم رو به خط وصل کردم مشخصات خط اینطوری ـه

View attachment 344004

الان بهترین ISP از نظر تعرفه ADSL و خدمات پشتیبانی کدوم هستش؟ این جشواره های آسیاتک و یا پیشگامان خوبه؟

P.S
نمیدونم قبلاً روی این خط سرویسی بوده یا نه....خبر ندارم
شرایط خط عالیه و براحتی VDSL رو هم پشتیبانی میکنه. ظاهرا روی این خط سرویسی بوده که لینک گرفته. توی پنل خرید سرویس اپراتور ها مشخصه که از کدوم شرکت نت داره.
برید توی سایت ثبت نام سرویس آسیاتک شماره رو استعلام کنید.

• Like
Reactions: Police _ 110
شرایط خط عالیه و براحتی VDSL رو هم پشتیبانی میکنه. ظاهرا روی این خط سرویسی بوده که لینک گرفته. توی پنل خرید سرویس اپراتور ها مشخصه که از کدوم شرکت نت داره.
برید توی سایت ثبت نام سرویس آسیاتک شماره رو استعلام کنید.
برای VDSL مودم من (TD-8811 TP-Link) خیلی قدیمی هستش و تو سایت آسیاتک هم که خط رو بررسی کردم تیک VDSL غیرفعال بودش

اما برای تعرفه ها و پشتیبانی چی....کدوم ISP بهتره؟

----ویرایش----

یه دوری زدم...الان جشنواره 3 ماه و 6 ماه آسیاتک

Screenshot 2024-07-17 at 01-17-19 جشنواره فروش اینترنت [...].png

و جشنواره 6 ماه پیشگامان خیلی خوبه

Screenshot 2024-07-17 at 01-17-30 ثبت نام آنلاین.png

آخرین ویرایش:
برای VDSL مودم من (TD-8811 TP-Link) خیلی قدیمی هستش و تو سایت آسیاتک هم که خط رو بررسی کردم تیک VDSL غیرفعال بودش

طبق بررسی های خودم توی تاپیک، شاتل بهترین پشتیبانی رو داشته و هر وقتی که بخوای هستن برای پاسخگویی. پیشگامان جشنواره با قیمت ارزون زیاد میزاره.

• Like

----ویرایش----

View attachment 344010

View attachment 344011
سعی کنید جز شاتل به هیچ چیز دیگه ای فکر نکنید مخصوصا شاتل تو جشنواره که قیمت منطقی پیدا میکنه
من الان نزدیک 4 ماهه فکر کنم پیشگامان دارم
مغازمون نزدیک 7 ساله آسیاتک داریم
قبلا هم نزدیک 8 سال شاتل داشتم خونه
بهترین بازخورد برای شاتل بوده وقتی اینترنت اکثر ایران قطعی داشت و مشکل داشت برای من بدون مشکل بود
بهترین پینگ رو همیشه شاتل میداد
تنها ایرادی که شاتل داره یکی اینه که قیمتش بالاس یکی هم اینه که با شکن ها سازگاری خوبی نداره
اسیاتک که کلا شوت عه نگیر که پیشمون میشی
باز پیشگامان رو پیشنهاد میدم پینگ خوبی داره یه 20 تا از شاتل بدتره با شکن ها مهربون تره اما قطعی داره در صورتی که با شاتل من قطعی از سمت مرکز نداشتم
الان قطعی دارم با پیشگامان رو همون خط اما میگن دست ما نیست و فلان که همش دروغه

اسیاتک که کلا شوت عه نگیر که پیشمون میشی
چه مشکلی داشت آسیاتک؟😂😂 فقط توی مغازه‌تون دارید یا برای خونه هم گرفته بودید؟

اون پنلی که گفتم برای شاتل هم جواب میده انگار. منظورم BPB-panel هست.

الان قطعی دارم با پیشگامان رو همون خط اما میگن دست ما نیست و فلان که همش دروغه
منظورتون چراغ قرمز اینترنته؟ یا قطع و وصلی؟

----ویرایش----

View attachment 344010

View attachment 344011
من ۱۰-۱۲ سال اسیاتک بودم ، فاجعه بود adsl
اومدم مخابرات اول adsl بعدشم vdsl
رو اسیاتک تا دلت بخواد نویز و قطعی داشتم از وقتی اومدم مخابرات یک بارم مشکل نداشتم
از نظر قیمت واقعا راضیم ، در مورد پشتیبانی هم نظری ندارم چون تا حالا پشتیبانی لازم نشدم

فقط یه چیزی که هست من مودمم vdsl ساپورت نمیکنه ( چون دارم فیبر میگیرم بیخیال خرید مودم vdsl شدم ) و دارم با مودم adsl سرعت ۱۶-۱۸ میگیرم

البته من نزدیک مرکز مخابراتی هستم و کلا isp محله به محله هم فرق می‌کنه چه برسه شهر به شهر

• Like
چه مشکلی داشت آسیاتک؟😂😂 فقط توی مغازه‌تون دارید یا برای خونه هم گرفته بودید؟

اون پنلی که گفتم برای شاتل هم جواب میده انگار. منظورم BPB-panel هست.

منظورتون چراغ قرمز اینترنته؟ یا قطع و وصلی؟
اسیاتک مشکلاتش تمومی نداره سرعت افتضاح هم رد کرده زنگ میزنی میگی قطعی دارم میگه از مرکزه دست ما نیست تهش هم جدی جدی میگه همینه که هست نمیخواید پس بدید ( تو پاساژ ما فقط آسیاتک میشه گرفت )

رو پیشگامان هم قطعی و وصلی دارم در صورتی که نویز روی خط به هیچ عنوان نیست و روی همین خط شاتل داشتم تو این همه سال قطعی و وصلی ندیدم یا اگر بوده مثلا 5 دقیقه شده اونم مثلا یه بار
اما پیشگامان میشه که 5 6 ساعت قطع باشه کلا یا 2 ساعت قطع میشه نیم ساعت وصل میشه
معمولا هفته ای یک روز رو مشکل دارم با پیشگامان

برای همین جشنواره شاتل قطعا بهترین گزینس

اون پنلی هم که گفتید برای پیشگامان حداقل جواب نیست یعنی خیلی افت سرعت داره یهویی

• Like
Reactions: mallo and milad.ps4
اسیاتک مشکلاتش تمومی نداره سرعت افتضاح هم رد کرده زنگ میزنی میگی قطعی دارم میگه از مرکزه دست ما نیست تهش هم جدی جدی میگه همینه که هست نمیخواید پس بدید ( تو پاساژ ما فقط آسیاتک میشه گرفت )

رو پیشگامان هم قطعی و وصلی دارم در صورتی که نویز روی خط به هیچ عنوان نیست و روی همین خط شاتل داشتم تو این همه سال قطعی و وصلی ندیدم یا اگر بوده مثلا 5 دقیقه شده اونم مثلا یه بار
اما پیشگامان میشه که 5 6 ساعت قطع باشه کلا یا 2 ساعت قطع میشه نیم ساعت وصل میشه
معمولا هفته ای یک روز رو مشکل دارم با پیشگامان

برای همین جشنواره شاتل قطعا بهترین گزینس

اون پنلی هم که گفتید برای پیشگامان حداقل جواب نیست یعنی خیلی افت سرعت داره یهویی
واقعا این که چه شرکتی خوبه بستگی به خیلی فاکتورها داره و برای همه نمیشه یک نسخه پیچید. من از پیشگامان خیلی راضیم چون ۹۰۰۰ گیگ رو ۱.۵ گرفتم. تقریبا هر گیگ واسم ۱۵۰ تا تک تومنی افتاد و سرعتم هم ۱۶ مگابیت ثابت هست. برای دانلود تا الان خیلی خوب بوده، پینگم هم ۱۱۲ هست از 4.2.2.4 و واسه بازی های موبایلی حداقل بد نبوده هرچند یه اختلالاتی داشت واسه چند روز.

واقعا این که چه شرکتی خوبه بستگی به خیلی فاکتورها داره و برای همه نمیشه یک نسخه پیچید. من از پیشگامان خیلی راضیم چون ۹۰۰۰ گیگ رو ۱.۵ گرفتم. تقریبا هر گیگ واسم ۱۵۰ تا تک تومنی افتاد و سرعتم هم ۱۶ مگابیت ثابت هست. برای دانلود تا الان خیلی خوب بوده، پینگم هم ۱۱۲ هست از 4.2.2.4 و واسه بازی های موبایلی حداقل بد نبوده هرچند یه اختلالاتی داشت واسه چند روز.
خوب تعریف هر کسی از اینترنت خوب یه چیزه پینگ 112 اصلا چیز جالبی نیست در مقایسه با شاتل که پینگ 4.2.2.4 رو 60 میده حدود نصف
روی خط و همه چیز یکسان شاتل داره اینترنت ثابت تری به من میده پینگ بهتر بدون هیچگونه اختلال
پیشگامان به نظر من رتبه 2 رو داره قطعا از مخابرات و تمامی isp های دیگه بهتره اما شاتل تو لیگ خودش بازی میکنه مخصوصا از نظر پینگ

شاتل هم جدیدا خیلی مشکل داره...من فکر میکردم مشکل از خودمه بعد تو یوتیوب دیدم یکی مشکل با شاتل داره و فیلم گرفته بود.مثلا تحت هر شرایطی که زنگ بزنید قبلش یه پیامی میگه به علت مشکلات خارج از شبکه اینترنت دچار مشکله...یعنی امکان نداره زنگ بزنی و قبلش این پیام نیاد.یه چیزی که میگفت اینه که شاتل پشتیبانی خیلی خوبی داره که خیلی حرفه ای و مودب هستن ولی در نهایت کارتو راه نمیدازه، آسیاتک و مخابرات هم پشتیبانی خوبی ندارن ولی در نهایت اونا هم کارتو راه نمیندازن :D
یه مشکل بزرگ هم که داره(حداقل داخل شیراز)کارشناس حضوری نداره و باید بگرده بعد 5-6 روز یکیو پیدا کنه ولی مثلا صبانت شب میگفتم کارشناس بفرست، صبح آش و حلیم گرفته بود دم در خونه نشسته بود :D

یه سری مشکلات ریز و درشت دیگه هم داره که نمیدونم چقدر تاثیر دارن ولی مثلا 3 هفته ای میشه که اون پایین ویندوز علامت کانکشن میزنه اینترنت وصل نیست در حالی که اینترنت وصله یا موقع دانلود کردن اول حدود 30 ثانیه زور میزنه تا راه بیفته.

در کل به نظرم adsl دیگه یه تکنولوژی مرده هست که ناچاری داریم استفاده میکنیم به امید اینکه یه روز پای فیبر به کوچه ما هم باز بشه 😩

خوب تعریف هر کسی از اینترنت خوب یه چیزه پینگ 112 اصلا چیز جالبی نیست در مقایسه با شاتل که پینگ 4.2.2.4 رو 60 میده حدود نصف
روی آسیاتک شب ها 80 و روز ها 95 میده پینگ رو, راستی توی بازی ها هم پینگ شاتل انقدر کمه یا فقط 4.2.2.4 پینگش کمه؟ 8.8.8.8 چطوریاست؟ ثابت هست پینگش در طول روز؟
شاتل هم جدیدا خیلی مشکل داره..
میشه ip 162.159.192.115 رو پینگ بگیرید؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or