بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
خیلی منطقه ای هست ، من برای منطقه 5 دارم استفاده می کنم ، پینگ خیلی معمولیه ! مثلا تارکو پینگم 120-130 میشه ترکیه ولی نت خط میشه 50-60 :D یعنی بخوام بگم واقعا اگر پینگ خوب می خوای نه لاقل به من که نداد !
دانلودم که هیچی ، هرچقدر خواستی دانلود کن اره رواله سرعتشم خوبه.

پینگش بد نیست به نسبت اون دوتا ADSL ای که دارم بهتره ( پارس آنلاین و مخابرات ) با اینکه نقطه ی آنتن دهی که من استفاده میکنم خوب نیست ( توی منطقه ی زرد پشتیبانی زیتل هستم ) ولی مشکلی برای پینگش نداشتم ولی خب هر منطقه ای متفاوت هست
اگر پرمصرف هستی بنظرم زیتل خیلی انتخاب خوبیه چون هم آپ و دان خوبی داره هم واقعا نامحدوده از نظر حجمی
الان نگاه کردم تو قسمت سبز هستم و به صورت کلی نظرم الان رو زیتل هست چون نمیخوام برای یه adsl مزخرف سیم کشی این خونه رو عوض کنم که حالا نویز داشته باشه یا نه برام بامبول در بیارن.

• Like
Reactions: artour-2198

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
الان نگاه کردم تو قسمت سبز هستم و به صورت کلی نظرم الان رو زیتل هست چون نمیخوام برای یه adsl مزخرف سیم کشی این خونه رو عوض کنم که حالا نویز داشته باشه یا نه برام بامبول در بیارن.
من چیزی که فهمیدم این ماهانت نتو و زیتلو اینا الکی اسمن فقط و همشون میرن از ایرانسلو و همراه اول اشتراک میخرن به اسم خودشون میفروشن و در واقع دسترسی انچنانیم ندارن که بخوان کاری کنن و همه چی دسته همون دوتا اپراتوره

soroush110

کاربر سایت
Jun 2, 2011
67
سلام دوستانالان بهترین سرویس دهنده های اینترنتی کدوما هستن ؟یه چیزی مث مبین نت که مودمش نیاز به خط تلفن و اینا نداره و td lte طور منظورم هستش بی زخکمت یه چند تاشو معرفی میکنین

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دارم خطمو که روش پارس انلاین بود جمع آوری میزنم که vdsl از مخابرات بگیرم
کسی تجربه vdsl مخابرات داره؟ پینگم چقدر بهتر میشه؟ قطع و وصلی نداره؟ هر مودم vdsl ای بگیرم کافیه؟ چون یه سری مودم ها بالای دو تومنه یه سریا یهو میشه 700-800
با توجه به اینکه من یه روتر خوب دارم

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
کسی تجربه vdsl مخابرات داره؟ پینگم چقدر بهتر میشه؟ قطع و وصلی نداره؟ هر مودم vdsl ای بگیرم کافیه؟ چون یه سری مودم ها بالای دو تومنه یه سریا یهو میشه 700-800
شما اول از مخابرات منطقتون مطمئن بشید که vdsl به خط تلفن شما میدن یا نه بعد جمع آوری کنید.
مودمای vdsl بسته به پشتیبانی از پروفایل های vdsl و امکانات جانبیشون قیمتای مختلف دارن.معمولا مودمای ارزون تا پروفایل 17a پشتیبانی میکنن که سرعت حداکثری 150مگابیت برای دانلود و 50 مگابیت برای آپلود داره.مودمای گرون تر پروفایل 30a دارن که تا 220 مگابیت دانلود و 100 مگابیت آپلود پشتیبانی میکنن.البته اینم باید اول از مخابرات منطقه جویا باشید که تا چه سرعتی vdsl به شما تحویل میدن.

mhmd12

عضو جدید
Sep 29, 2021
1
تا الان ندیدم مخابرات vdsl بالای 40 مگ سرعت بده پس الکی خرج مودم گرون قیمت نکن.در ضمن تو vdsl پینگ هیچ فرقی با adsl نداره و من که از شاتل تجربه جفتشونو دارم برای این که رو vdsl پروفایل فست رو برات فعال کنن سرعتتو میاوردن رو همون 16 یعنی عملا هیچ تفاوتی با adsl نداشت.در حال حاضرم رو adsl مخابراتم که تا الان بیشتر از صد بار زنگ زدم و تیکت دادم که پروفایلو فست کنن بعضیاشون که اصلا نمیفهمن چی میگی بعضیاشونم که فست میکنن نهایتا 2 روز دووم میاره و دوباره اینترلیو میشه

• Like
Reactions: Hodor

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
548
نام
Ahmadreza
از مخابرات محل زندگیتون بپرسید اگر قادر به پشتیبانی هستن FTTH بگیرید. سرعتش عالیه و پینگ هم خیلی خوب (البته تو موقعیت و مکان های مختلف احتمالا فرق کنه). مودمش هم پارسال 2 بود البته یه مدل ارزون تر هم داشت الان دقیق نمیدونم چنده + هزینه سیم کشیش از درب منزل تا هر طبقه ای که باشه به عهده خریداره ولی تا از مرکز مخابراتی تا درب منزل با خودشونه.

• Like
Reactions: Hodor

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام دوستان من هر کاری میکنم توی کنسول NAT TYPE 3 میگیرم. ISP شاتل هست و مودم هم TP-LINK W8970
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
زنگ بزن پشتیبانی واست اوکی میکنن،باید سرویستو بزارن رو پروفایل گیم

• Like
Reactions: Sweet Lucifer

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
خیلی خیلی سال قبل لایزر داشتم و بعد چندین سال دزدآنلاین و بعد دو سال شاتل و بعد 4 سال دزدوب و بعد از همه اینها یک سالی سوییچ کردم به وایرلس پوینت 2 پوینت
تو این 4 سال دزدوب با پینگ بالا و قطعی های بی موقع و پی در پی
و شاتل و دزدآنلاین با دزدی تو حجم و کیفیت پایین اذیت کردن
اما بعد از همه اینها رفتم سمت پیشگامان و واقعن اوکیه سرویس گیمینگ هم دارن . شدیدا پیشنهادش میکنم .

• Like
Reactions: aslirezahddd

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
خیلی خیلی سال قبل لایزر داشتم و بعد چندین سال دزدآنلاین و بعد دو سال شاتل و بعد 4 سال دزدوب و بعد از همه اینها یک سالی سوییچ کردم به وایرلس پوینت 2 پوینت
تو این 4 سال دزدوب با پینگ بالا و قطعی های بی موقع و پی در پی
و شاتل و دزدآنلاین با دزدی تو حجم و کیفیت پایین اذیت کردن
اما بعد از همه اینها رفتم سمت پیشگامان و واقعن اوکیه سرویس گیمینگ هم دارن . شدیدا پیشنهادش میکنم .
دزد انلاین واقعا یه دوره ای خیلی خوب بود،تا اینکه همون دزد وب اومد سهامشو خرید و صاحبش دقیقا سیاستای خودشو روش پیاده کرد و الان جفتشون یکین و فقط اسماشون الکی فرق داره وگرنه جفتو دزد وب هندل میکنه
-
از پینگ پیشگامان راضی هستی؟ کلا کیفیتش رو بازی انلاین فرق داره به نظرت؟

اخه این شرکتا تا اونجایی که من تست کردم همشون مثه همن رو بازی انلاین و کلا adslچیز مزخرفیه و تو دنیا هم منسوخ شده ..

فقط تو ایرانه که هنوز دارن همچین چیز مزخرفی رو میدن به مشتری.‌.‌

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Annunaki ™

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر