بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
ایرانسل لعنتی طرح ساعتی ناموحدود رو برداشته. خیلی طرح خوبی بود من تو 3 ساعته بالای 60 - 70 گیگ دانلود میکردم . همراه اول همچین چیزی داره بریم اونجا ؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,193
ایرانسل لعنتی طرح ساعتی ناموحدود رو برداشته. خیلی طرح خوبی بود من تو 3 ساعته بالای 60 - 70 گیگ دانلود میکردم . همراه اول همچین چیزی داره بریم اونجا ؟
ستاره 1000ستاره2232مربع رو بزن

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,342
نام
مهدی
دوستان من ب ی مشکل برخوردم که داره دیوونم میکنه:
چند وقتی هست که تلفن خونه که زنگ میخوره و جواب میدن اینترنتم قطع میشه ودوباره وصل میشه سرعت به فنا میره و از 1 مگ میاد روی 200 300 کیلو و باید چند بار مودم رو خاموش و روشن کنم که شاید سرعت برگرده به حالت نرمال
قبلا که زنگ میخورد قطع میشد ولی سرعت اینترنت افت نمیکرد
ممنون میشم راهنمایی کنید

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
چند وقتی هست که تلفن خونه که زنگ میخوره و جواب میدن اینترنتم قطع میشه ودوباره وصل میشه سرعت به فنا میره و از 1 مگ میاد روی 200 300 کیلو و باید چند بار مودم رو خاموش و روشن کنم که شاید سرعت برگرده به حالت نرمال
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام میتونه از اسپلیتر مودم باشه چک کنین ببینین درسته

• Like
Reactions: db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,342
نام
مهدی
نویز خط بالاس. مستقیم کابل تلفن رو بدون اسپلیتر به مودم بزن
دقیقا همین چیزی که گفتید هست
مستقیم که وصل میکنم مشکلی ندرم
اما قبلا هم نویز خطم اینجوری بود و مشکلی نداشتم
ولی تلفن رو خونه لازم دارن
پشتیبانی میگه یا از اسپلیترت هست که با 4 تا اسپلیتر امتحان کردم و یا از گوشی تلفن
میگه با ی تلفن دیگه هم امتحان کن
میشه ی خط تلفن ثابت دیگه سفارش بدم که از اون برای تلفن زدن استفاده کنن؟

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان عزیز، لطف کنید از آی پی 157.175.10.11 پینگ بگیرید و نتیجه رو بگید.
لطفا بفرمائید از چه ISP نت دارید.
بنده از فن اوا نت دارم. و پینگ 157.175.10.11 حدودا 140 هست، در حالی بعد از طرح کاهش پینگ شده بود 50-60 !!! الان می بینم خیلی از پلیرها هنوز دارن پینگ 50-60 می گیرن، ولی فن آوا پینگش بالاست!!!
ممنونم.

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
204
نام
Ali
بنده از فن اوا نت دارم. و پینگ 157.175.10.11 حدودا 140 هست، در حالی بعد از طرح کاهش پینگ شده بود 50-60 !!! الان می بینم خیلی از پلیرها هنوز دارن پینگ 50-60 می گیرن، ولی فن آوا پینگش بالاست!!!
ممنونم.
من با مخابرات (تهران) حدودای ۱۲۸ بود پینگم

• Like
Reactions: Dr.Trax

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
ممنونم.
شاتل تهران حدودا ۱۳۰ . حتی اون زمان هم که گفتن پینگ این آي پی شده ۶۰ پینگ من همین ۱۳۰ بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dr.Trax

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
من با مخابرات (تهران) حدودای ۱۲۸ بود پینگم
شاتل تهران حدودا ۱۳۰ . حتی اون زمان هم که گفتن پینگ این آي پی شده ۶۰ پینگ من همین ۱۳۰ بود.

پس شما هم عین خودمین! :|
پینگ من کاهش داشت برای چند روز، ولی دوباره برگشت به حالت قبل! :| از چند نفر تو بازی پرسیدم، گفتم پینگشون هنوز پائینه! اتفاقا یکشون شاتل داشت!
ولی ناموسا پینگ پائین خیـــلی تاثیر گذاره!!! :| از وقتی با پینگ 50 بازی کردم، دیگه نمی تونم با پینگ بالا بازی کنم :))))) حالا شما فرض کن اونائی که زیر 10 بازی می کنن چه دنیائی دارن!!!!

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
ممنون میشم راهنمایی کنید
شما احیانا تلفن خونه تون و مودم توی دو تا اتاق جداگانه نیس؟
ممنونم.

شاتل 130 ئه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,342
نام
مهدی
شما احیانا تلفن خونه تون و مودم توی دو تا اتاق جداگانه نیس؟
والا بود
داخل اتاق خودم هم اوردم بازم همینجوریه
بدون تلفن سرعتم خوبه ولی همین که تلفن رو وصل میکنم و گوشی رو برمیدارم اینترنت قطع میشه و بعد که وصل میشه افت سرعت پیدا میکنم
اینم بگم وقتی افت سرعت پیدا میکنم با روشن خاموش کردن مودم درست نمیشه حتما باید برم سرخط سیم ها رو یکبار از هم قطع و بهم وصل کنم!!!!!
پشیبانی شاتل گفت که یا از اسپلیتر هست یا تلفن
با چند تا اسپلیتر هم امتحان کردم ولی میشکل از اسپلیتر نیست
دوستم هم میگه بخاطر تلفنت هست که از این مارک الکی ها هست
مارک تلفن میکروتل هست

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
سلام
من وایرلس ایرمکس استفاده میکنم، جدیدا مودمش از نظر سیگنال‌دهی خیلی آشغال شده:D یعنی 20 سانت ازش فاصله بگیری یه خط ازش کم میشه، از اتاق بری بیرون کلا میپره دیگه گوشی بهش وصل هم نمیشه، باید بذاری ور دلش تا کامل سیگنال باشه... با ریست کردن مودم و اینا میشه درستش کرد یا باید عوضش کنم؟

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
والا بود
داخل اتاق خودم هم اوردم بازم همینجوریه
بدون تلفن سرعتم خوبه ولی همین که تلفن رو وصل میکنم و گوشی رو برمیدارم اینترنت قطع میشه و بعد که وصل میشه افت سرعت پیدا میکنم
اینم بگم وقتی افت سرعت پیدا میکنم با روشن خاموش کردن مودم درست نمیشه حتما باید برم سرخط سیم ها رو یکبار از هم قطع و بهم وصل کنم!!!!!
پشیبانی شاتل گفت که یا از اسپلیتر هست یا تلفن
با چند تا اسپلیتر هم امتحان کردم ولی میشکل از اسپلیتر نیست
دوستم هم میگه بخاطر تلفنت هست که از این مارک الکی ها هست
مارک تلفن میکروتل هست
من مشکل شما رو داشتم قبلا . مودم توی اتاق بود و تلفن تو پذیرایی . بعد فقط مودم(که تو اتاق بود) اسپیلتر داشت . تلفن زنگ میخورد نت قطع میشد . یه اسپیلتر جداگانه گرفتم واسه تلفن(تو پذیرایی) ، اوکی شد . این روشم امتحان کن شاید درست شه .

• Like
Reactions: db07

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر