بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
این طرح هایی که مخابرات داره آپ تو 16 آپ تو فلان...
میتونی درخواست بدی سرعت رو بیشتر کنند؟مفتیه یا مشمول هزینه میشه؟
خطم الان 512 کیلوبایت سرعت داره...خودم هم تابحال سرعت 1 مگابایت رو دیدم(اختلالی پیش اومده بود اتفاقی سرعتم اینقدر شده بود!)
تو تنظیمات مودم هم سرعت مکس روی 25 مگابیت هست

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
از نیم ساعت پیش پینگ 4.2.2.4 به شدت رفته بالا 220 !!! هیچ سایت خارجی هم باز نمیشه (شاتل)

معلوم نیست دارن چکار میکنن چرا تو هر ماه ما از این اختلال ها داریم علتش چی هست؟؟؟؟

تو این یک ماه هر روز از ساعت 6 عصر نوسان Snrپیدا میکنم میاد روی 5 تا 7 در صورتی که تا قبل از این ساعتsnr روی 12 هست!

• Like
Reactions: malek911

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
از نیم ساعت پیش پینگ 4.2.2.4 به شدت رفته بالا 220 !!! هیچ سایت خارجی هم باز نمیشه (شاتل)

معلوم نیست دارن چکار میکنن چرا تو هر ماه ما از این اختلال ها داریم علتش چی هست؟؟؟؟

cjr8_capture.png

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek

تو این یک ماه هر روز از ساعت 6 عصر نوسان Snrپیدا میکنم میاد روی 5 تا 7 در صورتی که تا قبل از این ساعتsnr روی 12 هست!
دقیقا منم همین مشکلو دارم.خدا یا اینارو محو و نابود کنه یا اینکه استعفا بده

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
رو همه ای اس پی ها هم هستش این مشکل .. اسیا تکو پارس انلاینو شاتلو دارم هر سه تا همینجوری شده
و پینگ بالای 300 400 هستش :|
از ظهر همینجوریه
عجیبه
سابقه نداشته این چند وقت این مشکلا اینقدر طول بکشه
خدا بخیر بگذرونه .. پینگ 100 داشتیم با هزار بدبختی یه گیم میزدیم الان دیگه کلا همه چیو به فنا دادن
پشتیبانی پارس انلاینم جوری خودشو میزنه به اون راه انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده .. یه ساعت درستم نمیگه کی درست میشه

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
پیشگامان تهران
پینگم با ۴.۲.۲.۴ رفته بالای ۲۰۰. تو بازی Fortnite هم پینگم تا ۱۴۰ بالا رفته و Pocket loss شدید دارم حدود ۱۵ تا ۴۰ درصد. عملا بازی آنلاین غیرممکن شده! دیشب این مشکل بوجود اومد صبح درست بود ولی الان دوباره پینگ فضایی شده.

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
پینگ افتضاحه... فیبر نوری مخابرات ۲۸۰ میده.. اصلا نمیشه بازی کرد.. سرعت هم خیلی پایین اومده امروز.. باز دارن چیکار میکنن اینا چرا ول کن نیستن

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
باید تقویمم یه نگاه بندازیم :)
امروز روز جهانی استاندارد
فردا روز جهانی نابینایان
قشنگ دارن این روزا رو برامون معنی میکنن.دمشون گرم

• Like
Reactions: A7A